Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5281260 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1280 dnia: Luty 21, 2012, 10:05:23 am »
Gimli przetrwał noc, teraz jest z Konradem w gabinecie. popołudniu go odbieram i zawożę do Agn z wyprawką

od samego rana dużo wiadomości - Lottie za chwilę wyrusza do Krk - Aguś dzięki  :bukiet (kolejny super DS :P naszego Mariana ;))

okno zostało zamontowane ;)





musimy jeszcze odmalować kraty, które postanowiliśmy zostawić ;)

a było tak...




wczoraj w Azylu trwały kolejne prace - Tomek  :bukiet :bukiet :bukiet (jak my mamy nie dziękować :])

kolejne regipsy, hydraulika, lampy, stelaż do obudowania rur








jeszcze trochę...;)


chciałoby się powiedzieć, że kiedy remont się skończy, to przyjdzie czas na wizytę w sanatorium...:P, bo króliki w czasie remontu nie dają odpocząć i logistycznie to wszystko sięga zenitu...ale nie wypada tak mówić, bo otacza nas tyle niesamowitych osób, na które możemy liczyć, że dzisiaj mi aż brakuje słów ;)

wieczorem do DT trafi Britta - Aneta  :bukiet



Offline monik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 732
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Merlin
  • Za TM: Kubanek
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1281 dnia: Luty 21, 2012, 10:12:15 am »
Azyl nabiera blasku, super :)

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1282 dnia: Luty 21, 2012, 10:15:26 am »
No teraz to już zaczyna wyglądać, a jak będą płytki to już w ogóle będzie wypas nad wypasy  :jupi


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1283 dnia: Luty 21, 2012, 10:17:33 am »
powoli zaczynamy analizować jaki kolor mają mieć ściany :P

w plany są również wpisane regały ;)

w tym tyg. będziemy robić jeszcze sufit na pewno ;)



Offline Rózia :)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1284 dnia: Luty 21, 2012, 10:39:28 am »
(tak dla wtajemniczonych)  Ja nawet bym dodała ,że sufit musi być skończony  :zonka:   hehehe :)
A okno jest super  :doping:
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2012, 10:46:39 am wysłana przez Rózia :) »
"Naucz się słuchać siebie, a usłyszysz cały świat"...

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1285 dnia: Luty 21, 2012, 10:44:57 am »
oj dobra, to nie robimy, tylko kończymy...:P w sumie to już niewiele zostało :D przy tym jak wyglądał, teraz jest piękny ;) ;) ;)



Offline zaharka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 76
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1286 dnia: Luty 21, 2012, 11:04:50 am »
Jeżeli króliczek jutro będzie gotowy, to transport ma zapewniony :) W końcu też będę miała okazję zobaczyć te wszystkie cuda osobiście - może któreś podbije moje serducho oprócz Cin Cina?
A z ciekawostek, przy wizycie u weta mój samiec okazał się charakterną samiczką :D

Offline Stachu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 483
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1287 dnia: Luty 21, 2012, 11:17:00 am »
Będzie tam wspaniale :) aż serce mocniej bije jak się na to patrzy :)

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1288 dnia: Luty 21, 2012, 12:32:16 pm »
Pieknie wszystko idzie,az serducho sie raduje,ze te dupeczki puchate beda mieli raj na ziemi  :pokoj: :bunny:

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1289 dnia: Luty 21, 2012, 12:33:17 pm »
dziewczyny dzięki za ciepłe słowa  :bukiet

tymczasem wstępnie szukam kogoś z Torunia, kto jutro o 8:40 mógłby odebrać 1 parę uszu z dworca pkp i zawieźć do schroniska...niestety ja będę o tej godzinie w pracy i musimy to ogarnąć inaczej, a lista osób wykorzystywanych w tym tyg. jest już długa, a może zbyt długa :P




Offline Bbutterfly

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2428
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Amsterdam (Tczew)
  • Za TM: Pixie
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1290 dnia: Luty 21, 2012, 15:17:19 pm »
widać postępy kolosalne :)
Ciężką pracą brniecie do przodu, świetnie  :brawo:
Mój kochany Pixie.
Kicaj szczęśliwie za Tęczowym Mostem
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13007.new#new

Offline LiHer

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 450
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1291 dnia: Luty 21, 2012, 16:50:42 pm »
tymczasem wstępnie szukam kogoś z Torunia, kto jutro o 8:40 mógłby odebrać 1 parę uszu z dworca pkp i zawieźć do schroniska...niestety ja będę o tej godzinie w pracy i musimy to ogarnąć inaczej, a lista osób wykorzystywanych w tym tyg. jest już długa, a może zbyt długa :P


No Kochani! Kto mnie odbierze z dworca? Wiem, że po Poznaniu biegałem sam ale Torunia nie znam  :bunny:

Offline oliwja

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1292 dnia: Luty 21, 2012, 17:19:59 pm »
jaki cudowny.. zakochałam się  :zakochany:

« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2012, 17:23:31 pm wysłana przez oliwja »

Offline seeb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 107
  • Płeć: Mężczyzna
    • Hosting,strony internetowe
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1293 dnia: Luty 21, 2012, 18:00:49 pm »
Wygląda jak nasza Ryszarda:))). Mam nadzieję, że szybko dotrze do domku.
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2012, 21:02:22 pm wysłana przez seeb »

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1294 dnia: Luty 21, 2012, 19:58:09 pm »
odbiór jutro rano zorganizowany ;), zobaczymy co to za egzemplarz ten poznański wędrowca :]

Gimli jest już u Agi :* u doktora zjadł z apetytem critical care ze strzykawki, miał dobrą temp., jest z wyglądu lekko zmasakrowany, ale mam nadzieję, że niedługo pokaże nam, ile ma w sobie siły walki...do Agi trafił z lekami, teraz m.in. musimy walczyć o jego rogówkę - tobrex + corngel i trzymać kciuki, żeby nie było przerzutów - nie wiemy, czy ten guz przy śliniance nie był przerzutem...wszystko się okaże

w najbliższych dniach Gołda będzie sterylizowana - jej powiększona macica to wyraźne wskazanie do zabiegu :/

w tym tyg. kolejne prace w Azylu, a już w przyszłym tygodniu planujemy zabrać się za...malowanie ścian Azylu ;)



Offline niusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 278
  • Płeć: Kobieta
  • "...Być może każde życie egzystuje wiecznie ..."
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1295 dnia: Luty 21, 2012, 20:23:20 pm »
 :wow Takie postępy w Azylu - toż to prawdziwa ekipa budowlana! Wspaniale to wszystko wygląda!  :brawo:

A Gimli - Boże jaki biedulek  :( :( :( Trzymam kciuki za jego szybki powrót do zdrowia!
Gołda - śliczna królinka, troszkę przypomina mi moją Zuzię :( - oby zabieg się udał i dał jej szansę na zdrowie ! 

Bardzo się cieszę, że Lottie pojechała już do domku stałego ! Moc głasków przesyłam :)  No i wpaniałe jest to, że kolejne uszatki trafiają do DT. Wspaniali ludzie pomagają tym małym słoneczkom!

Offline LiHer

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 450
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1296 dnia: Luty 21, 2012, 21:07:45 pm »
odbiór jutro rano zorganizowany ;), zobaczymy co to za egzemplarz ten poznański wędrowca :]
Proponuję nazwać go Johnnie Walker :)
Wypuściłam go z klatki żeby rozprostował kości, tak szybkiego królika dawno nie widziałam. Nie jest agresywny, chociaż zdążył mnie podrapać -pazury ma za długie ale to już Wam zostawiam bo nie mam tu sprzętu.
Jest piękny więc mam nadzieję, że szybko znajdzie dom :)

Offline zaharka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 76
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1297 dnia: Luty 21, 2012, 22:04:35 pm »
Jutro rano zobaczę to cudo, a przypominam, że moja Królinka szuka towarzystwa - wykastrowanego bądź samiczki :-)

Offline LiHer

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 450
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1298 dnia: Luty 21, 2012, 22:23:44 pm »
Nie jest agresywny

odwołuję. Królik zwariował! Musiałam go zamknąć w transporterze bo tak szaleje, że klatkę rozwalił! Gryzie, skacze, tupie, atakuje! Nie mam pojęcia co w niego wstąpiło :/ przypuszczam, że poczuł Stefana, który biegając wyszedł z pokoju do niego (do przedpokoju) na moment...

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1299 dnia: Luty 21, 2012, 22:31:38 pm »
przypuszczam, że poczuł Stefana, który biegając wyszedł z pokoju do niego (do przedpokoju) na moment...

Chowaj Stefcia,bo moze byc spiecie miedzy slicznotami.