Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5281060 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4720 dnia: Październik 10, 2012, 12:28:19 pm »
Kitty 27 dzieki ja tez myśle że będzie tylko lepiej. Moja dorosla córka już mi zmyła za to glowe że zachcialo mi sie drugiego królika a teraz przezywam złe samopoczuciei to że Trusiek nie je. A ja tak bardzo chciałam dac DT lub DS uszakowi bedacemu w potrzebie.

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4721 dnia: Październik 10, 2012, 12:46:06 pm »
Gogamor, kastracja to dla uszaczka dobrodziejstwo - nie męcżą go hormony, nie miota się emocjonalnie, w starszym wieku odpadają podłe schorzenia. Szkopuł w tym, aby zabieg był prawidłowo wykonany i tu chyba były schody....
Wiem, co odczuwasz, ale nie mozna byc jasnowidzem co do kompetencji weta... Byłaś i pani doktor zadowolona, że się goi a co z jej reakcją na złe samopoczucie itp...
Cieszy mnie, że z królaskiem lepiej oby jak najszybciej wrócił do pełni sił.

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4722 dnia: Październik 10, 2012, 13:12:31 pm »
Moja koleżanka , właścicielka samczyka kastrowala go w Bydgoszczy u osiedlowego weta . Zapewniala wetka ,ze sie zna na królikach . Po kastracji Bakuś czuł sie źle przez trzy dni . Widać ,że coś z nim było nie tak. Pojechala do Torunia do dr Krawczyka , ten złapał sie za głowę jak zobaczył  królika i przeczytal w książeczce zdrowia . Bakuś dostal trzy razy większą dawkę znieczulenia niz powinien ., Dr powiedział ,że tylko silny organizm pozwolił mu przeżyć . Po dluższym czasie już bylło o key , dostał tylko coś na wątrobę

Offline sysunia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4723 dnia: Październik 10, 2012, 16:42:56 pm »
Witam serdecznie.

Kubusiowa pozdrawia :)



Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4724 dnia: Październik 10, 2012, 16:44:34 pm »
Perri zaczyna się przebudzać. Straszna z niej chudzina.

Kasiu, a jak byś miała chwileczkę, to dodasz zdjęcia Perri. I napisz proszę jak po tym wybudzeniu.

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4725 dnia: Październik 10, 2012, 16:52:44 pm »
Ja też czekam na wieści o Perri :)
WO AMIGO

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4726 dnia: Październik 10, 2012, 16:56:22 pm »
a ja chce wiedziec jak tam Fly- (zdj speedeiego jak zwykle tez mile widziane:))
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4727 dnia: Październik 10, 2012, 17:22:02 pm »
Bardzo proszę o klikanie "Lubię to!" pod zdjęciem, ewentualna wygrana pójdzie na potrzebujące, bezdomne króliczki! ♥ ♥ ♥

http://lays.pl/marzenia/pokaz/id/136203/
WO AMIGO

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4728 dnia: Październik 10, 2012, 17:46:20 pm »
Kubusiowa pozdrawia
Kubusiowa, jest u Ciebie na DT czy DS? Ślicznotka :*
A ja tak bardzo chciałam dac DT lub DS uszakowi bedacemu w potrzebie.
Gogamor, to naprawdę fajne i warte docenienia :) Myślę, że jak Twój uszaczek dojdzie do siebie po kastracji, nie będziesz żałować, że go poddałaś tej operacji (choć faktycznie dość długo trwa jego dochodzenie do siebie po zabiegu). Trzymamy kciuki za szybki powrót do formy maluszka :*
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline sysunia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4729 dnia: Październik 10, 2012, 17:56:49 pm »
Kubusiowa jest u mnie na DT :)

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4730 dnia: Październik 10, 2012, 18:01:53 pm »
Kubusiowa jest u mnie na DT
Wygląda na to, że pobyt u Ciebie jej służy :) - jak figlarnie przekrzywia łebek! Trzymamy kciuki za DS dla maluszki :*
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4731 dnia: Październik 10, 2012, 18:47:53 pm »
Perri czuje się bardzo dobrze :) ma gigantyczny apetyt i robi mnóstwo bobków ;)

w przyszłym tyg. doc będzie usuwał sączek z oka

niestety z Kokoszką bez zmian. cały czas dostaje leki dożylnie, ale nadal nie ma poprawy :(

sysunia dziękujemy za opiekę nad Kubusiową  :przytul

MartaP obiecuję, że następne będą zdjęcia Lory :)

dzisiaj pod naszą opiekę trafi królik od terrarysty - młody hodowlany uszak, którego wąż nie chciał zjeść...



Offline Solvieg

  • Administrator
  • **
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4732 dnia: Październik 10, 2012, 18:49:45 pm »
Nazwijcie go Orzech - twardy Orzech do zgryzienia ;)
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4733 dnia: Październik 10, 2012, 18:52:56 pm »
Haha Solvieg uwielbiam Twoje poczucie humoru :P

A za zdjęcia Lory już teraz dziękuję - właśnie mam przerwę w pisaniu pracy mgr i muszę się pochwalić, że idzie mi całkiem całkiem! :) Myślę, że do końca miesiąca skończę na pewno! :hurra: Już się nie mogę doczekać :) :)
WO AMIGO

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4734 dnia: Październik 10, 2012, 19:39:34 pm »
Dziękuje wszystkim za dobre słowo. Z czego wiempani doktor dała niewielką narkoze bo Trusiek w czasie zabiegu zaczał sie wybudzac i musiała troche dobic. Powiedziała ze to młody zdrowy królik i serce pracuje dobrze. Ta pani doktor ma praktyke u nas już 15 lat i w Dabrowie ma dobre opinie. Królik je dziś superowo oby tylko jeszcze humorki mu przeszły. Dzis pierwszy raz na córke warknał. Jeszcze raz wszystkim dzieki, że moge tu byc i popisac z Wami. To że Nas łaczy miłość do zwierząt jest wspaniale.

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4735 dnia: Październik 10, 2012, 19:45:10 pm »
dzisiaj pod naszą opiekę trafi królik od terrarysty - młody hodowlany uszak, którego wąż nie chciał zjeść...

Coś te uszaki ostatnio nie dają się jeść  :niegrzeczny :niegrzeczny :niegrzeczny



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline enka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 124
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Tulinka :)
  • Pozostałe zwierzaki: Basieńka -koteł
  • Za TM: Balbinka, Tosio, Zuziek, Pimpuś
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4736 dnia: Październik 10, 2012, 19:50:04 pm »
http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14742.0/topicseen.html zapraszam do wątku Tulinki i Pimpka :) wreszcie załozyłam :)
nie będę juz tu śmeicić :)

PS. mam pytanie do dziewczyn z azylu: czy Tulisia, kiedy któryś król jej dosiadał, próbując zdominować (o ile tak się zdarzało) uciekała w popłochu? bo mam wrazenie ze ona się Pimpka czasem boi i ucieka w panice i na oślep, kiedy on zachodzi ją od tyłu..
Pozdrawiam :)

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4737 dnia: Październik 10, 2012, 19:55:48 pm »
Coś te uszaki ostatnio nie dają się jeść  niegrzeczny niegrzeczny niegrzeczny
Albo weze maja uczucie litosci,czego niektorym ludziom brak.

Offline Solvieg

  • Administrator
  • **
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4738 dnia: Październik 10, 2012, 20:00:32 pm »
Holcia też uciekała ale jak Gustuś przestał ją dosiadać to nie odstępuje go na krok :)
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline DużyZając

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona o Zającach i Królikach
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4739 dnia: Październik 10, 2012, 20:18:05 pm »
Ależ się cieszę, że Z Perri lepiej :)). Może macie jakieś zdjęcia? Pozdrawiam serdecznie!