Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5284098 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3480 dnia: Sierpień 20, 2012, 22:24:26 pm »
Nudlak tańczy i spiewa
http://camclub.tv/pl/Nudlak

musicie tam byc impreza ze hej
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3481 dnia: Sierpień 20, 2012, 22:35:16 pm »
dziewczyny, w momencie, kiedy wrzucałam link na forum, zajęłyśmy się wspólnie z MAS tą sprawą, dam znać co z maluchami
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2012, 22:38:20 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3482 dnia: Sierpień 20, 2012, 22:40:13 pm »
wlasnie chcialam powieziec ze moze mas odbierze bo z gdanska
dzieki bo spac by nie mogla
to takie maluszki
4tyg ech co za bezmyslnosc
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3483 dnia: Sierpień 20, 2012, 22:44:43 pm »
Olu. Ja niechcialam Cię urażać tymi zbiegami aborcyjnymi, poruszylam tą rzecz jako konieczność. Z tąciążą to myślalam ze poptsoyu ktoś nie odpowiedzialny i tez nigdy przenidgyniechcialam nikogo obrazić.

Wiem ze dla was do konieczność ,ale jasięakurat z tym zgadadzam.

Offline maja2104

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3484 dnia: Sierpień 20, 2012, 22:48:49 pm »
O rany :/ Najbardziej podoba mi się tekst : "Króliczki juz same dbaja o siebie" czyli Ty już o nie dbać nie musisz.... "wszystko jedzą" - a na zdjęciu ziarna kukurydzy :( Masakra....

Przy okazji chciałam spytać o Tabasco - ujął mnie za serce swoim pysiem i grzywą godną Elvisa a już dawno żadnych fotek nie było :( DT może coś wrzuci?

Offline otka_a

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 828
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3485 dnia: Sierpień 20, 2012, 22:50:56 pm »
Też się niestety zgadzam z koniecznością sterylizacji aborcyjnych.  Podziwiam waszą siłę w podejmowaniu takich decyzji.
I nie wątpiłam że się sprawą maluchów zajęłyście, Nudlak mnie rozproszył i napisałam nie do końca tak jak chciałam ;)

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3486 dnia: Sierpień 20, 2012, 22:55:33 pm »
mnie nudlak ciagle rozprasza hihi
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3487 dnia: Sierpień 20, 2012, 22:56:57 pm »
dobrussia - w żadnym razie nie poczułam się urażona :P tylko tak pomyślałam, że to byłby już koniec świata, gdyby w DT króliki się rozmnażały :]

w naszym wątku można pytać, a my po prostu staramy się zawsze odpowiadać, czasami rozwijając temat, żeby nie było niedomówień  :przytul

są takie tematy, które chcemy wyjaśniać szczerze, bo stanowią sedno naszej działalności, a ten wątek jest prawdziwy - działalność Azylu, nasza zasady i polityka mają być jasne. nie możemy/nie chcemy uciekać od pewnych tematów i tego nie robimy, więc jak najbardziej zgadzam się z tym, że temat sterylizacji aborcyjnych to konieczność, którą trzeba poruszyć ;)

zresztą czy ja brzmiałam na obrażoną? :P:P:P to jest konstruktywna rozmowa, wymiana myśli...denerwuję się "tylko" :P, jak słyszę, że jesteśmy nieczułymi potworami, które poprzez sterylizacje aborcyjne bez zastanowienia zabijają niewinne istoty (nie tutaj, ale tego typu słowa czasami padają...i tak naprawdę do nich nawiązałam, bo tak mi się skojarzyło dzisiaj :])
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2012, 23:09:48 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline Unkasowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 129
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3488 dnia: Sierpień 20, 2012, 22:58:48 pm »
napisał ktoś do tej osoby z tablica.pl?
 :icon_sad

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3489 dnia: Sierpień 20, 2012, 22:59:52 pm »
Unkasowa pewnie, że tak ;)

maja2104 najnowsze informacje o Tabasco są takie, iż zostanie w swoim domu tymczasowym i myślę, że w zw. z tym już niedługo zdjęcia naszego Amanta pojawią się na forum :D



Offline Unkasowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 129
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3490 dnia: Sierpień 20, 2012, 23:01:17 pm »
no ja myślę :D a po Plamcie przyjadę jakoś 31 ewentualnie pierwszego września dobrze?

Offline Branwen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1681
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3491 dnia: Sierpień 20, 2012, 23:14:39 pm »
maja2104 najnowsze informacje o Tabasco są takie, iż zostanie w swoim domu tymczasowym i myślę, że w zw. z tym już niedługo zdjęcia naszego Amanta pojawią się na forum :D

Bardzo proszę:









I na dokładkę filmik :)
http://www.youtube.com/watch?v=WRV5WgfiFps&feature=youtu.be

Więcej zdjęć u nas w wątku :)
http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13287.340.html
Potworki zapraszają do swojej galerii: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13287.0.html

Offline maja2104

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3492 dnia: Sierpień 20, 2012, 23:27:52 pm »
Jupppii :) Cieszę się bardzo, że Tabi będzie miał stały kochający domek  :hura:  Waszego wątku przyznam bez bicia nie czytałam wcześniej...Jestem tu stałym gościem od kilku dni i na razie dziś zdołałam przebrnąć przez ponad 170 stron aktualnego wątku....Ile razy się popłakałam nie policzę -tyle biednych uszaków na tym świecie :( Aż strach pomyśleć co by się z nimi działo, gdyby nie Azyl - ludziska, jesteście wielcy!!! Za jakiś miesiąc ja przytulę królika na DS a jak się nie uda to może chociaż tymczasem zostanę? Zobaczymy jak się rozwiną pertraktacje z moim ślubnym...trzymajcie kciuki jeśli można prosić :)

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3493 dnia: Sierpień 20, 2012, 23:35:57 pm »
ojej,jakie cudo :zakochany: ja bym go tez nie oddala :bunny:

Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3494 dnia: Sierpień 20, 2012, 23:52:17 pm »
Namawiaj! Namawiaj! Mój sięopierał iopierał coprawda jeszcze nieśłubny alemieszkamy razem! Ale jakjuzjednego przynioslam na DT to już nad kolejnymi takdużo niemarudzi! Asam zaadoptowal szyszke jak trafila do nas przez przypadek na chwile DT: )

Offline otka_a

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 828
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3495 dnia: Sierpień 21, 2012, 00:01:41 am »
Oj tak, u mnie było to samo a teraz zaraz muszę Frotce wątek zmienić :D:D
Faceci kochają zwierzątka tylko czasem ciężko im się do tego przyznać :)

Offline maja2104

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3496 dnia: Sierpień 21, 2012, 00:27:09 am »
Mój ślubny niestety jest jakiś dziwny : głównie za jego sprawą mamy w domu dwa psy i chomika i zwierzęta też kocha ale jak jakiś czas temu bąknęłam coś o uszatku to się zapierał rękoma i nogami :/  muszę wytoczyć całą dostępną artylerię....może obiecam, że palenie rzucę?  :> Dla mojego zdrowia też lepiej ;) Zobaczymy - w każdym razie bez walki się nie poddam ;)

Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3497 dnia: Sierpień 21, 2012, 00:29:35 am »
u mnie fajki poszly w pierwszym miesiacu xD
mimo ze tam duzo niepalilam popalalam bardziej, ale bylo ze nie bedzie przebywaniaz popielniczką..

A teraz dodam że właśnie dostalam informacje że pająkowi się nie udało i zdechł.
Mimo zenie przepadam za tymi zwierzakami uratowanie to bylo czyms pozytywnym, jak go zanioslam do kolegi ktory hoduje i sie zna,powiedzial ze pajakto ptasznik bialokolankowy i jeststrasznie zagłodzony pewniez 3 miesiace nic niejadł!!! Masakra... Mimo zetaki brzydki to mi smutno żezdechł.. wiecie o co chodzi.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2012, 00:33:30 am wysłana przez dobrussia »

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3498 dnia: Sierpień 21, 2012, 00:35:13 am »
musze to napisac tu- inaczej się nie da
tato Nudlaku jesteś absolutnie boski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
i twój harem stawia się na każdą transmisje- hehe w zyciu sie az tak nie uśmiałam

ps wygrałes ale to chyba nie jest zaskoczenie- to była najlepsza transmisja ever!!!
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3499 dnia: Sierpień 21, 2012, 00:36:09 am »
xD ; )

zazdroszcze odwagi:)