Autor Wątek: [OFERUJĘ] Olsztyn- Gdynia, Olsztyn-Toruń  (Przeczytany 2272 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gumijagodowysok

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3137
  • Płeć: Kobieta
[OFERUJĘ] Olsztyn- Gdynia, Olsztyn-Toruń
« dnia: Lipiec 22, 2011, 12:30:23 pm »
Będę jechała samochodem na sterylizację z moją Luną 13. sierpnia. Wyjeżdżamy z Dobrego Miasta rano, ale może ktoś z okolic (np. właśnie z Olsztyna) będzie chciał podrzucić mi królika czy coś innego, co miałabym przetransportować do Torunia. Jeśli będzie to królik, to konieczny jest transporter, ja mam tylko jeden, który zajmie moja królica. Oczywiście z innych miast na naszej trasie transport też jest możliwy. :)
Trasa: Dobre Miasto- Ostróda- Iława- Lubawa- Brodnica- Toruń, obowiązuje w obie strony taka sama. :)

W nieznanym mi jeszcze terminie będę jechała również samochodem do Gdyni. I tu z Dobrego Miasta do Gdyni transporter będzie pusty, więc gdybym miała przewieźć królika, to mogę użyczyć mojego transportera. :) W drugą stronę już niestety nie, bo transporter będzie zajęty przez adoptowanego przeze mnie królika. I jak wyżej- z innych miast po drodze też mogę coś zabrać.
Trasa: Dobre Miasto- Pasłęk- Elbląg- Nowy Dwór Gdański- Gdynia, w obie strony taka sama.

Niestety nie ma możliwości nadkładania drogi. Samochodem będzie kierowała moja mama, która i tak mi idzie na rękę, że chce ze mną jechać i nie każe wsiadać w pociąg. :P Więc jeśli ktoś jest zainteresowany, to zapraszam. Jak już będzie znany termin, kiedy jadę do Gdyni, to dam znać. W obydwu przypadkach będzie to podróż jednodniowa- wracam tego samego dnia, którego wyjechałam.
Na moje i królicze potrzeby: http://gumijagodowysok.blogspot.com/

Nasz wątek

Offline gumijagodowysok

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3137
  • Płeć: Kobieta
Odp: [OFERUJĘ] Olsztyn- Gdynia, Olsztyn-Toruń
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 14, 2011, 19:54:41 pm »
Toruń już nieaktualny, ale w najbliższych dniach (najprawdopodobniej 18.08) jadę do Nowego Dworu Gdańskiego, gdyby ktoś potrzebował- zapraszam. Miejsca w samochodzie pod dostatkiem. ;)
Na moje i królicze potrzeby: http://gumijagodowysok.blogspot.com/

Nasz wątek