Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5272270 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Zajęcowa

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2003
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Papajka i Szkwał
  • Pozostałe zwierzaki: Luba, Filip - psy
  • Za TM: Franuś, Gomiś, kochana Rózia ;(
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11720 dnia: Czerwiec 18, 2013, 22:48:38 pm »
hmm... :hmmm no to twardy zawodnik z niego... albo faktycznie skoligacony z szynszylem  :glupek:
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline KasiaDe

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11721 dnia: Czerwiec 18, 2013, 23:10:09 pm »
Olu czy ten porządek u Bonsai był po moim dyżurze? Bo jak sprzątałam tu mu nieustannie marudziłam jak strasznie nabałaganił, a kiedy trafił do klatki, to próbowałam zrobić filmik z dowodem jak rozrzuca wszystko. Chyba się zorientował i zaczął się bawić piłeczką.. pokicał trochę.. i do mojego wyjścia było wszystko idealnie ;) Może wziął to za bardzo do siebie? :D

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11722 dnia: Czerwiec 18, 2013, 23:32:30 pm »
Czy ktoś ze studenckiej braci zdaje  jeszcze ostatnie egzaminy?
Niestety tak i to w dodatku dwa 22:( mam nadzieję, że uda mi się przyjść na dni otwarte, chociaż na chwilę..
Fotka z wczorajszego dyżuru w Azylu ;)
 :icon_lol
Ja bym uważała...Mój Tosinek, fakt miał8 tyg, właśnie wyskakując z paśnika wplatał skok i wpadł w panikę - efekt gwoździowanie  złamania z przemieszczeniem. Lepiej na zimne dmuchać
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2013, 00:04:20 am wysłana przez po_sąasiedzku »

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11723 dnia: Czerwiec 18, 2013, 23:53:23 pm »
niestety za niektórymi wybrykami królików trudno nadążyć i np. przypuszczać, że dorosły, dość duży królik (to się raczej nie zdarza) wskoczy do paśnika ;) królik na zdj. to uszak, który tak jak wspomniała Marta, przyjechał do Azylu tylko na kilka dni w celu postawienia prawidłowej diagnozy (wraz ze swoim chłopakiem).

Kasiu, to było chyba przed Twoim przyjściem na dyżur ;) dzisiaj Bonsai miał lepszy dzień i chyba wziął sobie do serca chociaż w pewnym zakresie, to co mówiłaś :P



Offline Scampi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1429
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Edzio "Dziulek"
  • Za TM: Skampusia "Cika" moje słońce
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11724 dnia: Czerwiec 19, 2013, 00:17:18 am »
 Ola, cz Ty śpisz czasem kobieto?  :blaga:

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11725 dnia: Czerwiec 19, 2013, 00:20:00 am »
nawet jeśli, to za mało! :P maile czasami od Oli mam o 5 rano napisane! :)
WO AMIGO

Offline Scampi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1429
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Edzio "Dziulek"
  • Za TM: Skampusia "Cika" moje słońce
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11726 dnia: Czerwiec 19, 2013, 00:33:53 am »
Oooo szalona!  :lanie:

Offline agata:]

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 207
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11727 dnia: Czerwiec 19, 2013, 08:31:06 am »
 :D Tivia pozdrawia z domu stałego...Saszonek już prawie tydzień po kastracji, hormony lekko opadły...pierwsza wspólna kolacja. Póki co bez zobowiązań ;P


Offline Sicca

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1423
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Bytom
  • Moje króliki: Hermiona, Ghandi, Honkirion.
  • Na DT: Kłopot, Malina, Pestka, Niutonka, Krysia, Texas, Alaska, Atlanta, Nevada, Oklahoma, Salem, Denver.
  • Pozostałe zwierzaki: owczarek szkocki Miszka, kundelek Blanche.. I reszta DT: Alabama i Haszysz :)
  • Za TM: Zuzia, Tuptuś, Inka, Ahmed [*]
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11728 dnia: Czerwiec 19, 2013, 12:13:14 pm »
Co do Pachino - pisałam już na forum artykuł o ćwiczeniach, które można przeprowadzać w domu, aby pomóc króliczkowi w walce z rozkurczami - spróbujcie :)
Tam się kończy Twoje dobro, gdzie zaczyna się krzywda innych istot.
-
Siccolisko: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16117.new.html#new

Offline Zara

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Astrid
  • Pozostałe zwierzaki: Pies Grapa, koty Grzmot i Batman
  • Za TM: Królik Luis, królik Duszek, pies Arpa, koń Avanti
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11729 dnia: Czerwiec 19, 2013, 13:52:06 pm »
Astridzia pozdrawia z Braniewa :)



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Tu ze swoim kawalerem Luisem ;)


Uploaded with ImageShack.us

Ostatnio zrobiła się mega łakomczuchem-gdy wchodzę do pokoju goni mnie i zabiega drogę w nadziei, że dostanie coś dobrego  :DD
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2013, 14:52:55 pm wysłana przez Zara »

Offline tymek79

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11730 dnia: Czerwiec 19, 2013, 14:50:08 pm »
No ludzie jak Wam się udaje tak zaprzyjaźnić króliki????  :wow
Moje to tylko polują na siebie  :buu :placze
Ale dopiero tydzień są ze sobą przez kratki to może z czasem będzie lepiej...ale zazdroszczę zakochanych królasków  :slub:
 

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11731 dnia: Czerwiec 19, 2013, 15:06:54 pm »
tymek79 - u mnie też tak było, nawet krew się lała, a teraz bez siebie żyć nie mogą :)
WO AMIGO

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11732 dnia: Czerwiec 19, 2013, 15:34:44 pm »
Na wszystko trzeba czasu, cierpliwości i czasem jeszcze odrobiny podstępu właściciela ... :niegrzeczny
Moje na sam swój widok dostawały morderczych zapędów i tak było przez 2 tygodnie.  :szerm:
Pomogło przeprowadzanie "randek" na neutralnym terenie, powoli...po kilka minut wspólnego kicania i po 3-4 takich spotkaniach...zapanowała miłość  :onajego

Offline tymek79

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11733 dnia: Czerwiec 19, 2013, 18:54:54 pm »
tymek79 - u mnie też tak było, nawet krew się lała, a teraz bez siebie żyć nie mogą :)

O to mnie pocieszyłaś :-)
U mnie na razie futro lata, oczywiście Tyśkowe, bo on to jak jaszczurka zrzuca ogon tzn futro hahaha. A Coffee to atakuje jak lwica!

Offline tymek79

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11734 dnia: Czerwiec 19, 2013, 19:09:58 pm »
Jak sobie popatrzę na zdjęcia z Azylu i te wszystkie króliki kicające razem :bunny: :bunny: :bunny:, wsuwające zieleninkę bez bitew i szarpania futra to żal mi, że u mnie tak nie ma. A może coś mnie ominęło? :> Może w Azylu mają jakąś sekretną metodę, że króliki takie grzeczne wobec siebie?  :DD

Offline mimi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4316
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Lotta i Gami
  • Za TM: Pusia (02.10.14)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11735 dnia: Czerwiec 19, 2013, 21:20:11 pm »
tymek79 może odwiedzałaś może taką stronę rabbit.org? Jeżeli znasz angielski to jest tam mnóstwo artykułów dotyczących królików i wiele z nich mówi o zaprzyjaźnianiu. Może znajadziesz tam jakieś przydatne informacje.  :icon_smile mam nadzieję, że uda ci się i trzymam kciuki :icon_smile2

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11736 dnia: Czerwiec 19, 2013, 21:24:26 pm »
dzisiaj w Azylu, a właściwie przed Azylem czekała na nas niespodzianka :D

lampa z czujnikiem ruchu, która była nam bardzo potrzebna, ponieważ do tej pory wieczorami błądziliśmy w ciemnościach :P

zakup i montaż tej lampy był kolejnym krokiem na naszej liście rzeczy, które wciąż musimy zrealizować (zawsze może być lepiej :)) i ktoś czytał nam w myślach ;)

Agnieszka  :przytul Sebastian dziękujemy za montaż  :bukiet

jednym słowem autorem tej niespodzianki było Schronisko :)



***

z cyklu - królik robi miny - Velma, która trafiła do nas jako królik bardzo wystraszony, wymagający dużej socjalizacji, dzisiaj jest pełnym energii, odważnym i łagodnym uszakiem :) (chociaż z charakterkiem :))





















z cyklu

oddawaj!













bycie matką zobowiązuje, ale bez przesady...:P





***

jedną z atrakcji Dnia Otwartego w Azylu będzie licytacja domków wykonanych przez Rene  :bukiet  :bukiet  :bukiet

Dochód z licytacji przeznaczony będzie oczywiście na toruńskie króliki i ich niezliczone potrzeby. Początek o godzinie 13:00.



Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11737 dnia: Czerwiec 19, 2013, 21:27:35 pm »
Frutina i Velma to gwiazdy dzisiejszego wieczoru :D
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11738 dnia: Czerwiec 19, 2013, 21:33:18 pm »
Ja od pewnego czasu jestem fanką ruchomych zdjęć :D Są świetne! :)

WO AMIGO

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11739 dnia: Czerwiec 19, 2013, 21:34:59 pm »
Ja od pewnego czasu jestem fanką ruchomych zdjęć  Są świetne!
Mi się też podobają, tylko długo nie mogę na nie patrzeć, bo mi się w głowie kręci :) Ale tradycyjne zdjęcia też są śliczne :zakochany: - w końcu najważniejsze są fotografowane obiekty, więc co kto woli :D
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html