Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5280976 razy)

0 użytkowników i 11 Gości przegląda ten wątek.

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3200 dnia: Sierpień 13, 2012, 11:03:06 am »
To czekamy na zdjęcia Puszka i Kiki.

Offline moniuhna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3201 dnia: Sierpień 13, 2012, 11:07:40 am »
Hmmm, jeśli będzie taka potrzeba, to może ja mogłabym poprowadzić jakąś transmisję? :) Albo przynajmniej spróbować! Co prawda też żadną seksbombą nie jestem, więc nie ma na co patrzeć  :P ale mogłabym wykorzystac pare rekwizytów w postaci męża-Fina czy dwójki uszatych łobuzów. ;)  Proszę tylko o jakieś wskazówki co i jak robić, żeby też nie dostać bana...
"It's not just what you're born with, it's what you choose to bear,
It's not how big your share is, but how much you can share.
And it's not the fights you dreamed of, but those you really fought,
It's not what you've been given, but what you do with what you've got..."

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3202 dnia: Sierpień 13, 2012, 11:10:59 am »
Rozumiem. Cos nie doczytałam dokładnie

Offline moniuhna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3203 dnia: Sierpień 13, 2012, 15:51:39 pm »
Witam raz jeszcze. Po długiej rozmowie z wieloma osobami na czacie stanęło na tym, że potrzeba nam nowych "twarzy" na CC, w związku z czym podejmuję się próby ognia dziś wieczorem o godz. 21.30 czasu PL (piszę o czasie PL, bo u mnie będzie godzina do tyłu, więc żeby nie było nieporozumień). Moje konto to:

http://camclub.tv/pl/monic83

Albo po prostu wejść na camclub.tv i poszukać monic83

Jedna zasada: choć kasa nadal zbierana jest na króliki, NIE piszemy o królikach, NIE wspominamy o królikach, jak musimy to piszemy "pomidor" ;) Oczywiście to trochę żart z tym pomidorem i wiem, że będzie ciężko, zwłaszcza że pewnie będą biegać po moim pokoju dwa uszaki, ale trudno, okazuje się, że na CC królasków nie lubią  smutny_krolik i musimy wypróbować inną taktykę. Pewnie najlepiej byłoby, gdyby wszyscy z "króliczego gangu" pozmieniali sobie nicki, ale to też trochę pokomplikuje sprawę (nie będę wiedzieć kto jest kto, no chyba że mi prywatnie napiszecie).

Myslę, że można spróbowac, bo jeśli nie, to chyba trzeba będzie pożegnać się z kamerkową akcją na dobre  :icon_frown Co o tym myślicie?
"It's not just what you're born with, it's what you choose to bear,
It's not how big your share is, but how much you can share.
And it's not the fights you dreamed of, but those you really fought,
It's not what you've been given, but what you do with what you've got..."

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3204 dnia: Sierpień 13, 2012, 16:05:34 pm »
maam nadzieję, że żadna menda nie wlazła na forum i nie czyta twojego posta
ew nowe nicki przesyłać na pw moniuhny

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3205 dnia: Sierpień 13, 2012, 16:14:29 pm »
okazuje się, że na CC królasków nie lubią
Moga sobie nie lubic,ale co ich to obchodzi na co sie wyda kasiore .......

Offline miedzynarodowa92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3206 dnia: Sierpień 13, 2012, 17:25:13 pm »
Witam raz jeszcze. Po długiej rozmowie z wieloma osobami na czacie stanęło na tym, że potrzeba nam nowych "twarzy" na CC, w związku z czym podejmuję się próby ognia dziś wieczorem o godz. 21.30 czasu PL (piszę o czasie PL, bo u mnie będzie godzina do tyłu, więc żeby nie było nieporozumień). Moje konto to:

http://camclub.tv/pl/monic83

Albo po prostu wejść na camclub.tv i poszukać monic83

Jedna zasada: choć kasa nadal zbierana jest na króliki, NIE piszemy o królikach, NIE wspominamy o królikach, jak musimy to piszemy "pomidor" ;) Oczywiście to trochę żart z tym pomidorem i wiem, że będzie ciężko, zwłaszcza że pewnie będą biegać po moim pokoju dwa uszaki, ale trudno, okazuje się, że na CC królasków nie lubią  smutny_krolik i musimy wypróbować inną taktykę. Pewnie najlepiej byłoby, gdyby wszyscy z "króliczego gangu" pozmieniali sobie nicki, ale to też trochę pokomplikuje sprawę (nie będę wiedzieć kto jest kto, no chyba że mi prywatnie napiszecie).

Myslę, że można spróbowac, bo jeśli nie, to chyba trzeba będzie pożegnać się z kamerkową akcją na dobre  :icon_frown Co o tym myślicie?
dokładnie. nie jesteśmy od królików nie kojarzą nas z królikami bo będą banować każdego. piszemy o dupie marynie za przeproszeniem ale temat KRÓLIK nie istnieje. nie pokazujmy królików nie pytajmy o nich. to strona nie związana ze stowarzyszeniem i moni nie mogą z nim kojarzyć jeżeli chcemy coś zarobić. a i masz mnie jako widza za męża fina xD

Offline moniuhna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3207 dnia: Sierpień 13, 2012, 17:37:06 pm »
co ich to obchodzi na co sie wyda kasiore
Soniu, zgadzam się z tobą. Co to za różnica czy akurat ktoś zbiera na paczkę dla schroniska, karmę dla konia czy nowy wibrator. Jeśli się gra uczciwie i zgodnie z ICH regulaminem, to powinno im latać, za przeproszeniem, koło d**y na co idzie kasa. Nikt nie oszukiwał, więc to oni są nieuczciwi. Przecież sami napisali w regulaminie, że każdy może wygrywać dowolną liczbę razy, więc gdzie tu logika?  :crazy:

Międzynarodowa, no ja myślę, że wpadniesz  :lol Będziemy czekać!! Jakby ktoś chciał zmienić nick, to napisać mi na priv (mniej więcej kojarzę widzów moich "poprzedników", więc wystarczy tylko pisać jakby były jakies zmiany).
« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2012, 17:46:46 pm wysłana przez moniuhna »
"It's not just what you're born with, it's what you choose to bear,
It's not how big your share is, but how much you can share.
And it's not the fights you dreamed of, but those you really fought,
It's not what you've been given, but what you do with what you've got..."

Offline moniuhna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3208 dnia: Sierpień 13, 2012, 22:20:37 pm »
Zapraszam wszystkich na transmisję:

http://camclub.tv/en/monic83

Zbieramy nadal na uszaki :)
"It's not just what you're born with, it's what you choose to bear,
It's not how big your share is, but how much you can share.
And it's not the fights you dreamed of, but those you really fought,
It's not what you've been given, but what you do with what you've got..."

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3209 dnia: Sierpień 13, 2012, 22:29:54 pm »
Nie pamiętam czy Stefcia i Stacy już pozdrawiały z nowego domu? :  :DD











Dziewuszki nie pozwalają się nudzić swoim nowym opiekunom  :P

Chciałabym też serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w świeżo zakończonej licytacji własnoręcznie robionych futerałów i biżuterii na fotoblogu "sztuka dla królików" - udało się zebrać 92 zł  :bukiet

Offline niusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 278
  • Płeć: Kobieta
  • "...Być może każde życie egzystuje wiecznie ..."
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3210 dnia: Sierpień 13, 2012, 23:30:18 pm »
Nie wiem, czy to tylko mnie tak ciężko się zarejestrować do CC? Można być gościem, czy trzeba się logować mimo wszystko?
 :glupek: Jakby co jestem gościem, niestety nie dostałąm linka potwierdzającego na pocztę.

Piękne foteczki królasków. Aż serce się raduje, że tak dobrzeją w Azylu, DT i DS :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2012, 23:59:52 pm wysłana przez niusia »

Offline volontariuszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3211 dnia: Sierpień 14, 2012, 01:44:00 am »
niusia, a może dostałaś jako spam...?

Offline moniuhna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3212 dnia: Sierpień 14, 2012, 11:06:24 am »
asiol, a tobie udało się odzyskać te pieniądze z kamerek? Rozmawiałaś z kimś jeszcze?

Moim zdaniem nie powinnyście tak łatwo odpuszczać. Ja bym w ogóle nie zgadzała sie na żadna współpracę z nimi dopóki nie wyjaśni się sprawa zatrzymanych przelewów i pousuwanych kont. Rozumiem - kasa kasą i fajnie dostać ofertę pracy, ale w końcu to był wysiłek wielu osób, także tych, którzy odwiedzali wasze czaty poświęcali na to swój czas i niekiedy także pieniądze. To nieuczciwe, że zatrzymali sobie wasze wygrane. Ja bym już komuś takiemu nie zaufała :( No bo skąd wiadomo, że wam cokolwiek zapłaci, nawet za te etaty?

Wczoraj niestety zabrakło paru osób do podium. :( W szczytowym momencie rozmowy było 15 osób, a potrzebne było ok. 20... Ja nie mam nic przeciwko spróbowaniu jeszcze raz, pod warunkiem, że włączy się w to jeszcze trochę więcej aktywnych uczestników z forum. Nie ma też sensu się też kryć z tą akcją. To forum i tak odwiedzają "szpiedzy" i czytaja posty. Jeśli mój post akurat czyta jakis "szpieg", to ja mam do niego pytanie: co my takiego robimy niezgodnie z waszymi zasadami, że tak się na nas uwzięliście? W zasadach działania CC wyraźnie jest napisane: "Im więcej osób tym lepiej! Zaproś do CamClub swoich znajomych. [...] Tylko od Twojej wyobraźni zależy jak wielu sympatyków znajdziesz." Mam znajomych na tym forum, dlaczego nie mogę ich zapraszać? I co to za różnica na co idzie kasa?
"It's not just what you're born with, it's what you choose to bear,
It's not how big your share is, but how much you can share.
And it's not the fights you dreamed of, but those you really fought,
It's not what you've been given, but what you do with what you've got..."

Offline asiol

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin, Poznań
  • Moje króliki: Jenis, Mundek
  • Pozostałe zwierzaki: koszatniczki, w P-niu pies i gekon
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3213 dnia: Sierpień 14, 2012, 13:49:53 pm »
Nie udało, będę rozmawiać z tomem ,ale dopiero jak opadną emocje. Myślisz, że mnie to nie zdenerwowało? Siedziałam tam prawie CODZIENNIE po kilka godzin, użerałam się z kretynami i odrzucałam liczne, jakże kuszące oferty rozbieranych privów. Więc jestem chyba ostatnią osobą, której można pisać takie rzeczy...

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3214 dnia: Sierpień 14, 2012, 16:28:20 pm »
Asiol, myślę, że Moniuhny intencje źle odczytałaś:( Podziwiamy, wspomagamy wasz trud i dlatego też szlag trafia na takie praktyki cc.
To wasza ponad miesięczna ciężka praca a i wspierający tez wielu rzeczy się wyrzekali
W pełni zgadzam się z Moniuhną, że o kamerkach
""Im więcej osób tym lepiej! Zaproś do CamClub swoich znajomych. [...] Tylko od Twojej wyobraźni zależy jak wielu sympatyków znajdziesz." A gdzie my mamy najwięcej znajomych? na forum. Jakbym miała np na forum randkowym to też by banowali
Najbardziej przykre jest to, że uważam iż cały ten Tom musiał byc pokierowany na królicze strony :(
P.S. Mam nadzieję, że ekipa toruńska nie ma żalu o nasze posty kamerkowe w ich dziale? bo tu chodzi o dobro uszatych, a wiem, że dla dziewczyn to priorytet bez względu na rejon pochodzenia króliczej sierotki.

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3215 dnia: Sierpień 14, 2012, 16:59:29 pm »
Bardzo miła wiadomość:)
sesja zdjęciowa Kata-strofy znajduje się aktualnie na http://www.blog.pl/

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3216 dnia: Sierpień 14, 2012, 17:15:52 pm »
Bardzo miła wiadomość:)
sesja zdjęciowa Kata-strofy znajduje się aktualnie na http://www.blog.pl/
Ojej  :icon_redface


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3217 dnia: Sierpień 14, 2012, 17:21:15 pm »
no zdjecia piękneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee czerwień się czerwień
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3218 dnia: Sierpień 14, 2012, 17:22:44 pm »
Dobrze, że bobki wyfotoszopowałam :P


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3219 dnia: Sierpień 14, 2012, 17:23:53 pm »
co?! jak moglaś?! a one tak się starały zareklamować jako okazy zdrowia:(
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!