Autor Wątek: śliczna Lucy szuka nowego domku ( Białystok - Wawa )  (Przeczytany 4918 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline monika.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 746
  • Płeć: Kobieta
  • żyj tak jakby każdy dzień miał być ostatnim
śliczna Lucy szuka nowego domku ( Białystok - Wawa )
« dnia: Sierpień 01, 2011, 11:20:47 am »
Lucy została zabrana od terrarysty, miała zostać ew zamrożona to już drugi królik od tego samego terrarysty niestety pierwszego nie udało się uratować jakiś rok temu.Co mogę o nie powiedzieć , gdy odbijałam ją była przyniesiona  w maleńkim pudełeczku kartonowym zaklejonym taśmą , mała nie mogła tam się nawet obrócić, była cała zgrzana.Już w domku dałam jej zieleninę i sianko to chyba nie za bardzo wiedziała co to jest,była przerażona, nie dała się dotknąć uciekała do transporterka.W nocy jak zgasiłam światło była grzeczna, dzisiaj z rana wpuściłam aby pobiegała to szalała, bardzo ciekawska widać ,że bardzo potrzebowała ruchu i wybiegu, ciekawostka nadaje się do domu z innym zwierzętami miałam kontakt z kotem którego zdominowała, w stosunku do innych królików także nie jest agresywna bo miała kontakt z moimi królikami.Uczymy kuwetkowania,z rana byliśmy na oględzinach to mała zdrowa, bobki wzorowe, zdrowa, waży 1.95kg. Obecnie wymaga cierpliwego opiekuna ,który da jej stały domek w którym nikt jej już nie skrzywdzi.Istnieje możliwość sterylizacji u mnie na miejscu koszt to 120zł, na dniach zostaje zgłoszona do adopcji także mam nadzieję że albo szybko znajdzie się domek, ew prosiłabym o pomoc finansową na jej sterylizację.




to się nazywa królik w locie :)


na żabę :)
postaram się wypełnić papiery adopcyjne jak najszybciej się da
Nowe stałe domki zgłaszać się :)

Dziunia-baranek podrzutek , Pusia-o.belg znaleziona na ulicy. ; Dukat adoptowany z spk , Zebek i Misia adoptowane. Koty - Behemot vel Cynamon, Szaruś, Kubuś, Anielka, Chmurek.Za TM- Tuptuś, Dżekuś , Sisi  (31 październik 2010) , Trusia (9 maj 2011), Lucy - lewek ( 2012 ).



Offline herbata

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2462
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Lupcio-22.05.2011 r. Filuś-10.07.2014 r. Nika-4.09.2014 r.
Odp: śliczna Lucy szuka nowego domku ( Białystok - Wawa )
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 01, 2011, 17:01:05 pm »
Śliczna uszatka - już wyluzowana i szczęśliwa, a jaką ma zawadiacką skarpetkę :brawo:
Lupcio - mój pontonik
Filuś - uszaty przyjaciel
Nika - pasiasty stwór 
                          

Offline Jahcob

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 612
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: śliczna Lucy szuka nowego domku ( Białystok - Wawa )
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 01, 2011, 17:12:11 pm »
Monia, gratuluje odbicia małej ! Ma nadzieje że szybko znajdzie dom ;)
Skarpetkę na niezłą ;) a nosek zabójczy :)

Offline aga.s

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: śliczna Lucy szuka nowego domku ( Białystok - Wawa )
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 01, 2011, 17:47:15 pm »
Piekny małpiszon w skarpetce

Offline monika.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 746
  • Płeć: Kobieta
  • żyj tak jakby każdy dzień miał być ostatnim
Odp: śliczna Lucy szuka nowego domku ( Białystok - Wawa )
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 05, 2011, 19:46:03 pm »
Nadszedł czas aby napisać co u nas nowego,a także co nowego u Lucy :) mała można powiedzieć, że jest zupełnie innym króliczkiem niż ten którego przywiozłam w niedziele, ta mała petarda jak ją pieszczotliwe nazywamy ma wiele odwagi jak na takiego małego króliczka.Jest ciekawa świata, wszędzie jej pełno, jesteśmy także na etapie zaprzyjaźniania z resztą brygady :) nie jest super łatwo, ale jak to nasza kochana MAS mi powiedziała mam (pro-królicze) króliki :) i kota też.Nie wiedzieć czemu najmniej dobrych emocji przejawiał zawsze dotychczas spokojny Dukat  :bejzbol podganiał małą na początku nawet było jedno małe szczepienie się, potem z ciekawości chciał ja skubać ,a ona uciekała nie patrząc co gdzie i jak i po czym, dziewczyny były owszem ciekawe małej ale nawet nie dała do siebie dać podejść, ale na wszystko znajdzie się sposób  :lol jak to nasza hard-korowa herbata podpowiedziała dobry stary sposób, wsadzania do jednego transporterka, wydawało by się,że dukat powinien być przeszczęśliwy iż siedzi za kratkami z piękną co by nie powiedzieć panną, a tym czasem mina była nie tęga  :2guns: , w każdym razie mała po całodniowym siedzeniu z brygadą w jednym pomieszczeniu bo jej kojec zlikwidowałam uznała że na noc też kojca nie chce bo próbowałam zamykać ją kilka razy ale uciekała więc skoro sama chciała to ją tak na noc zostawiłam z nimi jedynie w każdy kąt położyłam suszki aby zjadła zanim pusia wszystko wykradnie a przy mnie zjadła na noc zieleniny, no i zrobiłam kryjówki aby miała gdzie się chować, byłam przygotowana na nieprzespaną noc ale miło się zdziwiłam bo było cichutko.Dzisiaj już mała pomyka sobie między nimi normalnie bez większego stresu nikt jej nie gania, nie ma jeszcze przytulania się i miłości no ale kto wie może następne dni troszkę poprawią sytuację, ja się jedynie bardzo cieszę że nie ma agresji, mała sama chce być z nimi widać bardzo brakuje jej towarzystwa innych króliczków.Jestem z niej bardzo dumna bo okazuje się być bardzo odważną i kochaną króliczą panną  :krolik


tak odpoczywałam po bieganiu :)

ktoś musiał pilnować spokoju :)

Dziunia-baranek podrzutek , Pusia-o.belg znaleziona na ulicy. ; Dukat adoptowany z spk , Zebek i Misia adoptowane. Koty - Behemot vel Cynamon, Szaruś, Kubuś, Anielka, Chmurek.Za TM- Tuptuś, Dżekuś , Sisi  (31 październik 2010) , Trusia (9 maj 2011), Lucy - lewek ( 2012 ).



Offline Madziula85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1256
  • Płeć: Kobieta
Odp: śliczna Lucy szuka nowego domku ( Białystok - Wawa )
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 05, 2011, 21:41:22 pm »
jeju jaka ona sliczna. od poczatku wpadla mi w oko. dobrze ze cala i zdrowa zaczyna smakowac zycia w prawdziwym domu :)

Offline herbata

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2462
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Lupcio-22.05.2011 r. Filuś-10.07.2014 r. Nika-4.09.2014 r.
Odp: śliczna Lucy szuka nowego domku ( Białystok - Wawa )
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 05, 2011, 22:16:53 pm »
Uszatka śliczna i jaka cwana - sama się zaprzyjaźniła - a Cynamonek - cud miód i orzeszki no i ten ogon - piękny :zakochany:
Lupcio - mój pontonik
Filuś - uszaty przyjaciel
Nika - pasiasty stwór 
                          

true85

  • Gość
Odp: śliczna Lucy szuka nowego domku ( Białystok - Wawa )
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 18, 2011, 01:38:43 am »
Hmm mieszkam w Białymstoku i poważnie zastanawiam się nad koleżanką dla mojego króliczka (wykastrowanego) Niuńka. Problem w tym, że większość czasu jestem w pracy. Na szczęście królik ma klatkę otwartę i kica po pokoju przy okazji zjadając mi pół ściany. Moja babcia dodaje mu jedzenia i przynosi mlecze. Młodziak jest zdrowy. Tylko wydaje mi się , że dobrze by było aby poznał innego osobnika ze swojego gatunku. Lucy przyciągnęła moją uwagę... CO dalej??? Pomożcie :)

true85

  • Gość
Odp: śliczna Lucy szuka nowego domku ( Białystok - Wawa )
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 18, 2011, 01:42:27 am »
Aha jeszcze dodam. Niuniek nie jest typem królika, który wchodzi na ręce, gdy nie ma ochoty na głaskanie "chrumka". Gdy się stęskni brany na ręce oblizuje pół szyi ;) Uwielbia za to drapanie główki i głaskanie uszu :) Jest "charakterny". Coś czuję, że z Lucy dogadaliby się....

PS. koty w domu ustawił, ale jednemu pozwala do klatki wejść i wyjadać siano :)

Offline charme

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 341
  • Płeć: Kobieta
    • Moje króliczki :)
Odp: śliczna Lucy szuka nowego domku ( Białystok - Wawa )
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 18, 2011, 03:43:59 am »
Jesli intuicja Ci mowi, ze sie dogadaja, o nie ma sie nad czym zastanawiac :D Slij formularz adopcyjny juz, bo troche sie czeka na odpowiedz.

Offline monika.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 746
  • Płeć: Kobieta
  • żyj tak jakby każdy dzień miał być ostatnim
Odp: śliczna Lucy szuka nowego domku ( Białystok - Wawa )
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 18, 2011, 15:15:19 pm »
Ja bym jednak była za innym rozwiązaniem, bo póki co Lucy jest oficjalnie zaprzyjaźniona z moimi królikami, więc nie oddam jej tak łatwo :P True jeżeli masz ochotę póki jest ciepło mogę wpaść do ciebie z Lucy i ew zobaczyć jak uszatki się dogadają ze sobą :) napisze do ciebie na pw ew jak możesz odezwij się do mnie na gg które jest podane w moim profilu.
Dziunia-baranek podrzutek , Pusia-o.belg znaleziona na ulicy. ; Dukat adoptowany z spk , Zebek i Misia adoptowane. Koty - Behemot vel Cynamon, Szaruś, Kubuś, Anielka, Chmurek.Za TM- Tuptuś, Dżekuś , Sisi  (31 październik 2010) , Trusia (9 maj 2011), Lucy - lewek ( 2012 ).



Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: śliczna Lucy szuka nowego domku ( Białystok - Wawa )
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 12, 2011, 14:58:28 pm »
Monika czy Lucy nadal czeka na nowy dom?

Offline monika.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 746
  • Płeć: Kobieta
  • żyj tak jakby każdy dzień miał być ostatnim
Odp: śliczna Lucy szuka nowego domku ( Białystok - Wawa )
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 23, 2011, 20:47:45 pm »
Myślę że temat jest do zamknięcia, Lucy jednak zostaje  z nami bo nie mam serca rozdzielać jej z całą gromadką skoro się pokochali :)
Dziunia-baranek podrzutek , Pusia-o.belg znaleziona na ulicy. ; Dukat adoptowany z spk , Zebek i Misia adoptowane. Koty - Behemot vel Cynamon, Szaruś, Kubuś, Anielka, Chmurek.Za TM- Tuptuś, Dżekuś , Sisi  (31 październik 2010) , Trusia (9 maj 2011), Lucy - lewek ( 2012 ).