Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5291507 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

Offline asiol

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin, Poznań
  • Moje króliki: Jenis, Mundek
  • Pozostałe zwierzaki: koszatniczki, w P-niu pies i gekon
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3780 dnia: Sierpień 30, 2012, 15:11:12 pm »






















samoobsługa :P




pewna panna ma hmmm określone priorytety :D










































sztuczki Jagody :D








zachłanne stworzenie :P


kradzione nie tuczy








Amiguś




nieśmiała Buba








mała modelka Luka




Bambi czekająca na nowy domek :( kochana dziewczynka!




Amigo też wypatruje opiekuna :)










kolejna modelka :P






przestraszony chłopczyk od terrarysty




kuracjusz Amigo :D

















Ufff koniec :)


Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3781 dnia: Sierpień 30, 2012, 15:19:34 pm »
Cudowne Asiol!  :bukiet
Pozwolisz, że ukradnę na Azylowego fejsa? :D


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline asiol

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin, Poznań
  • Moje króliki: Jenis, Mundek
  • Pozostałe zwierzaki: koszatniczki, w P-niu pies i gekon
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3782 dnia: Sierpień 30, 2012, 15:20:03 pm »
Kradnij :))

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3783 dnia: Sierpień 30, 2012, 15:24:49 pm »
Wieczorem wkleję  :przytul (znów z Petunią do wet jedziemy po południu...)
Jak to się stało, że Ty się w kolejce u Boga załapałaś zarówno po urodę i talent, a ja tylko po wzrost? :P


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3784 dnia: Sierpień 30, 2012, 15:28:51 pm »
Mój Amigooo!! ;(
WO AMIGO

Offline maja2104

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3785 dnia: Sierpień 30, 2012, 15:30:36 pm »
Asiol- zdjęcia przepiękne! Masz talent kobieto :) Powinnaś robić uszakom zdjęcia na adopcyjną- szybciej by domki znajdowały ;)

Wróciłam z wczasów i jestem trochę nie w temacie- powie mi ktoś co z kamerkami? Nie ma już konkursu? Bo co się nie logowałam na CC to nie było nikogo albo Asiol tylko bezkonkursowo....

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3786 dnia: Sierpień 30, 2012, 15:33:34 pm »
piekne zdj towarzyszu MIkołaju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ps katastrofa a co ja mam powiedziec- przespalam wszystkie kolejki- po wzrost, urode, talent placzek placzek placzek placzek placzek placzek placzek placzek
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline moniuhna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3787 dnia: Sierpień 30, 2012, 15:45:33 pm »
maja2104 właśnie wysłałam na ten temat wiadomość na priv :)

piękne zdjęcia, asiol!! Dla królasków to pewnie jak na Boże Narodzenie było!

marta1984 co ty gadasz, przecież nam swój talent pokazałaś na kamerkach! i wszyscy byli zachwyceni!!! :D

ola_19 cieszę się, że podkłady przyszły  :jupi a ja pod koniec września przyjeżdżam na urlop do Torunia!! :) czy jest jakaś szansa na odwiedzenie Azylu ;), czy też do tego czasu już wszystkie króliki pokicają do nowych domków? hihi A czy dobrze słyszałam, że Apollo ma szansę na adopcję??  :krolik
"It's not just what you're born with, it's what you choose to bear,
It's not how big your share is, but how much you can share.
And it's not the fights you dreamed of, but those you really fought,
It's not what you've been given, but what you do with what you've got..."

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3788 dnia: Sierpień 30, 2012, 15:59:14 pm »
Gutek dzisiaj o 3 nad ranem miał atak - rzucało nim i skręcało go, a przy tym 'płakał'...na szczęście od razu po relanium się uspokoił...do tej pory jest spokojnie...

czasami, jak przed chwilą, wstaje i zrobi 2 rundki po klatce, ale wtedy mam wrażenie, że zaczyna się nakręcać :/ i nie wygląda to zbyt naturalnie, dlatego staram się, żeby był bardzo spokojny

jego apetyt jest bardzo zagadkową sprawą - nie ruszy żadnej zieleniny, nawet koperki, natki pietruszki, nic, póki co w niewielkich ilościach je wyłącznie babkę lancetowatą, szerokolistną i mniszek

piękne zdjęcia  :przytul

kata_strofa i marta1984 błagam Was nie bądźcie takie skromne, bo nikt Wam i tak nie wierzy :P

dzisiaj w Azylu pojawiła się Pani zainteresowana adopcją Bambi - byłoby cudownie, gdyby do Bambi uśmiechnął się nos...

Amigo niestety nadal kicha - poza tym wszystko ok, ale kicha - wkrótce zostanie zaszczepiony przeciwko pasterelozie i zobaczymy :]
wciąż mam nadzieję, że nie weźmie przykładu z Maszystki

poza tym jest przyjacielski i ma bardzo duży apetyt ;)

Amigo i Szafirka w przyszłym tyg., jak tylko znajdę chętnego do pomocy, wpadną pod nożyczki, tzn. zostaną ostrzyżone :], o ile skóra Amigo nie będzie się rozrywać w rękach :]

monika8118 i polcia czekamy na relacje :) myślę, że zarówno Cola jak i Rapsodia przyniosą Wam wiele radości :)

Rapsodia ma teraz wyjątkowo piękną sierść!

moniuhna super, że będziesz w Toruniu :D czekamy na Ciebie!...oczywiście z całym stadem królików - o to się nie martw :P ruch jest w końcu dwustronny, szkoda tylko, że ostatnio wśród uszaków jest tyle ciężkich pod względem zdrowotnym przypadków :(

zdj. potwierdzają po raz kolejny jedno - w Azylu prezenty są niezwykle mile widziane :D a króliki są coraz bardziej "rozpuszczone"  :>,

czyli tradycyjnie zachęcamy do rozpieszczania naszych uszu!

Jagoda jest wspaniałą króliczką - nie ma w niej odrobiny terytorializmu, uwielbia biegać po Azylu, ale co pewien czas podchodzi do klatki, spr. czy wszystko ok i dalej szaleje :)

dzisiaj otrzymałam informację, że cała piątka maluszków żyje...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2012, 16:02:16 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline gorania

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3789 dnia: Sierpień 30, 2012, 15:59:29 pm »
skoro padł temat odwiedzania Azylu to ja też bardzo chciałabym uzyskać takie info :DD 30.09.2012 będę w Toruniu i bardzo bardzo bardzo chciałabym odwiedzić uszate serduszka  :] obiecuję przyjechać z prezentami! :P dajcie znać proszę z kim mogłabym się w tej sprawie kontaktować :>

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3790 dnia: Sierpień 30, 2012, 16:02:53 pm »
fakt mam talent....do blaznowania:)

ps Ola one od tego są by je rozpuszczać- dość złego je już w zyciu spotkało
teraz trzeba je obsypywać prezentami by wiedziały że nie wszyscy ludzie są zli i że człowiekowi można zaufać
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3791 dnia: Sierpień 30, 2012, 16:10:07 pm »
gorania wyślę Ci pv :D

marta1984, ale ja się z Tobą jak najbardziej zgadzam...;) ;) ;) i cieszę się, że mimo, że w Azylu dopiero czekają na nowe domy, to jednak mogą tam zaznać trochę króliczego luksusu :D - mój Rusek byłby zazdrosny, gdyby zobaczył te wszystkie...zabawki :P



Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3792 dnia: Sierpień 30, 2012, 16:16:07 pm »
Jak tam pięknie! Mogłabym tam zamieszkać, od zaraz! :)

Offline gorania

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3793 dnia: Sierpień 30, 2012, 16:18:10 pm »
z góry dziękuję Olu  :bukiet

no i przy okazji jeśli będzie trzeba to mogę coś lub kogoś przetransportować z Warszawy do Torunia i z powrotem :DD

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3794 dnia: Sierpień 30, 2012, 17:40:54 pm »
w Azylu prezenty są niezwykle mile widziane icon_zeby

prezenty,prezenty :bunny:  od cioci soni tez prezent-klatka Ferplast i duuuuzy domek-jest w drodze do moich ukochanych slodziakow :heart

Offline polcia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 104
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3795 dnia: Sierpień 30, 2012, 17:52:19 pm »
ależ piękne zdjęcia!
fajnie zobaczyć Colę na monitorze ostatni raz, teraz wystarczy spojrzeć w prawo  :zakochany:

Cola jest, cała i zdrowa kica pod moimi nogami :) przez pierwsze 10 minut w mieszkaniu była tak bardzo wystraszona.. pomyślałam, że o ile można umrzeć ze strachu to ją właśnie to zaraz spotka. Już nie mówiąc o całej podróży z oświęcimia, krzyczących dzieciaków w pociągu, miała mała pietra, oj miała, strasznie mi było jej szkoda :(
a teraz? sama wychodzi z klatki, jestem pozytywnie zaskoczona, że tak szybko się.. zaklimatyzowała? (to chyba za duże słowo) w zupełnie obcym miejscu.. jest wystraszona, ale chodzi, szuka, wącha, wcina sianko i bobkuje.. co mnie bardzo cieszy  :bunny:

kicająca para uszu póki co przynosi baaardzo wiele szczęścia i radości i oby tak pozostało
dziękuję Madzi za pomoc w znalezieniu transportu, Oskarowi za kilka przydatnych rad  :bukiet
no a teraz czekamy na relację Moniki i Rapsodi :)

w wolnej chwili coś tam cyknę i wyślę fotkę królowej w nowym królestwie  :D

Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Spyro1993

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1031
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Siemianowice Śląskie (wcześniej Tychy)
  • Moje króliki: Jasiek, Toffie
  • Pozostałe zwierzaki: Czarusia (1992-2011), Torvi
  • Za TM: Fikuś (2001-30.10.2014)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3796 dnia: Sierpień 30, 2012, 17:59:21 pm »
Asiol - piękne zdjęcia, a do tego bardzo dobrych i pięknych miałaś modelów i modelki. ;)

Offline kasia29

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 121
    • blog
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3797 dnia: Sierpień 30, 2012, 18:25:25 pm »
Amigo jest naprawdę kochany. Trzeba mu do ładu doprowadzić futerko i zaradzić kichaniu. Jest przyjacielski, ma apetyt. Potrzeba tylko domu, który weźmie słodkiego kichacza.
Tulisia - uwielbia mizianki i do nowego domu powinna powędrować razem ze swoim "tronem" :-)

Offline kami1808

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3798 dnia: Sierpień 30, 2012, 18:43:37 pm »
kata_strofa gdybyś mogła dać znać co u Petunii po wizycie u weta... Strasznie mi przykro, że mała znowu musi przechodzić tą katorgę ze smarowaniem i znowu z domu do domu... Żałuję strasznie, że nie pojechała wczoraj do mnie  :icon_frown nie wiem już sama czy to lepiej dla małej czy nie, choć wydaje mi się, że u Was będzie miała teraz lepszą opiekę. Nie mam takiego zaufania do mojego weta (jest dobry ale jak chodzi o psy i koty głównie), a gdyby coś działo się niedobrego to znowu musiałaby jechać do Torunia albo chociaż do Poznania. Petunia ma już pewnie dosyć tych ciągłych zmian miejsc i opatrunków. Dziewczyny jesteście naprawdę wielkie, że tak wspaniale radzicie sobie z opieką i upilnowaniem małej  :) Kata_strofa masz wielkie serducho  :lol A u kogo teraz Petunia będzie się kurować??
Na pocieszenie jednak mam przecież Tadzika (Tomcio Paluch dla niewtajemniczonych)  :P Jako, że jest u mnie od piątku, napiszę kilka słów. Pierwsze dni spędził pod łóżkiem spod którego wychodził tylko, jak coś fajnego miałam do jedzenia  :P Ogólnie był raczej wystraszony i trzymał się ode mnie z daleka  :> no i bardzo bał się mojego kota. Teraz mogę powiedzieć, że kawaler wynurzył się spod łóżka i rozkręcił się. Co prawda jest płochliwy ale nie boi się już mnie. Uwielbia suszki, a w kartonie z piachem do kopania jest niczym krecisko :mhihi Przełom w naszych relacjach nastąpił wczoraj, kiedy to w nocy jakaś dziwna energia w niego wstąpiła. Wskoczył na łóżko i tak jakby sprintem biegał wzdłuż łóżka, tak się biedak wkręcił że trwało to chyba z pół godziny  :hahaha i co którąś rundę zatrzymywał się i lizał mnie po twarzy  :] Dzisiaj po tradycyjnej panice na widok kota, w końcu się przełamał i go pogonił  :diabelek  Borys był zadowolony z zabawy, Tadzik z siebie i chyba nić porozumienia się nawiązała  :hura: Nie lubi pozowania do zdjęć i sprzątania w klatce, złożył już zresztą autograf na mojej ręce za to  :] Martwi mnie tylko to, że bardzo mało pije i siusia. W kuwecie żwirek prawie suchy...   :icon_sad  A ogólnie to już go pokochałam  :D  :zakochany: Petunia, czekamy na Ciebie, kuruj się mała  :*

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3799 dnia: Sierpień 30, 2012, 19:09:42 pm »
Asiolku, piękne zdjęcia pięknych uszaków - wyjątkowo nastrojowe. Oczywiście Tulisia chwyciła mnie za serce jak zawsze, nie wiem, co jest w tej króliczce takiego, ale zawojowała mnie zupełnie. Jagoda też mnie wzrusza, chyba dlatego, że jest taką mamusią uważną - szaleje,a le sprawdza, co u maluchów. Uszaki się całkiem rozbestwią tymi prezentami, ciągle jakaś ciotka przyjeżdża i coś im pysznego przywozi :)
Martwi choroba Gutka - kurczę, co chłopaczkowi jest? Te ataki chyba by jednak wskazywały na padaczkę, da się to leczyć?
kami, dzięki za relację z pobytu u Ciebie Tadzika! Powoli się, widzę , przyzwyczaja - a szaleństwa po łóżku wskazują, że zaczyna się pewnie czuć. Oby Petunia jak najszybciej do Ciebie trafiła!
Ja dziś po zabiegu sanacji pyszczka Rubensa (aka Bluel) - chłopak ma sporo ubytków w jamie ustnej, wygląda też, że jest starszy niż sądziłam - pani weterynarz ocenia jego wiek na ponad 4 lata. Ale pyszczek, choć paru ząbków brak, ma w niezłej kondycji, stan zapalny był od ostrych ząbków, którymi kaleczył sobie języczek. Teraz powinno być już lepiej. Niestety Rubi dalej jest sam, bo Trusia jest na  gentamycynie  - może ten antybiotyk w końcu pomoże?
Mnóstwo pozdrowień dla załogi Azylu, wszystkich kochanych azylantów i darczyńców  :przytul:
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html