Autor Wątek: POSZUKUJĘ kuwety  (Przeczytany 6946 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Fionka

  • Gość
POSZUKUJĘ kuwety
« dnia: Czerwiec 25, 2011, 16:07:01 pm »
Mam do Was ogromną prośbę...
Czy nie ma ktoś zbędnej kuwety, którą chciałby oddać...  :blaga: :blaga: :blaga: Bardzo mi zależy bo stara kuweta mojego Doggy'ego uległa zniszczeniu!!!!

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: POSZUKUJĘ kuwety
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 25, 2011, 16:39:46 pm »
Fionka, kuwetę można kupić w sklepie za grosze... to nie jest jakiś duży wydatek.

Fionka

  • Gość
Odp: POSZUKUJĘ kuwety
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 25, 2011, 17:10:08 pm »
właśnie chciałam jeszcze teraz dopisac że potrzebuję wszystkich akcesoriów do klatki 120, jakby ktoś chciał się pozbyć, czyli właśnie kuwety, poidła, hamaku, legowiska, paśnika i tego typu rzeczy... nie wiem tylko jak edytować temat ;>

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: POSZUKUJĘ kuwety
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 25, 2011, 17:13:08 pm »
no pewnie, że mamy do oddania, ale wolimy oddać do SPK.

Pozdrawiam


Fionka

  • Gość
Odp: POSZUKUJĘ kuwety
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 25, 2011, 17:16:36 pm »
Kitty27, to było pytanie do wszystkich forumowiczów, więc jeśli możesz to nie uogólniaj ok? szanuję jeśli ktoś woli oddać do SPK, sama tam chcę oddać klatkę. Ale może znajdzie się ktoś kto pomoże osobie spoza SPK.
Również pozdrawiam.

sonia

  • Gość
Odp: POSZUKUJĘ kuwety
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 25, 2011, 17:32:43 pm »
Ludzie,jak wam nie wstyd takie rzeczy prosic! Wszystko jest w sklepie do kupienia,jesli nie masz to po co bierzesz krola????  Nigdy niczego nie dalam osobom prywatnym i wkurzaja mnie takie prosby,w tej chwili jestem strasznie mocno uruchomiona nerwowo!!!!

Bezdomnym krolom dam WSZYSTKO,bo one nie maja opiekuna i potrzebuja pomocy.
Coraz wiecej  na naszym forum jest cwaniaczkow!!!

Fionka

  • Gość
Odp: POSZUKUJĘ kuwety
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 25, 2011, 17:39:11 pm »
Sonia jakbyś chciała wiedzieć nie kupiłam królika, tylko go wzięłam od koleżanki która chciała się go pozbyć- to po pierwsze. Po drugie Przenosze go teraz do większej klatki bo dostałam go w 60. Całą kase jaką miałam wydaję na 120!! to po drugie. A po trzecie korzystam z wielu for, a nigdzie nie spotkałam się z takim brakiem kultury jak tutaj! widzę, że nie wszyscy tutejsi forumowicze rozumieją problem braku pieniędzy!! Ja mam zbędną klatkę i ogłosiłam to na forum. Bez zaznaczania że to dla SPK czy osoby prywatnej!! Cieszę się SONIU że Cię na wszystko stać!

Offline SremoGirl

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1298
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Królisia
  • Pozostałe zwierzaki: Oscar
  • Za TM: Marjanek, Puszek
Odp: POSZUKUJĘ kuwety
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 25, 2011, 17:54:21 pm »
Fionka: bez nerwów, spokojnie.
Ja sama jestem zdziwiona tym pytaniem.. Chcesz wziąć od kogoś poidełko, które było używane przez innego królika..? Te rzeczy, o które Ty prosisz kosztują na prawdę grosze. Z resztą przy zakupie klatki wiele z tych rzeczy dostaje się gratis.
I szczerze mówiąc wątpię, że ktoś odda Ci takie coś za darmo.. Jak już to dadzą na SPK.

EDIT:
I dodam, że jeśli nie masz pieniędzy to bardzo ciężko będzie Ci utrzymać króla. Nie że jestem jakaś bogata, ale jedzenie, weterynarz.. to wszystko kosztuje, a szczególnie wet. Zastanów się czy masz na tyle pieniędzy by w razie wypadku biec do weta, który tani nie jest.


Zapraszamy do naszej galerii :)

Fionka

  • Gość
Odp: POSZUKUJĘ kuwety
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 25, 2011, 18:06:55 pm »
Na każdą rzecz wydać dychę czy dwie to nie jest mało i się tego uzbieram, zaznaczam, że W TEJ CHWILI jestem spłukana, bo wydałam kasę na klatkę, bez wyposażenia.

a poza tym wszystkie sprawy można wyjaśniać na spokojnie, a nie tak jak np Sonia wyskoczyła na mnie. Z resztą przeglądając to forum widzę że nie tylko na mnie! Ty, SremoGirl, przynajmniej zachowałaś się kulturalnie...

Offline Gosia/Closter

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 756
  • Płeć: Kobieta
Odp: POSZUKUJĘ kuwety
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 25, 2011, 18:16:07 pm »
Fionka to jak jest - masz Doggiego i teraz drugiego królika przygarnęłaś? Bo widzę , że Doggy jest u Ciebie od kwietnia

Fionka

  • Gość
Odp: POSZUKUJĘ kuwety
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 25, 2011, 18:17:59 pm »
Mam Doggy'ego od kwietnia, z tym że był on w tej małej klatce a teraz mu zamówiłam 120.

Offline SremoGirl

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1298
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Królisia
  • Pozostałe zwierzaki: Oscar
  • Za TM: Marjanek, Puszek
Odp: POSZUKUJĘ kuwety
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 25, 2011, 18:18:54 pm »
Bo nie widzę potrzeby krzyczenia i unoszenia się. ;)
Po prostu musisz być gotowa, że czasem trzeba będzie wydać trochę kasy.
Na razie bez kuwety wytrzymasz: możesz do rogu wsypać trochę.
Paśnik chyba też nie jest koniecznością, chyba, że uszak będzie na niego sikać.
A poidełko niestety musisz sama kupić. Nie jest drogie, a chyba będzie lepiej kupić nowe niż używane, prawda? :)


Zapraszamy do naszej galerii :)

Fionka

  • Gość
Odp: POSZUKUJĘ kuwety
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 25, 2011, 18:20:28 pm »
tak wiem, miałąm wyposażenie w starej klatce, tzn poidełko moja siostra wyparzała gorącą woda i niestety się trochę pomarszczyło. a kuweta jest zniszczona...

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: POSZUKUJĘ kuwety
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 25, 2011, 18:20:45 pm »
Zamiast poidła to może być miska porcelanowa z twojej kuchenej szafy, w sklepie plastikowa do kupienia za 3 zł, zamiast kuwety to może być miska z łazienki, albo taki prostokąty blat do pieczenia. Hamak można samemu zrobić, zwykła poduszka lub koc może być lęgowiskiem. Zamiast paśnika to może siano daj na róg, albo do jakiejś miski, pudełka?
Jak będziesz miała kasę to kupisz porządne akcesoria.

Offline Gosia/Closter

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 756
  • Płeć: Kobieta
Odp: POSZUKUJĘ kuwety
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 25, 2011, 18:23:14 pm »
hmmm no wiem wiem, ode mnie zdaje się zamówiłaś :p
ale to jak Doggy do tej pory funkcjonował?? Poidło używane to żaden interes, nawet jak ktoś Ci odda za darmo to musisz za przesyłkę zapłacić, a za 7 zeta to już się jakieś kupi. Paśnik można zrobić z czegoś domowym sposobem, jakąś miskę starą przyczepić do prętów , żeby królik nie mógł wywrócić i tyle...popatrz po mieszkaniu często z niepotrzebnych rzeczy można coś wymyśleć dla zwierzaków..kuwetę na początek możesz z jakiegoś kartonu zrobić, tylko czymś spód wyłożyć
Co do bajerów w klatce polecam sklepy z używanymi rzeczami, za grosz można kupić jakiś polarek i zrobić z niego hamak...Ja też często wymyślam coś sama zamiast kupować ;)

Fionka

  • Gość
Odp: POSZUKUJĘ kuwety
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 25, 2011, 18:24:04 pm »
no spoko, dzięki za help. temat można zamknąć.

Fionka

  • Gość
Odp: POSZUKUJĘ kuwety
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 25, 2011, 18:26:04 pm »
Gosia/Closter o nawet nie wiedziałam że jesteś też na tym forum :) no spoko, już mi tu też dziewczyny pisały jak to zrobić domowymi sposobami :) także dam jakoś radę. Tak jak mówię do tej pory miał wyposażenie ale wyszło jak wyszło :)

Offline Gosia/Closter

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 756
  • Płeć: Kobieta
Odp: POSZUKUJĘ kuwety
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 25, 2011, 18:28:14 pm »
no wiadomo jak bywa ;) pozdrawiam

Fionka

  • Gość
Odp: POSZUKUJĘ kuwety
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 25, 2011, 18:31:12 pm »
ja się już tej klatki nie mogę doczekać :) póki co Doggy będzie pił z poidełka starego a jak nie to z miski. w sumie to nie pomyślałam, że faktycznie nie opłaca się płacić za przesyłkę używanego poidełka :) no ale dzięi za GRZECZNE rady :) Również pozdrawiam.

Fionka

  • Gość
Odp: POSZUKUJĘ kuwety
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 25, 2011, 18:33:51 pm »
I tak jak pisałam, proszę o zamknięcie tematu :)