Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5295091 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline kasiagio

  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 1861
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Maki
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2880 dnia: Lipiec 18, 2012, 22:07:40 pm »
A ja w tych pięknych oczkach widzę TEN błysk :przytul Zdrowiej Flo :*  
Olu  :przytul   Dziękuję ,że  jesteście i za to co robicie .



Nie ma Zwycięzców ani Wygranych są tylko cierpiące  potrzebujące pomocy zwierzęta !!

Offline niusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 278
  • Płeć: Kobieta
  • "...Być może każde życie egzystuje wiecznie ..."
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2881 dnia: Lipiec 18, 2012, 22:18:24 pm »
Cały czas czytam na bieżąco Wasze relacje dotyczące królasków azylowych oraz Fly. Bardzo boleję nad tym co malutką spotkało i podziwiam poświęcenie Oli. Nie każdy potrafiłby tak umiejętnie zająć się chorymi króliczkami jak Ola. Maszka i Fly mają prawdziwe szczęście od losu, że trafiły do Azylu i że są pod taką opieką. Wszyscy w Azylu są godni podziwu i zasługują na wdzięczność i podziw za to co robią dla tym małych uszatych istotek :bukiet

Nie mam zbyt wielkich możliwości, ale w trakcie suszenia są plasterki jabłek z ekologicznej jabłoni, suszę też liście malin z terenu ogrodu, dodam też gałązki jabłonki i kasztanowca, potem mogę jeszcze zebrać i ususzyć liście brzozy - rosnącej na terenie ogrodu przy borze sosnowym, bardzo daleko od jezdni (brzoza pochałnia ogromne ilości pyłów zawieszonych na swe listki). Kiedy wszystko się podsuszy jakoś dostarczę je do Azylu - razem ze stolikiem, który ciągle czeka  :heej

Bardzo się cieszę, że Pacjentka ma szansę na stały domek - oby trafiła wreszcie na swego człowieka  :heart Wszystkim uszatym sierotkom życzę znalezienia szybko nowych stałych domków i życia w zdrowiu i spokoju. pozdrawiamy z Florence - naszym słodziakiem  :*

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2882 dnia: Lipiec 18, 2012, 22:27:00 pm »
Niusia :hura:
Niesamowite uszaczki na tym cmentarzu

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2883 dnia: Lipiec 18, 2012, 22:53:25 pm »
fokida za chwilkę się do Ciebie odezwę :)

Marta a pewnie, że już wszystko wiem :D Ola od razu mi powiedziała :P Ten świat jest naprawdę mały  :P

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2884 dnia: Lipiec 18, 2012, 22:58:59 pm »
O, no proszę :P Była szybsza :P :P :P
WO AMIGO

Offline miedzynarodowa92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2885 dnia: Lipiec 18, 2012, 22:59:39 pm »
http://camc​lub.tv/pl/Sr​emoGirl zapraszamy na transmisję! logować się i witać

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2886 dnia: Lipiec 18, 2012, 23:07:37 pm »
O kurde... To jest cmentarz gdzie jest pochowana moja Ś.P. Babcia :( Mieszkała właśnie w Toruniu, jak ostatnio byliśmy na grobie (bodajże 2 lata temu, odległość to nie ma jak odwiedzać :/ ) to widziałam kilka królików, nawet przy grobie babci jest/była jedna nora. Ale że ludzie wyrzucają tam króliki.... Koszmar.
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline Bun.ny

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2887 dnia: Lipiec 18, 2012, 23:11:05 pm »
Witam wszystkich serdecznie:)

Od dłuższego czasu śledze forum i postanowiłam właczyc sie do rozmowy.

Trzymam mocno kciuki za Fly,mój maluszek zmarł na ta paskudną chorobę:(

Offline asiol

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin, Poznań
  • Moje króliki: Jenis, Mundek
  • Pozostałe zwierzaki: koszatniczki, w P-niu pies i gekon
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2888 dnia: Lipiec 18, 2012, 23:23:30 pm »
Fly jest niesamowita, skąd w takim małym ciałku tyle sił? Zazdroszczę Wam też weta, wspaniale miec obok siebie takiego anioła.


Dzisiaj zapraszamy
http://camclub.tv/pl/SremoGirl
http://camclub.tv/pl/Irokezik
http://camclub.tv/pl/asiol

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2889 dnia: Lipiec 18, 2012, 23:30:55 pm »
Zazdroszczę Wam też weta, wspaniale miec obok siebie takiego anioła.
Oj tak, jego nie można nie kochać...i nie można sklonować


Offline Basia i Adam

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 114
  • Za TM: Karampuk, Lolek
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2890 dnia: Lipiec 19, 2012, 00:00:19 am »
Króliki to Antychrysty???? No patrz Pan, patrz Pan, czego to ludzie nie wymyślą. Ale Toruń to w końcu siedziba nie powiem czego, bo politycznie się zrobi....
B&A
www.zwierzaki.phanfare.com

Karampuk the Great :*

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2891 dnia: Lipiec 19, 2012, 00:26:54 am »
Hiii, hii
Może ktoś okularów zapomniał i zamiast uszu rogi widział

Offline Unkasowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 129
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2892 dnia: Lipiec 19, 2012, 00:36:05 am »
ja jak byłam an pogrzebie jakoś miesiąc / dwa miesiące temu to widziałam "placki" bobków i może z 2-3 nory ale żadnego królika/zająca jak zwał tak zwał. A o akcji wyłapywania słyszałam ale to ładnych parę lat temu. Tylko krzywdzili te króliki nie dość, że stresowali to jeszcze potem usypiali... ja rozumiem, że dorosłego królika nie da się udomowić/ oswoić ale po co maluchy zabijać? Je jeszcze dałoby się uratować ale nie po co? :(

Offline Spyro1993

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1031
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Siemianowice Śląskie (wcześniej Tychy)
  • Moje króliki: Jasiek, Toffie
  • Pozostałe zwierzaki: Czarusia (1992-2011), Torvi
  • Za TM: Fikuś (2001-30.10.2014)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2893 dnia: Lipiec 19, 2012, 00:54:28 am »
Ludzie to straszne bestie. W Tychach na dzielnicy w której mieszkam była taka duża polana i kilkanaście drzew. Tam można było zobaczyć zające czy dzikie króliki. Jakiś czas temu (może 4 miesiące temu?) zaczęły tam pracować różne maszyny budowlane i te zwierzęta w różne miejsca wędrowały tak, że niemal codziennie gdy do szkoły szedłem, to widziałem jakiegoś osobnika. Raz gdy jechałem autem w okolicy browaru, to zauważyłem jak po jezdni biegnie zając - był korek, więc biegł głównie obok wleczących się aut i minął pas zieleni i wylądował na jezdni jadące z naprzeciwka. Trochę podjechałem i to samo zwierze widziałem już rozjechane przez jakiegoś kretyna w miejscu gdzie z Mikołowskiej skręca się na Katowicką w kierunku Tychów. :(

Cieszę się, że z Fly coraz lepiej. A co słychać u Lilou?

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2894 dnia: Lipiec 19, 2012, 09:55:54 am »
Pamiętajmy o transmisjach naszych kamerkowych dziewcząt
http://torunskie-kroliki.blog.pl/2012/07/18/przypominamy-o-akcji-naszych-wspanialych-kamerkowych-dziewczat/
Dziewczyny tak dumałam, a może mogłybyście rozpoczynać transmisję wcześniej, bo gros osób tak późno nie siedzi?

Offline fokida

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 159
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2895 dnia: Lipiec 19, 2012, 10:30:35 am »
popieram po_sąasiedzku ja muszę o 5 wstawać do pracy :/ i nie siedzę tak długo bo bym za Chiny Ludowe nie wstała...

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2896 dnia: Lipiec 19, 2012, 11:05:36 am »
może zapraszajmy równiez znajomych do logowania- takich co i tak w necie siedzą?

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2897 dnia: Lipiec 19, 2012, 13:12:03 pm »
Ludzie to straszne bestie. W Tychach na dzielnicy w której mieszkam była taka duża polana i kilkanaście drzew. Tam można było zobaczyć zające czy dzikie króliki. Jakiś czas temu (może 4 miesiące temu?) zaczęły tam pracować różne maszyny budowlane i te zwierzęta w różne miejsca wędrowały tak, że niemal codziennie gdy do szkoły szedłem, to widziałem jakiegoś osobnika. Raz gdy jechałem autem w okolicy browaru, to zauważyłem jak po jezdni biegnie zając - był korek, więc biegł głównie obok wleczących się aut i minął pas zieleni i wylądował na jezdni jadące z naprzeciwka. Trochę podjechałem i to samo zwierze widziałem już rozjechane przez jakiegoś kretyna w miejscu gdzie z Mikołowskiej skręca się na Katowicką w kierunku Tychów. :(

Cieszę się, że z Fly coraz lepiej. A co słychać u Lilou?

Dokladnie to samo bylo w Niemczech w miejscowosci,ktorej mieszkam.
Zglosilam to do instytucji Ochrony Zwierzat i.......odpisali,ze wiedza o tym ,nic nie moga zrobic i bardzo im przykro. Do dzisiaj mam to pismo,a to miejsce  omijalam przez 4 lata,bo nie moglam patrzec na tragedie krolikow,a to miejsce nazwalam Katyniem kroliczym.

Krole na cmentarzu....dobre miejsce wiecznego spoczynku wsrod tych stworzonek.

Offline miedzynarodowa92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2898 dnia: Lipiec 19, 2012, 14:21:14 pm »
Dziś transmisję robi na pewno Irokezik GODZ 21.30-22.30 NA STRONIE http://camclubtv.pl/Irokezik . Mówimy wcześniej żeby każdy wiedział:))

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2899 dnia: Lipiec 19, 2012, 14:32:34 pm »
ale postaramy sie zaczac organizowac tez wczesniejsze transmisje tak ok 20 dla rannych ptaszkow co nie moga z nami siedziec pozniej:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!