Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5280936 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5260 dnia: Październik 28, 2012, 22:29:43 pm »
Jestem po prostu wściekła jak patrzę na Tufiego.. Jak można być weterynarzem i wypuścić królika z TAKIM czymś z gabinetu po przycięciu pazurków.. No ja pie****!! Niestety, powtarzam to zawsze każdemu - TACY SĄ WECI W POZNANIU! Niby duże miasto, a takie zadupie jeśli chodzi o leczenie króli.
Nie dziwcie mi się, że nawet sterylki nie chcę robić w tym mieście :(
WO AMIGO

Offline AgaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 329
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5261 dnia: Październik 28, 2012, 22:52:56 pm »
tzn wet zauważyła problem, była pewna, że to ropień. Najważniejsze, że Tufi jest już w Azylu i będzie tylko lepiej :)
trzymajcie kciuki za tego przystojnego kawalera! :)

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5262 dnia: Październik 28, 2012, 23:03:59 pm »
Swoją drogą - TUFI - chyba wiem, skąd to imię :D :D
WO AMIGO

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5263 dnia: Październik 29, 2012, 14:24:20 pm »
A wiecie co, ja mam super dobre przeczucia, jeśli chodzi o Tufiego. Jakoś tak czuję, że mu to ciach mach wytną i wszystko będzie dobrze. Bez żadnych komplikacji. Ze szybciutko wróci do zdrowia i zaraz trafi do DS. Innej opcji nie ma po prostu :)

A, Perriś jest nadal na stronie adopcyjnej http://adopcje.kroliki.net/rabbits/930#yield

Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5264 dnia: Październik 29, 2012, 14:30:26 pm »
Niestety, powtarzam to zawsze każdemu - TACY SĄ WECI W POZNANIU! Niby duże miasto, a takie zadupie jeśli chodzi o leczenie króli.
yyyyyyyy jestem mega-zaskoczona tym faktem. My z małżem rozważamy przeprowadzkę z koziego miasta do innego i myśleliśmy poważnie o Poznaniu, ale po tym co piszesz rozważę ten wybór. Ech..... wszak uszaki najważniejsze
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5265 dnia: Październik 29, 2012, 14:34:42 pm »
No to tylko Toruń :)

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5266 dnia: Październik 29, 2012, 14:47:03 pm »
yyyyyyyy jestem mega-zaskoczona tym faktem. My z małżem rozważamy przeprowadzkę z koziego miasta do innego i myśleliśmy poważnie o Poznaniu, ale po tym co piszesz rozważę ten wybór. Ech..... wszak uszaki najważniejsze
Aguś, uszaki najważniejsze i pomimo, że strasznie chętnie bym Cię widziała w Poznaniu, to jednak lepszy pod tym względem Toruń (choć jakoś sobie radzimy, jak dotąd, a lekarka się dużo doucza i interesuje królami).
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5267 dnia: Październik 29, 2012, 14:48:13 pm »
Coraz bardziej się cieszę, że mieszkam jednak w tej zatłoczonej i skażonej wawie. Wetów Ci u nas dostatek.

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5268 dnia: Październik 29, 2012, 14:49:55 pm »
A ja przewrotnie jako mieszkanka Torunia nie polecam tego miasta. Największe zadłużenie w Polsce, coraz dramatyczniejsze bezrobocie, ludzie niebyt otwarci (oprócz forumowiczy oczywiście :P ) Doktor to skarb, ale niekoniecznie dobry argument do przeprowadzki.
Toruń ładnie wygląda na pocztówkach...


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5269 dnia: Październik 29, 2012, 14:51:19 pm »
A ja myślalam ze najbardziej zadłuzony jest Wrocław hehe :) ze swoim mega stadionem

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5270 dnia: Październik 29, 2012, 14:54:06 pm »
A ja myślalam ze najbardziej zadłuzony jest Wrocław hehe :) ze swoim mega stadionem
W przeliczeniu na jednego mieszkańca jednak to my wygrywamy :P


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5271 dnia: Październik 29, 2012, 14:55:59 pm »
W przeliczeniu na jednego mieszkańca jednak to my wygrywamy
Jak dojedzie Aguleks z mężem, to i liczba mieszkańców wzrośnie, a tym samym dług na łebka zmaleje :)
Ja też nie polecam Poznania, pewnie dlatego, że nie jestem stąd :P
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5272 dnia: Październik 29, 2012, 14:59:09 pm »
Dr. Krawczyka trzeba po prostu porwać, sklonować i jakby nigdy nic odstawić do Torunia :) kto "za" - ręka do góry :)

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5273 dnia: Październik 29, 2012, 15:00:38 pm »
Dr. Krawczyka trzeba po prostu porwać, sklonować i jakby nigdy nic odstawić do Torunia  kto "za" - ręka do góry
Ja! nawet mu to mówiłam, pewnie nie ja jedna :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5274 dnia: Październik 29, 2012, 15:01:20 pm »
I co? Zgodził się? :):)

Offline asiol

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin, Poznań
  • Moje króliki: Jenis, Mundek
  • Pozostałe zwierzaki: koszatniczki, w P-niu pies i gekon
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5275 dnia: Październik 29, 2012, 15:02:21 pm »
Ja Poznań lubię, ale mieszkam na obrzeżach ;) w centrum nie chciałabym mieszkać, brrr.
Który wet diagnozował Tufiego?

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5276 dnia: Październik 29, 2012, 15:05:11 pm »
I co? Zgodził się?
Nie zrozumiałam jego odpowiedzi, coś kręcił ;)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline asiol

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin, Poznań
  • Moje króliki: Jenis, Mundek
  • Pozostałe zwierzaki: koszatniczki, w P-niu pies i gekon
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5277 dnia: Październik 29, 2012, 15:08:54 pm »
Myślę, że trzeba to zrobić pod przymusem :P Aguleks- Ty biolog będziesz klonować, na warcie stać będzie taki oto osobnik
zgoda nam niepotrzebna :D

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5278 dnia: Październik 29, 2012, 15:11:53 pm »
Ja pomogę - skonczyłam biotechnologię ...coś tam jeszcze pamiętam
ale bez tego straznika...ani rusz. Zaważy na powodzeniu tej misji :)

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5279 dnia: Październik 29, 2012, 15:12:23 pm »
A wiecie co, ja mam super dobre przeczucia, jeśli chodzi o Tufiego. Jakoś tak czuję, że mu to ciach mach wytną i wszystko będzie dobrze. Bez żadnych komplikacji. Ze szybciutko wróci do zdrowia i zaraz trafi do DS. Innej opcji nie ma po prostu :)

A, Perriś jest nadal na stronie adopcyjnej http://adopcje.kroliki.net/rabbits/930#yield

i niech bedzie, IMHO powinna byc stworzona oddzielna (pod) strona gdzie beda tylko kroliki ktorym sie nie udalo mimo podjetych staran, bo:
- za pozno
- wyrzucony z domu jako ze zbedny
- dziecko ma nowa zabawke

z podpisem i z opisem ... co zrobil mu czlowiek i ten pożal sie boze "wlasciciel"
"wake (call) me when u need me" HALO 4