Autor Wątek: Weterynarz Białystok  (Przeczytany 6217 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline monika.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 746
  • Płeć: Kobieta
  • żyj tak jakby każdy dzień miał być ostatnim
Weterynarz Białystok
« dnia: Lipiec 03, 2011, 18:04:55 pm »
Polecam przychodnie wet ''Sano" obecnie na ul.Zwycięstwa 26b niedługo ma nastąpić zmiana adresu i będzie się znajdowała w okolicach dworca pkp nowego adresu jeszcze nie znam, przyjmują w niej dwie wspaniałe wetki : Ewa Faltyn i Marlena Kowalczuk-Jaszczur, są to dwie wspaniałe kobietki , które kochają zwierzęta i walczą do ostatniej chwili o ich życie i zdrowie, przy czym koszty są niższe niż w wielu innych lecznicach.Przychodnia ta współpracuje ze stowarzyszeniami i fundacjami, ostatnio zostawiałam tam ulotki spk i banery przygarnij królika, panie także dawały mi ciekawe artykuły na temat królików z pism medycznych, same ciągle poszerzają swoją wiedzę w tym kierunku, wiem że mają za sobą wiele udanych operacji króliczków tak samo ratowały moje króliki i operowały Pusieńkę.Widzę że mają też bardzo dobre podejście do zwierząt, a moje króle bardzo się uspokajają przy nich.Opieka jest bardzo fachowa nad zwierzęciem, wszelkie zabiegi także.Obie panie starają się pomóc najlepiej jak potrafią, nie zbywa się tam nikogo, jeżeli zwierzę jest chore potrafią przetrzymać tyle ile trzeba ,aż znajdzie się przyczyna.Wspaniała współpraca zawsze wysłuchają co właściciel ma do powiedzenia bo to przecież opiekun wie najlepiej jakie są objawy u pupila.
Godziny otwarcia :
poniedziałek - piątek :9.00 - 12.00 ; 14.00 - 19.00
sobota : 9.00 - 13.00
niedziela i święta : 10.00 - 13.00
Dziunia-baranek podrzutek , Pusia-o.belg znaleziona na ulicy. ; Dukat adoptowany z spk , Zebek i Misia adoptowane. Koty - Behemot vel Cynamon, Szaruś, Kubuś, Anielka, Chmurek.Za TM- Tuptuś, Dżekuś , Sisi  (31 październik 2010) , Trusia (9 maj 2011), Lucy - lewek ( 2012 ).



Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Odp: Weterynarz Białystok
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 14, 2011, 20:48:32 pm »
Za zgodą moniki.k dopisuję w wątku weta który leczy moje króliki, tymczasy, świnki i wszystko co potrzeba. Kontakt bardzo dobry, pan sympatyczny, szukający przyczyn choroby, z dobrym podejściem do zwierzęcia.

Lek. wet. Adama Kołotko przyjmuje w lecznicy Zwierzak http://www.zwierzak-wet.pl/

Przychodnia Weterynaryjna Zwierzak s. c.
ul. Piastowska 11A
15-207 BIAŁYSTOK

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 20:00
Sobota: 9:00 - 16:00
Niedziela: 10:00 - 15:00
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline Justyna91

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 115
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
  • Pozostałe zwierzaki: Pies - Lili <3
  • Za TM: Mój Skarb... Rudzielec. 16.12.2012.
Odp: Weterynarz Białystok
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 24, 2013, 15:38:02 pm »
Ja również polecam Panią Ewę Faltyn. Jeżeli chodzi o białostockich weterynarzy to ufałam tylko jej. Będąc u niej miałam pewność, że gdy nie będzie wiedziała/nie będzie pewna co zrobić to nie będzie eksperymentować na zwierzaku i za to ją bardzo cenię i dziękuję. Pani Ewa jest wspaniałym człowiekiem, nie robi tego dla pieniędzy. Często przyjeżdżaliśmy do niej np. 5 minut przed zamknięciem lecznicy ale nigdy nie odmówiła przyjęcia chociaż wiadomo było, że musi dla Rudego poświęcić trochę czasu. Ceny leczenia - niemożliwe, np. za ostatnią wizytę która trwała prawie 4 godziny zapłaciliśmy 15-20 zł.

Jeżeli chodzi o RTG w Białymstoku... Przed wyjazdem do dr. Krawczyka do Torunia musieliśmy zrobić RTG, koniecznie bez narkozy bo Rudy w niedługim czasie miał ich sporo więc nie chcieliśmy go obciążać kolejną tylko do zdjęcia. Przeszukałam internet, zadzwoniłam na Wesołą do Przychodni Małych zwierząt i zapytałam o RTG bez znieczulenia, powiedziała, że postara się zrobić. Pojechaliśmy. Ja miałam przytrzymać Rudego do zdjęcia, ale się strasznie wyrywał. Pani robiąca zdjęcie powiedziała, że najlepiej będzie jeżeli przyjedziemy jutro, bo będzie pani która zajmuje się królikami i poda dla Rudego lekką narkozę, Pomyślałam - ok, jeżeli inaczej się nie da... Zapisałam się na jutro i w sumie już wychodząc Pani dr. mówi do mnie "proszę tylko pamiętać żeby królik NIC NIE JADŁ PRZED NARKOZĄ, PROSZĘ GO PRZEGŁODZIĆ OD RANA", pozostawiłam to bez komentarza i uciekłam stamtąd nigdy tam nie wracając...
Pani Ewa Faltyn poleciła mi dr. Wojciecha Składanka który przyjmuje na ulicy Zagórnej 33. Zrobił dla Rudzielca zdjęcie bez problemu i bez znieczulenia. Z tego co mówił dr. Krawczyk zdjęcie było naprawdę dobre, także jeżeli ktoś potrzebuje zdjęcia RTG uszaka to polecam dr. Wojciecha Składanka, jednak tylko do zdjęcia bo jego wiedzy na temat królików komentować nie będę...