Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5291400 razy)

0 użytkowników i 11 Gości przegląda ten wątek.

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4160 dnia: Wrzesień 20, 2012, 11:16:55 am »
Korego Uszolka wybrałaś?

Offline Zara

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Astrid
  • Pozostałe zwierzaki: Pies Grapa, koty Grzmot i Batman
  • Za TM: Królik Luis, królik Duszek, pies Arpa, koń Avanti
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4161 dnia: Wrzesień 20, 2012, 11:18:43 am »
Pepsi :)

Offline asiol

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin, Poznań
  • Moje króliki: Jenis, Mundek
  • Pozostałe zwierzaki: koszatniczki, w P-niu pies i gekon
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4162 dnia: Wrzesień 20, 2012, 11:34:11 am »
Kata_strofa to gratuluję, Jagoda też mnie urzekła tą otwartością i pozytywnym nastawieniem :)

Ing co u Luki? :) Koniecznie załóż je osobny temat

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4163 dnia: Wrzesień 20, 2012, 11:38:23 am »
Luka napewno będzie miała swój wątek. Dam jej jeszcze czas na przywykniecie do nowej sytuacji

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4164 dnia: Wrzesień 20, 2012, 11:53:45 am »
Gogamor, a Twój samczyk już wysterylizowany?
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4165 dnia: Wrzesień 20, 2012, 12:35:37 pm »
Zara Twój formularz jest idealny - można by go podać jako wzór :P :P :P

Jeszcze raz co by nam nie umknęło przypomnę na jakich trasach szukamy transportu w trybie pilnym ;) :

1. Bydgoszcz/Toruń - Katowice
2. Bydgoszcz/Toruń - Szczecin
3. Toruń - Olsztyn
4. Toruń - Koszalin

no i do Łodzi oczywiście też -Enka trzymam kciuki za spotkanie :)

A za pomoc we wczorajszym ciężkim dniu również wszystkim dziękuję - muszę sobie sprawić jakiś notes do zapisywania kto, gdzie, kiedy i po co bo pisanie wszystkiego póki co na wszystkim na czym się da, kiedyś wyjdzie mi bokiem :P


Offline Zara

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Astrid
  • Pozostałe zwierzaki: Pies Grapa, koty Grzmot i Batman
  • Za TM: Królik Luis, królik Duszek, pies Arpa, koń Avanti
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4166 dnia: Wrzesień 20, 2012, 12:40:45 pm »
Zara Twój formularz jest idealny - można by go podać jako wzór :P :P :P

 :icon_redface Normalnie się zaczerwieniłam przed tym komputerem ;) Dziękuję  :bukiet

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4167 dnia: Wrzesień 20, 2012, 14:54:01 pm »
Pińcet lajków na fejsie  :hura:



Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4168 dnia: Wrzesień 20, 2012, 14:57:39 pm »
Pięknie! Jakbym była na fejsie, to też bym zalajkowała :P
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Spyro1993

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1031
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Siemianowice Śląskie (wcześniej Tychy)
  • Moje króliki: Jasiek, Toffie
  • Pozostałe zwierzaki: Czarusia (1992-2011), Torvi
  • Za TM: Fikuś (2001-30.10.2014)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4169 dnia: Wrzesień 20, 2012, 14:58:20 pm »
A nie prawda, bo 501. :P Gratulacje. :)

Offline Mycek30

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 241
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Trusia
  • Pozostałe zwierzaki: Borys-bokser 29.07.2004-23.06.2018
  • Za TM: Cin-Cin(14.12.2014) ,Mycy(27.12.2017)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4170 dnia: Wrzesień 20, 2012, 15:27:12 pm »


Jeszcze raz co by nam nie umknęło przypomnę na jakich trasach szukamy transportu w trybie pilnym ;) :

1. Bydgoszcz/Toruń - Katowice
2. Bydgoszcz/Toruń - Szczecin
3. Toruń - Olsztyn
4. Toruń - Koszalin

Jeśli chodzi o transport do Szczecina to mogę pomóc,tyle,że króliś musiałby do mnie dojechać i mogę go ewentualnie przetrzymać bo dopiero w niedzielę byłby wyjazd do Szczecina.....bo widzę,że i tak jest szukany transport do Koszalina.Jakby co to służę pomocą...
Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji.

— Mark Twain

http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13701.0.html

Offline enka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 124
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Tulinka :)
  • Pozostałe zwierzaki: Basieńka -koteł
  • Za TM: Balbinka, Tosio, Zuziek, Pimpuś
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4171 dnia: Wrzesień 20, 2012, 16:13:07 pm »
 :hura: :hura: :hura:
Zara Twój formularz jest idealny - można by go podać jako wzór :P :P :P

Jeszcze raz co by nam nie umknęło przypomnę na jakich trasach szukamy transportu w trybie pilnym ;) :

1. Bydgoszcz/Toruń - Katowice
2. Bydgoszcz/Toruń - Szczecin
3. Toruń - Olsztyn
4. Toruń - Koszalin

no i do Łodzi oczywiście też -Enka trzymam kciuki za spotkanie :)

A za pomoc we wczorajszym ciężkim dniu również wszystkim dziękuję - muszę sobie sprawić jakiś notes do zapisywania kto, gdzie, kiedy i po co bo pisanie wszystkiego póki co na wszystkim na czym się da, kiedyś wyjdzie mi bokiem :P



już po :)
zostaliśmy oficjalnie zaakceptowani.  :hura: :hura: :hura: :hura: :hura:
Pozdrawiam :)

Offline enka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 124
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Tulinka :)
  • Pozostałe zwierzaki: Basieńka -koteł
  • Za TM: Balbinka, Tosio, Zuziek, Pimpuś
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4172 dnia: Wrzesień 20, 2012, 16:15:16 pm »
Szkoda maluszka Iksika. Super że Jagoda pokica do swojego domku. 

Jak myślicie czy uda mi sie zaprzyjaznic rocznego samczyka z 2 miesięcznym maluszkiem też samczykiem.

uda się ;)

                                                                                                           
Pozdrawiam :)

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4173 dnia: Wrzesień 20, 2012, 16:32:04 pm »
enka, czyli Tulisia jedzie do Łodzi??
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline gorania

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4174 dnia: Wrzesień 20, 2012, 16:33:31 pm »
Enka - czyli rozumiem ze 30.09 zabieramy Tulisię do Ciebie do Łodzi?  :brawo:

Offline nezuminotabi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 182
  • Płeć: Kobieta
    • mazgrołki
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4175 dnia: Wrzesień 20, 2012, 17:21:34 pm »
Czy coś wiadomo w sprawie tego transportu do Koszalina? Pani Kasia wspominała o możliwości płatnego transportu (Carpooling) i my w sumie jesteśmy zainteresowani bo już nie możemy się doczekać na Apollo. Jednak nie otrzymaliśmy odpowiedzi i zastanawiamy się co robić.
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4176 dnia: Wrzesień 20, 2012, 21:01:58 pm »
marta1984 miały przyjechać 3, ale okazało się, że jeden czuje się dobrze i nie trzeba podawać mu dożylnie leków, profilaktycznie doustnie.

2 uszaki, które są w Toruniu od wczoraj - bez zmian. mają bardzo mocno wzdęte brzuchy, są ożywione - to jedyne pocieszenie, od wczoraj zrobiły trochę mokrych, okropnie śmierdzących kup, dość ładnie jedzą siano i zioła. podsumowując...czekamy. dostają wszystko dożylnie.











dzisiaj o 5 nad ranem Obelix dostał ataku padaczkowego - kokcydioza musiała spowodować reakcję wątroby. podczas ataku zatrzymał się, ale po długiej reanimacji, udało się przywrócić go do życia...dał nam nadzieję.
przez cały dzień był płukany dożylnie kroplówkami, ale ok 17 odszedł.

jego kompan Asterix bez zmian. bobków brak.

Lora lepiej...są bobki, normalne, dość duże bobki.









lepiej nie myśleć o tym, w jakich męczarniach umierają króliki w pseudohodowlach, w każdej z polskich wsi, gdzie trzymane są na mięso.
przerażające.

Kajko i Kokosz zostały wysterylizowane.

Bugs czuje się i wygląda coraz lepiej.

kolejny dzień za nami...



Offline asiol

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin, Poznań
  • Moje króliki: Jenis, Mundek
  • Pozostałe zwierzaki: koszatniczki, w P-niu pies i gekon
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4177 dnia: Wrzesień 20, 2012, 21:11:29 pm »
Kolejny maluch :( Tak mi przykro :(

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4178 dnia: Wrzesień 21, 2012, 07:49:40 am »
Biedne maluszki...

enka - gratuluję adopcji Tulisi - teraz najgorsze przed Tobą - oczekiwanie na Uszolka.

Luka nadal jest  wystraszona. Na głaskanie pozwala baaardzo oszczędnie, podchodzi do nas ze sporą rezerwą ( podawanie kropli do uszka wymaga nieco sprytu ale dajemy radę). Rzuca się na jedzenie - wlaściwie atakuje talerzyk kiedy zbliżam sie z porcją warzywek do klatki, choć potem wcale nie pochałania wszystkiego za jednym podejsciem ?????? W azylu też tak robiła??
Klatkę ma cały czas otwartą (oprócz nocy) ale nie oddala się od niej za bardzo...czekamy aż nam zaufa.
Czystość - na piątkę. Jestem w kompletnym szoku.Żaden bobek nie ląduje poza kuwetką.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2012, 08:08:21 am wysłana przez ing »

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4179 dnia: Wrzesień 21, 2012, 09:38:21 am »
Obelix... jaki  żal, że kolejny maluszek odszedł :( :( Okropne ostatnio te azylowe dni :( Choć jednak przecież większość wychodzi na prostą dzięki Wam :* :*
ing, Luka powolutku się do Was przyzwyczai. A odnośnie do jedzenia i bobków, powiem Ci, że np. Rubensik, który też do mnie przyjechał z azylu, zachowywał się podobnie - do talerzyka się rzucał, a jak przyszło co do czego, to coś tam poskubał i był zawiedziony. Ale on nie ma paru ząbków, może po prostu ma trudności z jedzeniem wszystkiego. Na początku też bobczył tylko w kuwetce (zresztą Trusia też), ale potem się towarzystwo rozbrykało i już bobczenie odbywa się, hmm, może nie wszędzie, ale  w wielu miejscach. Myślę, że ta początkowa czystość wynika ze stresu (choć oczywiście życzę Ci i życzyłabym sobie, żeby już tak zostało) :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html