Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5291827 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline kasia29

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 121
    • blog
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3140 dnia: Sierpień 08, 2012, 18:58:26 pm »
Ależ Tuptuś ma letnią rezydencję :-)

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3141 dnia: Sierpień 08, 2012, 19:20:54 pm »
Spyro1993 możliwe, że z maluchami z ogłoszenia może być tak jak piszesz, ale nic z tym nie jesteśmy w stanie zrobić...

elmo - pamiętam o zdj. i obiecuję, że do końca weekendu coś prześlę ;) - nie wszyscy pamiętają różne, królicze historie, o których pisałyśmy na forum - chociażby w naszych poprzednich wątkach, ale niestety mamy za sobą niejedną bardzo dramatyczną króliczą historię...

dla Tulisi szukamy wirtualnego opiekuna  :bukiet



Offline elmo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Flofi, Gucio, Cookie
  • Za TM: Śnieżynka, Luniś, Fibi, Elmo :(
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3142 dnia: Sierpień 08, 2012, 19:28:24 pm »
dzięki Ola, czekam cierpliwie; wiem, że macie mnóstwo zajęć a ten temat nam nie ucieknie... ale trzeba zacząć coś robić  :2guns:

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3143 dnia: Sierpień 08, 2012, 19:42:42 pm »
elmo spr. maila ;)



Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3144 dnia: Sierpień 08, 2012, 19:46:34 pm »
A ja tak na szybko zachęcę do wzięcia udziału w licytacji extra futerałów i biżuterii - http://www.photoblog.pl/sztukadlakrolikow/129339519/futeral1.html :D organizatorem licytacji jest forumowa Gumijagodowysok, dzięki jej pomysłowi azylowe uszatki mają szansę zebrać trochę pieniędzy na swoje bieżące potrzeby  :bukiet

Na zachętę pokazuję jakie cuda można nabyć...

Futerał nr 1:



i z tyłu  :bunny:



Futerał nr 2




i z tyłu :D




Futerały pomieszczą każdy telefon komórkowy - nowszego typu chociaż starszego też byleby nie był za długi ;-)

I prześliczna biżuteria :icon_biggrin













Zapraszamy  :bukiet
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2012, 19:58:11 pm wysłana przez madzia85 »

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3145 dnia: Sierpień 08, 2012, 21:05:22 pm »
Tak wygląda dzisiaj pupka Tulisi vel Tulisia

cały czas pracujemy nad tym
Niestety część jest tak skołtuniona, że wymaga odmoczki, bo strach ciachać przy skórze
Omyk już się ukazał

Już się zadomowiła

i kumpelki ją odwiedzają - Nusia nawet wylizała jej ucho

A to Olle synek Astrid w swojej rezydencji
Niestety w innych ujęcia dzisiaj jakos był w ruchu:)


Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3146 dnia: Sierpień 08, 2012, 21:11:25 pm »
Dzisiaj z ulicy pod schroniskiem zgarnęłam szczeniaczka - piszczał wniebogłosy, a jak tylko się schyliłam to władował mi się na ręce i lizał mnie...Pewnie ktoś przywiózł biedaka i zostawił pod schroniskiem, a ten wyszedł na ulicę (gdzie jest ciemnawo i z górki - samochody jeżdżą szybko...). Był takim słodziakiem, że pewnie chwila a wiozłabym go do domu. Tylko to, że byłam rowerem i że nie mam pojęcia o szczeniakach uchroniło małego od bycia moim pupilem  :> Nie jestem w stanie zrozumieć jak można tak porzucić bezbronnego szczeniaka, nawet nie zadzwonić do schroniska...Małego przejęła Agnieszka. Jest bezpieczny w schronisku.
Zrobiłam dziś drugą turę zdjęć w Azylu, jutro obrobię wszystko i udostępnię. Obiecuję Ola  :P W związku z szykującym się remontem mieszkania mam urwanie głowy  :wisielec:


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3147 dnia: Sierpień 08, 2012, 21:16:08 pm »
mały miał szczęście, że nie zdążył go przejechać samochód :(

niestety tego typu sytuacje się zdarzają...kiedyś podczas remontu Azylu, mój tata był w schronisku i widział jak facet przerzucił szczeniaka przez główną bramę schroniska...bo po co miał wejść :] skoro mógł przerzucić szczeniaka przez płot.

ja mam tylko nadzieję, że w zw. z tym, że banner Azylu jest od drogi, ludzie nie będą przerzucać królików przez płot - raz taka sytuacja już się zdarzyła kilka lat temu :]

na zdjęcia oczekujemy :P

nasz Olle jest przepiękny! :), a Tulisię na pewno odchudzimy ;)



Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2012, 21:41:52 pm wysłana przez dobrussia »

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2012, 21:48:16 pm wysłana przez kata_strofa »


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3150 dnia: Sierpień 08, 2012, 22:03:32 pm »
Omega jest przepięknym uszakiem i już bardzo długo czeka na dom :( tak jak Masza, Miś Uszatek, Forest...- nasi rezydenci

właśnie! Miś Uszatek wczoraj był u doc - chłopak dzielnie się trzyma :) mimo, że jest już sędziwym uszakiem, jego stan znacznie się poprawił - przede wszystkim utrzymuje wagę, co więcej odrobinę przytył :)
największy problem teraz to jego zęby - znowu do korekty :/ w przyszłym tyg. zabieg
poza tym zbiera mu się woskowina w uszach i dlatego trzeba mu je zakraplać



Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3151 dnia: Sierpień 08, 2012, 22:25:14 pm »
Omega jest uszaczkiem wyjątkowo oryginalnej urody i mam nadzieję, że w końcu szczęście sie do niej uśmiechnie
nasz Olle jest przepiękny! usmiech2
a do tego jaki grzeczny i kochanieńki:)

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3152 dnia: Sierpień 08, 2012, 22:30:07 pm »
Ola mam nadzieje ze się przyda- cala rodzina poinformowana ze reczniki i koce sa wam potrzebne, a i jak cos ususze to sie jeszcze podesle
pervivet poslalam z mysla o fly lub Kubusiu vel Targecie  (w zaleznosci ktory bardziej potrzebuje)- stawiaja na nogi te witaminki ze hej:)
na dniach kolejna paczke sie posle tym razem od nas- błazenków kamerkowych:)- napisz mi w pw twój adres bo najlepiej bedzie posłac ci ją do domu jako ze Fly tam jest- a to bedzie paczka przede wszystkim dla tej chudzinki
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3153 dnia: Sierpień 09, 2012, 10:35:38 am »
Zakochałam się w Tulisi, szczególnie w tych zawadiacko postawionych barankowych uszkach :). Wygląda, że dobrze się czuje pod opieką po_sąsiedzku, no i po zabiegach pielęgnacyjnych. Jak to dobrze, ze jeszcze bardziej jej nie zapuścili! A biega po pokoju? Bo widzę na fotce, że sobie leży (swoją drogą super to wygląda z psem i kotem :D) - chodzi mi o to, czy jest przyzwyczajona do wybiegu po domu.
Tulę tego słodziaka kochanego :* . I mnóstwo serdeczności dla wszystkich!
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3154 dnia: Sierpień 09, 2012, 10:53:49 am »
Zapomniałam dodać, że chętnie zostanę wirtualną opiekunką Tulisi/Tulisia - nie wiem wprawdzie, na czym to dokładnie polega, nie doczytałam :icon_redface, ale na pewno da się ogarnąć ;)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Katka

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 506
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3155 dnia: Sierpień 09, 2012, 10:56:27 am »
joac, już Ci piszę pw :)

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3156 dnia: Sierpień 09, 2012, 10:56:41 am »
joac, biega, nawet poradziła sobie z nie domkniętymi drzwiami i 2 razy zawitała u uszatych gospodarzy:)
Tulisia jest jako alternatywa srodków nasennych - wtulona lezy w błogostanie, ale juz charakter tez pokazuje:)
Buntowała się, bo nie chciała do klatki a i na sunię warknęła, jak miała  dość pieszczot
Jest niesamowicie towarzyska

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3157 dnia: Sierpień 09, 2012, 11:07:35 am »
po_sąsiedzku - super, że zwierzątko charakterne, poradzi sobie - jak ja bym chciała, żeby któraś z moich dziewuszek leżała wtulona...Bardzo mnie rozbawiłaś, że warknęła na sunię - musi mieć naprawdę własne zdanie! No i że jej humorek dopisuje, słodziak niesamowity z niej!
Mam nadzieję, że ten stan zapalny pod ogonkiem szybko zostanie wyleczony, łapki też. Uściski dla ludzi i zwierząt!
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3158 dnia: Sierpień 09, 2012, 13:50:28 pm »
Zdjęcie śpiącej Tulisi dla wirtualnej mamusi:)

Nusia po" obwarczeniu" przez Tulisię przeniosła się do Ollego, natomiast kotka Pumcia razem z Tulisią zjadła suszki i pilnowała spiacej

Tulisia przekochana - z 6 zwierzaków to ona taranowała zaporę w pokoju, aby mnie wracającą powitać
Odpukać...nic nie pogryzła w pokoiku.

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3159 dnia: Sierpień 09, 2012, 17:39:25 pm »
Wirtualna mamusia dziękuje za zdjęcie ślicznej królinki  :* . Słodziak z niej niesamowity.
a tak BTW - dobrussia, Omega jest prześliczna, przecudne umaszczenie - no i siedzi na rękach...
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html