Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5284124 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4500 dnia: Październik 03, 2012, 23:24:11 pm »
Olu, Magdo to chyba mamy Wojtusia?
Sonia, a wiesz, że Wojtuś bardzo do niego pasuje:)

Offline Spyro1993

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1031
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Siemianowice Śląskie (wcześniej Tychy)
  • Moje króliki: Jasiek, Toffie
  • Pozostałe zwierzaki: Czarusia (1992-2011), Torvi
  • Za TM: Fikuś (2001-30.10.2014)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4501 dnia: Październik 03, 2012, 23:30:43 pm »
Nie rozumiem jak można oddać zwierzę po tak długim czasie życia z nim. :zonka: Sam mam prawie 11-letniego królika i nie wyobrażam sobie abym go mógł zostawić chociaż na kilka dni (z wyjątkiem raz czy dwa na kilka dni w wakacje), stąd na studia dojeżdżam, a nie przeniosłem się do Gliwic (chociaż ok. 2,5-3 godziny dziennie pochłonięte przez dojazd to aż tak nie jest dużo).

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4502 dnia: Październik 03, 2012, 23:51:10 pm »
kurcze kolejny 9 latek
jak tak mozna postąpić:(
guz Atilli- straszny- a własciwie straszne bo ja tam 3 ogromne guzy widze:(
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4503 dnia: Październik 04, 2012, 11:19:04 am »
To widze ze z każdym dniem uszaków Wam przybywa. Napewno klatki tak jak i DT są na wage złota. Magda85 nie bede zakładała oddzielnego wątku dla moich uszaków bo i pomoc jak coś trzeba mam. Elmo zawsze służy mi radą bo od czasu gdy miałam jego Sniezynke na urlopie haha to mamy kontakt. Wczoraj nawet zabrał odemnie pare rzeczy do przytuliska w Rybniku. Klatka, paśnik, nowa kuweta i miseczka to dla nich wielki dar. Pani która to prowadzi serdecznie podziękowala. Miłe uczucie pomagac zwierzakom.

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4504 dnia: Październik 04, 2012, 11:29:40 am »
Dziś dzień Zwierzaków :DD obył ludzie o nich nie zapominali .

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4505 dnia: Październik 04, 2012, 11:30:41 am »
Sonia, a wiesz, że Wojtuś bardzo do niego pasuje:)
To mamy juz drugiego Wojtusia...jeden jest u ISKRY tez identyczny jak moj,ale mlodziutki.
Miłe uczucie pomagac zwierzakom.
Oj tak!!! wprost fantastyczne!!!

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4506 dnia: Październik 04, 2012, 11:34:41 am »
no wybierajac z asią duza paczke do azylu z apierwszym razem az nam sie paszcze szczerzyly- fajne uczucie
zwl jak sie patrzy potem jak sie rzucaja na te paczuchy i strzyga uszami
ten widok jest wart kazdych pieniedzy:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline duszka01

  • Global Moderator
  • ****
  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 5401
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Elysia
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4507 dnia: Październik 04, 2012, 11:53:20 am »
Olu czy jak kupię kilka rzeczy w sklepie ''uszatkowo'' to będziecie mogli sobie osobiście odebrać ?

Wirtualny opiekun

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4508 dnia: Październik 04, 2012, 16:57:15 pm »
duszka, sorry za offtop, ale jest gdzieś jakiś wątek Elysii?
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4509 dnia: Październik 04, 2012, 17:02:29 pm »
Ola_19 kiedy maluszki Jagody bedą już mogly być adoptowane. Myśle o DT dla jednego z nich. Moja Kubuśka prawie sie podchowa i byłby kolega dla niej.

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4510 dnia: Październik 04, 2012, 18:41:56 pm »
Przepraszam za powtórzenie sie ale to nie moja wina. Wszystko wychodzi i przychodzi z opóznieniem. To niegrzeczny komp.

Offline duszka01

  • Global Moderator
  • ****
  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 5401
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Elysia
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4511 dnia: Październik 04, 2012, 18:57:59 pm »
Joac czerwienię się ze wstydu ale nie mam jak wgrać zdjęć do kompa , nie bardzo wiedziałam czy tu wypada coś wspomnieć o Elysi :) Dziewczynka jest już tydzień u mnie , wspaniała , kochana , spokojna :))) Klatkę ma wyścielaną trocinami , na nie jest położone sianko ... Drzwi są otwarte i kłapciatka siedzi cały dzień poza nią , kica już bez większego strachu po pokoju , daje mi się głaskać , pieścić :) No i baraninka ma strasznie duży apetyt - wcina dosłownie wszystkie warzywa , ziółka znikają szybko , natka i koperek to hit ! Jestem strasznie zadowolona że ją wzięłam !!!

Wirtualny opiekun

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4512 dnia: Październik 04, 2012, 19:13:27 pm »
 Duszka czy Elysia jest z Wrocławia? Jeśli tak to chyba widziałam to cudo przy okazji rozmowy adopcyjnej z Kasią :)
Śliczna panienka - wygłąskaj, wytulaj

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4513 dnia: Październik 04, 2012, 19:48:46 pm »
dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Zwierząt i z tej okazji przygotowałyśmy kilka pozytywnych informacji :D

Atilla czuje się bardzo dobrze :) co prawda dzisiaj rano w ramach 'nadgorliwości' pojechała na wizytę kontrolną u doc, ale wszystko jest w porządku -

chodzi, je i bobkuje :)

leczenie u Tibi i Femura zakończone sukcesem (odpukać) :) - w pon. kontrolne badanie kału  
tak się cieszę, że Tibia, Femur i Lora wygrały walkę i w tym koszmarze ostatnich tygodni udało nam się przetrwać

Nobu - Senior, który zdobył moje serce :) jest cudowny, po prostu cudowny i jeszcze raz cudowny  :D czuje się bardzo dobrze

bardzo lubi spędzać czas na kanapie ;) ubóstwia pieszczoty. ideał :)















przepraszam za jakość niektórych zdjęć, ale trochę eksperymentujemy w celach edukacyjnych :P

a ja kocham taką minę ;) - Nobu czasami przybiera bardzo dumną postawę ;)





***

teraz czas na drugą część dzisiejszych wiadomości:

jutro pod opiekę Azylu trafią:

1. uszak z Olsztyna

2. uszak z Poznania

dzisiaj rano Magda otrzymała wiadomość o oddanym do zoo baranku - seniorze..., którego właścicielka umarła,

a ja o kolejnym toruńskim...seniorze, który nie może zostać w swoim domu...

tym samym jutro wszystkie klatki w Azylu będą zajęte - jedyną nadzieją są więc planowane ruchy z DT...m.in. dla Amigo, który ma szansę trafić do DT już w ten pon.

- w tym miejscu apelujemy o kolejne domy tymczasowe - niestety zaczął się zastój w adopcjach, dlatego musimy się zmobilizować i przetrwać ten gorszy czas, a codziennie otrzymujemy informacje o nowych uszakach, które potrzebują naszej pomocy

duszka01 - jak najbardziej tak! :) nie ma żadnego problemu z odbiorem zamówienia ze sklepu uszatkowo.pl  :bukiet

gogamor, maluchy mają w tej chwili 6 tyg. i najpóźniej w wieku ok 3 miesięcy - jeśli nie znajdą wcześniej domów - musimy je rozdzielić

prosimy o każdy rodzaj wsparcia dla naszych kilkudziesięciu (w samym Azylu) par uszu  :bukiet

teraz, kiedy w Azylu mamy oddział geriatryczny, musimy jeszcze mocniej skupić się na tym, żeby dać im w Azylu wszystko co najlepsze..., tak, żeby był dla nich namiastką domu, a jednocześnie, aby jak najszybciej znaleźć dla nich domy tymczasowe albo stałe...



Offline Solvieg

  • Administrator
  • **
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4514 dnia: Październik 04, 2012, 19:55:11 pm »
Wysyp staruszków - w końcu jesień mamy ;) A Nobu wygląda jak mędrzec albo mistrz Yoda - taki ma mądry pyszczek :D
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4515 dnia: Październik 04, 2012, 20:03:28 pm »
Olu, nie dziwię się, że zakochałaś się w Nobu - jest niesamowity, i ta mina - jedyna w swoim rodzaju! I jak fajnie, że uszakowi jest dobrze!!! Wygląda O NIEBO lepiej niż tuż po przywiezieniu!
Atilla czuje się dobrze - też się ciesze, i Tibia, Femurek i Lora - fajnie czytać takie wieści :)
Gorzej z tym wysypem staruszków...
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline nezuminotabi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 182
  • Płeć: Kobieta
    • mazgrołki
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4516 dnia: Październik 04, 2012, 20:11:22 pm »
Fajnie, że uszaki powoli zdrowieją. Nobu wygląda zadziornie :)

Wczoraj wysłałam paczkę z transporterem i suszkami z ogródka. Będę wdzięczna za info jak dojdzie ;). Mam nadzieje, że nic nie pomyliłam.. :P
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline duszka01

  • Global Moderator
  • ****
  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 5401
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Elysia
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4517 dnia: Październik 04, 2012, 20:15:43 pm »
Tak Ing to ta sama króliczka :) napewno wygłaskam :) Olu postaram się kupić coś niecoś dla uszatych :)

Wirtualny opiekun


Offline Snoopy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 599
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4519 dnia: Październik 04, 2012, 21:16:00 pm »
A ile Nobu ma lat? Ale powiem Wam, że zacnie wygląda... taka... "mądrość" życiowa z niego emanuje :)
Kochamy Cię Snoopy