Autor Wątek: [PILNIE POSZUKUJE!!!] DT NA OK 2 TYGODNIE NA TRASIE GDAŃSK - KRAKÓW  (Przeczytany 2650 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Dostaliśmy dziś informację, że do jutra mamy do odebrania 8 króliczków - mamusie króliczą która jest po operacji i nie może karmić oraz 7 maluszków w wieku ok 3 tygodni. Cała rodzina może trafić do mnie do 2 lipca. Niestety 2 - 17 lipca nie ma ani mnie ani również Kasi działającej na terenie Trójmiasta. Bardzo mocno poszukujemy kogoś kto mógłby zaopiekować się uszatą rodzinką na okres dwóch tygodni lub dłużej jeśli ktoś może - mogę podwieźć je do kogoś na trasie Gdańsk - Kraków przez Łódź.

Maluszki niestety trzeba ręcznie je karmić, masować brzuszki ponieważ ich mamusia nie jest w stanie tego robić - czuwa jednak cały czas przy nich. Jeśli ktoś chciałby się podjąć wyzwania i był  w stanie zająć się całą rodzinką to proszę o pilny kontakt ze mną na maila (bogumila.szulakowska@kroliki.net) lub PW
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2011, 11:59:02 am wysłana przez nellciaa »

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: [PILNIE POSZUKUJE!!!] DT NA OK 2 TYGODNIE NA TRASIE GDAŃSK - KRAKÓW
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 28, 2011, 21:42:08 pm »
Cala 8 znalazla DT w sklepie zoologicznym Zoolandia w Gdańsku na Osowej za co bardzo serdecznie dziekujemy a sklep goraco polecamy :)