Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5286031 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Olachi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4440 dnia: Październik 01, 2012, 21:53:55 pm »
bidulinka Fly ;(

Offline oscarez

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Mężczyzna
    • muzyka
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4441 dnia: Październik 01, 2012, 22:02:04 pm »
Amigo....aż cofnąłem się do strony 150 tego wątku żeby przypomnieć sobie jak bidulek wyglądał...mniej wiecej w polowie strony jakby ktoś nie widział wcześniej...
Fly to raczej szczęściara, mało komu udaje się wyjść z takiej choroby w takim stanie :) gratulacje dla całej ekipy.
Fly to po toruńsku nadzieja ;)

Offline siemka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1028
  • Płeć: Kobieta
    • skoki z Wichrowego Wzgorza
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4442 dnia: Październik 01, 2012, 22:14:06 pm »
Ja nadal pamiętam to poklejone i skołtunione coś co okrywało Amigo i aż ciężko uwierzyć że taki łabądek wyrósł z brzydkigo kaczątka :)
Cudownie że Nobiaczek dochodzi do siebie. Całe to "porzucenie" wyszło mu w sumie na zdrowie, bo jak widać pan nie chciał mu dać szansy, którą dostał w Azylu.


Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4443 dnia: Październik 01, 2012, 22:19:55 pm »
Olu, jakie fajne wieści -i te o Nobu, i o Amigo (te zdjęcia są rewelacyjne - jakie futro kudłate!! Wierzyć się nie chce, że to ten sam króliczek). Z Fly - cóż, wieści takie sobie, ale liczy się to, że żyje i że jest taka fantastyczna, no i że ma wspaniałą opiekę :*

Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4444 dnia: Październik 01, 2012, 22:45:26 pm »
słowo daje Atila nie wyglada na swoje lata

ps Olu wciąż czekam na pw) to tak w ramach wyjca:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4445 dnia: Październik 01, 2012, 22:46:42 pm »
Nie mogę uwierzyć, że to ten sam królik!! :) Amigo jest cudowny, a to wszystko dzięki Wam! :*

A żebyście widziały reakcję Kuby na to zdjęcie Amigusia.... :P No i też baaardzo się cieszę, że ktoś jest zainteresowany żeby dać mu DT :hura: Oby mu się poszczęściło :) Mamuśka mu wyśle wyprawkę :P

A Fly... cóż, myślę, że po tym, w jak bardzo skrajnej sytuacji była, to teraz i tak ma wszystko, co można dla niej wymarzyć :) Madziu :*

Wiem, że się powtarzam, ale.. JESTEŚCIE WIELKIE!! :bukiet :bukiet :bukiet
WO AMIGO

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4446 dnia: Październik 02, 2012, 11:11:19 am »
Wiadomości są dobre - mimo wszystko. Przeciez kilka miesięcy temu wszyscy cieszyliby się gdyby wiadomo było, ze Fly będzie dziś taka jak jest. Nie bedzie w 100% zdrowa - niestety ale ma cudowną opiekę i miłośc wszystkich forumowiczów. Pomimo trudnych następstw choroby, pomimo ataków jest napewno bardzo szczęśliwa. Przede wszystkim żyje i jest kochana.
Metamorfoza Amigo też jest zdumiewajaca. Mala kulka błota, ledwo przypominająca kroliczka,a teraz - mały przystojniak.
też sie powtórzę   JESTEŚCIE WIELKIE i NIESAMOWITE

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4447 dnia: Październik 02, 2012, 11:27:27 am »
Nie bedzie w 100% zdrowa -
Calkiem zdrowych to chyba nie ma..ani zwierzat ani ludzi,ale bierze sie leki i sie zyje,bo przeciez to jest najwazniejsze.

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4448 dnia: Październik 02, 2012, 11:34:50 am »
ale bierze sie leki i sie zyje
podoba mi się. Wojownicza Sonia :)

Offline niusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 278
  • Płeć: Kobieta
  • "...Być może każde życie egzystuje wiecznie ..."
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4449 dnia: Październik 02, 2012, 19:26:50 pm »
Dobrusia - ogormne dzięki za okazaną pomoc  :przytul

Przed godziną moja koleżanka z pracy znalazła na klatce schodowej w kamienicy na starówce w Olszynie króliczka w małej klatce. Pół godziny później wruszała do pracy, a w domu ma młodego psa i córkę po operacji, więc poprosiła mnie o pomoc. Ja niestety też nie mogłam wziąć królaska, więc poprosiłam Dobrusię o przyjęcie  króliczka.

Olu dzięki, że przyjmiecie królaska do Azylu, jeśli nie znajdzie się dom tymczasowy w Olsztynie.  :przytul :heart



Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4450 dnia: Październik 02, 2012, 19:39:54 pm »
Przed godziną moja koleżanka z pracy znalazła na klatce schodowej w kamienicy na starówce w Olszynie króliczka w małej klatce.
kolejna "budująca" historia :/ dobrze, że trafił na Twoją koleżankę. dobrussia -  :bukiet
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Snoopy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 599
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4451 dnia: Październik 02, 2012, 20:16:23 pm »
Jak można zostawić zwierze na klatce. Chociaż... z dwojga złego, lepiej na klatce niż na śmietniku, ulicy czy w lesie... Co za ludzie! Ale wiecie co, ja wierze, że karma powraca i tego kogoś na pewno spotka w życiu coś niedobrego...!
Kochamy Cię Snoopy

Offline Solvieg

  • Administrator
  • **
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4452 dnia: Październik 02, 2012, 20:19:18 pm »
jak dziecko można na śmietniku zostawić to czemu nie królika na klatce  :/
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline elmo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Flofi, Gucio, Cookie
  • Za TM: Śnieżynka, Luniś, Fibi, Elmo :(
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4453 dnia: Październik 02, 2012, 20:29:05 pm »
Mam wrażenie, że ludzie się nie zmienią. Nadzieja w tym, że są też ludzie jak my, nie traktujący zwierząt przedmiotowo i chcący iść im z pomocą.
Mnie wczoraj się nie udało, w zoologu w Częstochowie króliczek odszedł mi na rękach  smutny_krolik - za mały, za słaby, z biegunką
Dobrze, że jest na forum mnóstwo dobrych wieści bo równoważą czarną stronę króliczego świata...

Offline Snoopy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 599
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4454 dnia: Październik 02, 2012, 20:38:11 pm »
taaaa, czasami jest mi wstyd, że jestem człowiekiem...
Kochamy Cię Snoopy

Offline enka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 124
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Tulinka :)
  • Pozostałe zwierzaki: Basieńka -koteł
  • Za TM: Balbinka, Tosio, Zuziek, Pimpuś
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4455 dnia: Październik 02, 2012, 20:57:48 pm »
w niedzielę i wczoraj króliki były puszczane na zmianę. dziś do wieczora też... wieczorem postanowiliśmy wypuscic ich razem na mniej oswojonym terenie - padlo na płytki kuchenne. było... hmmm... ekstremalnie  :szerm:

Tulisia ma w sumie podejście "o co kamaaaaaannn?"  :wazuup: ale do czasu. jak Pimpek atakuje (a atakuje ze strachu-jestem pewna bo pogryzł też moją córkę, siedząc po akcji na kolanach u niej, z oczami wybałuszonymi jakby miał ciśnienie maksymalne, uszami postawionymi i napięty calusieńki) to ona też nie pozostaje bierna, też wpada w panike lekką... mój mąż twierdzi "misio.. spokojnie, nastaw sie na dwa tygodnie zaprzyjaźniania... zawsze tak było... nie siej paniki..." ale serio jak się patrzy na takie walki to robi się gorąco... no ale nic. będzie lepiej... postęp juz jest spory bo przez kraty na siebie się już rzucają rzadko.
Będzie lepiej, jestem pewna. Tylko trzeba czasu. Teraz na wolności jest Tulinka, lezy pod klatka Pimpka... dzisiaj rano on leżał pod jej klatką... będzie lepiej, będzie lepiej, będzie lepiej.. ;) :glupek:

PS. Tuliska obiad zjadła do ostatniego okruszka :hahaha: wszystkie posiłki tak zjada  :bunny:
Pozdrawiam :)

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4456 dnia: Październik 02, 2012, 21:04:51 pm »
Mam wrażenie, że ludzie się nie zmienią. Nadzieja w tym, że są też ludzie jak my, nie traktujący zwierząt przedmiotowo i chcący iść im z pomocą.
Ja właśnie z tego powodu tak lubię być na forum, żeby pobyć z fajnymi ludźmi, którzy kochają zwierzęta i coś robią (niektórzy WIELKIE COŚ),  by im pomóc...
enka, nie martw się! Polubią się, oswajanie króli może trwać długo, u mnie Rubens też atakował Truśkę ze strachu - powarkiwał, wybałuszał oczka, a Truśka nie rozumiała i tez panikowała - zupełnie jak Twoja Tulinka. Będzie dobrze, ustalą hierarchię i będzie po krzyku. Utul swoje uszaki :*
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4457 dnia: Październik 02, 2012, 21:15:15 pm »
No to żeby nie było tak smutno, wrzucam obiecane najświeższe zdjęcia Fly (która wczorajszą wizytę w Toruniu zniosła całkiem nieźle co bardzo mnie cieszy ;-) aczkolwiek z niecierpliwością czekam na efekt leków przeciwpadaczkowych i przyszłościową sterylizację, która też na pewno pomoże jej zachować równowagę psychiczną :]







I może nie widzi, ale za to słuch ma doskonały :D :



i na deser Speedy Gonzales - Marta1984 specjalnie dla Ciebie ;-) :







Generalnie inne zwierzęta a przede wszystkim koty - mogą mu co najwyżej wąchać nogi :P :P :P :




Offline ola1

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4458 dnia: Październik 02, 2012, 21:18:00 pm »
Fryz jest mega

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4459 dnia: Październik 02, 2012, 21:18:28 pm »
Madzia, jak fajnie, że wrzuciłaś fotki Fly - dzielna, śliczna dziewczynka - niech leki przeciwpadaczkowe jej jak najszybciej pomogą :*
Nie wiedziałam, że masz takiego niesamowitego puchacza :D
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html