Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5291626 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

Offline Eni

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
  • moje posty są prywatnymi opiniam, NIE jestem z SPK
  • Lokalizacja: Głogów/Bardo
  • Moje króliki: Bizu
  • Pozostałe zwierzaki: Kajtek, Stella, Benio
  • Za TM: Amie [10.06.2013] Agneau [13.06.2014], Jasiu [13.02.2017]
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5540 dnia: Listopad 07, 2012, 21:17:11 pm »
Siostre Be jest cudowna, aż dziwne, że ktoś nie chciał jej zatrzymać
Alergia po dwóch dniach pojawia się pewnie po wysłuchaniu nocnego koncertu o kratki klatki... albo urażeniu poczucia estetyki przez znaczenie nowego terenu :/ Ech, ludzie...
Wsadź wrażliwego na przeciągi króliczka w koszyk na rowerze, prowadzaj z natury panikującego królika na automatycznej smyczy, wyprowadzaj zwierzaka niczym psa do lasu czy na trawnik w mieście i... dziw się, że królik choruje...

Offline Minka.

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5541 dnia: Listopad 07, 2012, 21:17:42 pm »
Niestety na razie nie mogę wziąć jej na dt , bo mieszkają u mnie tymczasowo 2 siostry z rodziną +7 osób więcej
Ale mama powiedziała , że może  będę mogła przygarnąć jakiegoś biedaka po nowym roku .


Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5542 dnia: Listopad 07, 2012, 21:56:08 pm »
ten transport załatwie Olsztyn-Poznan ale nie w ten weeknd, niestety ,bo przyjaciólka wraca ze swoimi  4 swinkami i jedna natymczas zawozi i nie da rady kolejnego transportera, ale tego 16 pewnie bede miala transport

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5543 dnia: Listopad 07, 2012, 22:54:56 pm »
nasi nowi podopieczni ;) - na razie bezimienni

1.





2.

przepraszam za jakość, ale to zdj. robiłam tel.



z podziękowaniami dla Marty i Ani - MartyP i Siemki :*

Atilla











Varius



z nową koleżanką ;)



Abi naprawdę ma w sobie coś anielskiego. jest taka subtelna. mała księżniczka.











Koko to kolejny zdobywca wyżyn ;)







ale czasami odpoczywa ;) początkowo była nieśmiała, ale teraz widać, że bardzo dobrze się zaaklimatyzowała



Play












Offline siemka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1028
  • Płeć: Kobieta
    • skoki z Wichrowego Wzgorza
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5544 dnia: Listopad 07, 2012, 22:59:32 pm »
Ślicznie chciałam podziękować za możliwość przyjazdu z ucholami  :bukiet
Parę fotek robionych wczoraj w pędzie tuż przed wyjściem.















Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5545 dnia: Listopad 07, 2012, 23:01:08 pm »
Ile pięknych uszaków!!! A sesja z dynią strasznie malownicza, szczególnie dobrze wygląda z nią Play :)
Abi jest przesłodkim lewkiem, no i Atilla, moja kochana starsza pani, po której nie widać lat :*

Strasznie się cieszę, że Masza ma DS :D i że Olinka powędruje do swojego domku :D
Szkoda tylko kochanej Siostry Be, biedactwo, musi się jeszcze potułać, nim znajdzie kogoś, kto naprawdę ją pokocha :( Na niektórych ludzi po prostu nie ma rady :/

Hehe, Marta dopadła do hodowlańca :D wiedziałam, może kolejny mieszkaniec Twego DT? Lorcia na pewno by się ucieszyła!

Siemka (albo Olu) - co to jest za baraneczka w klatce? Wygląda jak moja Pandorka...
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5546 dnia: Listopad 07, 2012, 23:04:13 pm »
siemka, jak miło zobaczyć Wasze zdjęcia :* Marta oczywiście z Tibią bądź Femurem - jak mogłoby być inaczej :P

joac - Dejzolek :) chłopak jest już wykastrowany i pojedzie za kilka dni do nowego domu w Warszawie :)

co do Siostry Be, niestety ludzie wciąż nas zaskakują i nawet trudno to komentować. niestety, ale niektórzy nie mają w sobie nawet odrobiny poczucia odpowiedzialności.



Offline asiol

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin, Poznań
  • Moje króliki: Jenis, Mundek
  • Pozostałe zwierzaki: koszatniczki, w P-niu pies i gekon
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5547 dnia: Listopad 07, 2012, 23:05:51 pm »
Śliczne foty, hahaha a te z Martą kradnącą uszaki :P genialne.

Offline siemka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1028
  • Płeć: Kobieta
    • skoki z Wichrowego Wzgorza
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5548 dnia: Listopad 07, 2012, 23:06:03 pm »
Nie mam pojęcia, ale obfociłam ją bo moja pierwsza reakcja była "patrz! taki jak Pandora Asi".
/edit/ Czyli jednak samiec :) A pod hodowlańcami był jeszcze jeden taki słodki baran, kto to był? Ciężki ponoć jak worek kartofli, ale uroczy :)
Gdybym nie miała tego co mam nie oddałabym co najmniej czwórki :) Atilla jest boska, taka delikatna jak się ją weźmie w ręce jakby była z pergaminu. Ta niebieskobiała z chorym palcem :zakochany: i dolna, zdaje się że Varius? kłaczasta rudo-biała! No cudo, idealna żona dla Tośka ( gdyby nie to że ma już jedną i kochanka ;P). Play- szkoda tylko że taki małpiszon płochliwy, ale zdecydowanie nadrabia urodą. No i mały Jagodzian! ( nie pamiętam imion ;P zresztą to samiczka pewnie była- pastelowa, kłaczasta, mała kulka z niebieskim okiem na Martowych rękach)- jej, jaki przecudny. :heart
Kurcze, nic tylko brać i kochać!
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2012, 23:17:20 pm wysłana przez siemka »

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5549 dnia: Listopad 07, 2012, 23:14:50 pm »
Olu, czy ta pierwsza nowo przybyła to nie Lusia - zostawiona w reklamówce pod schroniskiem bydgoskim?
następny holenderek to może Wiatraczek?
no Pandzia jak zwykle wynowna w wyrazie :)

Varius to słodkości chłopaczek :heart
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2012, 23:25:50 pm wysłana przez po_sąasiedzku »

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5550 dnia: Listopad 07, 2012, 23:26:10 pm »
nie, nie, Lusia jest w domu tymczasowym w Bydgoszczy :)

ja chciałabym jeszcze podziękować Agnieszce, która odwiedziła dzisiaj Azyl (Abi skorzystała z jej kolan ;)) z podarunkiem dla naszych uszaków - mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej :bukiet



Offline polcia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 104
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5551 dnia: Listopad 07, 2012, 23:31:39 pm »
Siostra Be jest bardzo podobna do mojej Coli, brakuje jej tylko zabójczej grzywy :D
co do alergii, sama miałam obawy czy u mnie nic dziać się nie będzie bo w swoim życiu nie miałam styczności z królikiem na dłużej niż 20 minut. W dzieciństwie miałam alergię na dosłownie wszystko: miód, mąkę, mleko, orzechy, kakao.. Bywa, że kicham od świnki morskiej, ale od króliczka nic a nic. Moja mama powiedziała, że to może przez nastawienie. Nie chcę być od nieh chora, nie chcę kichać i być zmuszona ją oddać. A wierzcie mi, że alergia to straszna rzecz, która kiedyś doprowadziła do całego cyrku pt 'astma' ze wziewami i duszeniem się w nocy :/ umarłabym gdybym musiała ją oddać także cieszę się, że mój organizm toleruje Colcię bo na dzień dziś nie wiem co bym bez niej zrobiła..
Także alergię, o ile była to rozumiem. Nie ładnie się zachowali oddając ją, bo może i mieli dobre chęci ale po tym wszystkim sumienie powinno nakazać im jakąś rekompensatę. Samemu króliczkowi nic nie zrekompensuje tego co musiała przejść, ale wielu ludzi włożyło swój wysiłek żeby Siostra do nich dotarła. I tego nie jestem w stanie zrozumieć.
Piękne zdjęcia- Varius od dziś moim ulubieńcem :)
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5552 dnia: Listopad 07, 2012, 23:33:40 pm »
O matko, nienawidzę oglądać swoich zdjęć :P Ale to z Puńkiem muszę przyznać - na nie MOGĘ patrzeć, bo mnie nie widać! :)

Muszę Wam jeszcze coś powiedzieć... Ania do większości królików w Azylu mówiła "ooo.. Ty jesteś podobny/a do Tośka! Ale bym Cię wzięła do domu" :lol Poza tym incydenty typu otwieranie drzwi autobusu guzikiem, którego nie było oraz napis "sklep papierniczy" i okrzyk "ooo tu są pierniczki!".. Na samo ich wspomnienie mam uśmiech na twarzy :P Było bardzo fajnie :) Dzięki Aniu :*

I Tobie bardzo dziękujemy Olu, za możliwość pojawienia się u doc :* :*
WO AMIGO

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5553 dnia: Listopad 07, 2012, 23:33:50 pm »
Ten młody Jagodzian :P To Winston i tak jest samiczką, a właściwie to co z jego DS? I co z Jenny? :hmmm Strasznie kudłata się Winstonik zrobiła :)

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5554 dnia: Listopad 07, 2012, 23:59:24 pm »
Marta no wiesz co
nie dość ze kradniesz uszaka to jeszcze nieudolnie- przylapano cie na goracym uczynku- dowód rzeczowy jest
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5555 dnia: Listopad 08, 2012, 07:47:52 am »
Super fotki z Azylu :) Mam nadzieję ze i ja kiedyś bedę miał zaszczyt odwiedzić to miejsce.
MartaP z hodowlańcem...ten trans w oczach jest bezcenny :)

SiostraBe...i to we Wrocławiu. Wstyd co za wstyd!!!!
Tak jak już było napisane: alergia to się pojawiła na rozsypane sianko, rozniesiony żwirek, nocny koncert na prętach i bobki.MASAKRA

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5556 dnia: Listopad 08, 2012, 08:53:09 am »
Ja bym w alergię uwierzyła, ale nie u dwóch osób jednocześnie!
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5557 dnia: Listopad 08, 2012, 09:14:35 am »
Piękne zdjęcia  :hura: ale historie tych biedaków już nie takie piękne :(

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5558 dnia: Listopad 08, 2012, 09:43:35 am »
Jakby tak zebrać to wszystko, co piszecie o mnie i hodowlańcach, wyszłabym na kompletną wariatkę :crazy: Aaaaale! Jakie to miłe :zakochany: :P :P :P
WO AMIGO

Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5559 dnia: Listopad 08, 2012, 11:32:58 am »
Abi jest prze-kochana!! Wydaję się ona bardzo krucha- jak laleczka z porcelany, może to dlatego, że ma jasny kolor futerka :)
MartaP, Ty jesteś skazana na hodowlańce, a one na Ciebie, strasznie Ci z nimi "do twarzy" - to nie wariactwo to przeznaczenie
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2012, 11:46:45 am wysłana przez Aguleks »
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)