Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5283910 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4820 dnia: Październik 12, 2012, 20:50:46 pm »
A niech tylko mi spróbuje...to jest Peter/Oliver  :niegrzeczny ....możesz coś więcej o nim powiedzieć?

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4821 dnia: Październik 12, 2012, 20:57:15 pm »
A niech tylko mi spróbuje...to jest Peter/Oliver  :niegrzeczny ....możesz coś więcej o nim powiedzieć?
Jest skoczny, radosny, na rękach siedzi dzielnie. Słodziak niemożliwy, cwaniak nad cwaniaki.


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4822 dnia: Październik 12, 2012, 21:08:16 pm »
Czyli idealny?  :icon_mrgreen

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4823 dnia: Październik 12, 2012, 21:11:12 pm »
Czyli idealny?  :icon_mrgreen
Niejeden już go chciał z azylu w kieszeni wynieść :P


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4824 dnia: Październik 12, 2012, 21:12:24 pm »
Oj Wy niedobrzy! Ja chętnie go wyniosę  :icon_mrgreen

Offline kasia29

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 121
    • blog
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4825 dnia: Październik 12, 2012, 21:14:11 pm »
Tym bardziej, że on rozmiarowo do kieszeni pasuje :-)
I ma zadatki na lotnika (jak mój Jeżyk).

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4826 dnia: Październik 12, 2012, 21:16:40 pm »
Latający królik? Może być,będzie trzeba zabezpieczyć wszystkie cenne rzeczy na półkach :>

Offline DużyZając

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona o Zającach i Królikach
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4827 dnia: Październik 12, 2012, 22:20:38 pm »
Jak dobrze, że Perri się zadomowiła i dochodzi do siebie po swoich przygodach! Jeszcze raz wielkie dzięki dla Waszej ekipy! Zaadoptowałem ją dzisiaj wirtualnie. Pozdrosy!

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4828 dnia: Październik 12, 2012, 22:23:15 pm »
Tak właściwie to wiadomo co się stało Perri z tym oczkiem? Na pierwszym zdjęciu wydaje mi się czy ona bródkuje domek?

Offline polityka6

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 334
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Borówka
  • Za TM: Na zawsze w moim sercu Kubuś (27.02.2015 moje serce rozpadło się na kawałkii pozbierać się nie może)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4829 dnia: Październik 12, 2012, 22:36:49 pm »
Olu wiem, że macie teraz dużo na głowie, ale już wczoraj pytałam czy udało się Wam odebrać zamówienie moje i duszki z uszatkowa?

Nimmm jest śliczny, niesamowite kolorki :)

No i nóżka maluszka na jednym ze zdjęć - sama słodycz.

A na wiadomości o Fly i jej kolejne zdjęcia zawsze czekam z niecierpliwością, cieszę się że mała sobie dobrze radzi, chociaż jeszcze niedawno pamiętam ją ze zdjęć poza klatką jaka radosna biegła, więc martwi mnie jej zachowanie poza nią, ale ma najlepszą na świecie opiekę więc czeka ją jeszcze wiele pięknych i szczęśliwych dni

Offline Gajka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1142
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4830 dnia: Październik 12, 2012, 22:51:47 pm »
gdzie Wyście takie cudo znaleźli? Jerzyk i Smoky już w domu. Smoky wykicał z transporterka, zaczął zwiedzać mieszkanie kompletnie niczym nieskrępowany. Po 5 minutach zeżarł mi z ręki suszone jabłuszko, po 40 min była pierwsza rozjechana żabka na dywanie, po godzinie żebry o mizianki i zgrzytanie jako nagroda za efektywne głaskanie, a chwilę temu pierwszy głupawkowy wyskok. On jest idealnie zsocjalizowany! Do tego zeżarł już kolację :D Kochany mój :zakochany: no dobra - nie jest idealny. wali boby na dywan. mam nadzieję, że mu przejdzie, jak się skończy walka o terytorium :P

dzięki dzięki dzięki! :*

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4831 dnia: Październik 12, 2012, 22:53:45 pm »
Latający królik? Może być,będzie trzeba zabezpieczyć wszystkie cenne rzeczy na półkach :>

jest juz kalong ... wiec jaki jest problem z kolejnym etapem ewolucji i latajacym (tez) krolikiem :-)
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4832 dnia: Październik 12, 2012, 22:54:24 pm »
Gajka, gratulacje! Wspaniale, że mały się tak szybko aklimatyzuje. A boby będą lecieć, to boby terytorialne :P
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4833 dnia: Październik 12, 2012, 23:00:49 pm »
polityka6 przepraszam, zapomniałam odpowiedzieć - jutro odbieramy zamówienie z uszatkowa  :przytul na pewno damy znać :*

andy_wawa Kokoszka przyjechała do nas z Pomorza - przez dobę przebywała z wężem w terrarium (tak jak nasza Kajko), ale nie był nią zainteresowany...

Gajka hmm gdzie my takie cuda znajdujemy to już nasza tajemnica ;P wiesz...trochę czarów i królik ideał :P zapraszamy do Azylu :P :D



Offline Gajka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1142
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4834 dnia: Październik 12, 2012, 23:03:17 pm »
Ja wiem, że terytorialne, ale już zapomniałam jak to jest iść po dywanie i poczuć przyklejonego bobka do skarpetki. No nic, damy radę przecie :D

Lezy sobie zżabkowany teraz  :doping:

To ja Wam może Cikę podeślę, bo po dwóch fajnych nocach w kojcu postanowiła go opuścić i tak nam skakała po głowach, że o 3:00 nad ranem składałam z powrotem klatkę. Nie rozłożę teraz kojca póki maż go nie dostosuje wysokością do naszego stołu i skoczności panienki niedobrej  :lajkonik:

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4835 dnia: Październik 12, 2012, 23:47:21 pm »
To ja Wam może Cikę podeślę, bo po dwóch fajnych nocach w kojcu postanowiła go opuścić i tak nam skakała po głowach, że o 3:00 nad ranem składałam z powrotem klatkę. Nie rozłożę teraz kojca póki maż go nie dostosuje wysokością do naszego stołu i skoczności panienki niedobrej  :lajkonik:

LOL ... dobre, przy smoky-m panienka powinna sie uspokoic (i nie bedzie miala juz sily na rozrabianie po amorach)

"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4836 dnia: Październik 13, 2012, 09:38:16 am »
A Peter no po prostu brak słów i te niebieskie oczka  heart Piękny jest... Prawdopodobnie w niedziele mam rozmowę w jego sprawie  icon_mrgreen

Ja też się zgłosiłam do adopcji Oliverka  :heart :) A to dobrze, że jest więcej chętnych, bo dziewczyny będą miały wybór, chociaż wolałabym, żeby był mój mój mój  :jupi
Nie wiedziałam, że jest przed adopcją rozmowa. Myślałam, że decyzja zapada na podstawie formularza. To tez bardzo dobre :)

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4837 dnia: Październik 13, 2012, 09:54:35 am »
Decyzja z tego co wiem zapada na podstawie formularza i rozmowy przed adopcyjnej  :)

Offline Gajka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1142
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4838 dnia: Październik 13, 2012, 10:06:17 am »

LOL ... dobre, przy smoky-m panienka powinna sie uspokoic (i nie bedzie miala juz sily na rozrabianie po amorach)


Oby. Zanim to jednak nastąpi czeka nas długie i żmudne zaprzyjaźnianie. Żal mi Smokusia. Podchodzi do jej klatki, wygląda jakby chciał ją przytulić, a ona na niego warczy i łupie w pręty :P

Proszę nie bić za szybki początek zaprzyjaźniania - mieszkamy w kawalerce, więc nie ma szans na wybieganie jednego  w pomieszczeniu bez drugiego :P

Tak czy siak przeżyć nie mogę, że ktoś mógł nie chcieć, oddać, nie dbać o takie cudo, jak nasz kawaler :(

Papilota - trzymam kciuki za adopcję :)

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4839 dnia: Październik 13, 2012, 10:16:53 am »
PippiLotta a masz już wyznaczony termin rozmowy przed adopcyjnej?