Autor Wątek: [POSZUKUJĘ] Warszawa, lub okolice.  (Przeczytany 2598 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ginka

  • Gość
[POSZUKUJĘ] Warszawa, lub okolice.
« dnia: Czerwiec 03, 2011, 01:03:06 am »
Poszukuję tymczasowego domku dla mojej 1,5 rocznej króliczki Pandy. Niestety, w ostatniej chwili wypadł mi nagły wyjazd na 10 dni i nie ma się kto nią zaopiekować. Jako, że to już za tydzień (10.06) sprawa jest bardzo pilna. Króliczka jest bardzo przyjazna, ale też baaaaardzo żywa. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto zgodzi się ją przygarnąć. Pomocy !

Offline nubijka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 359
  • Płeć: Kobieta
Odp: [POSZUKUJĘ] Warszawa, lub okolice.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 03, 2011, 06:57:14 am »
w niedzielę do domku stałego wyjeżdżają moje tymczasowiczki, więc prawdopodobnie zrobi się trochę miejsca i będę mogła Ci pomóc a w zamian za to Ty mi pomożesz później, jak będę chciała wyjechać, ok? :)
Mam niewykastrowanego Maćka- ale ma oddzielny wybieg i nie ma szansy na spotkanie, chyba, że przez kratkę :) (do tej pory jest w domu z 3 dziewczynami i tylko z zainteresowaniem je ogląda na odległość :)
"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem. Los zwierząt jest nierozerwalnie związany z losem człowieka"
Emile Zola

moje: 2 psy, 11 szczurków i Maciek (król)

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: [POSZUKUJĘ] Warszawa, lub okolice.
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 03, 2011, 21:42:58 pm »
Dostaliśmy to zgłoszenie na maila adopcyjnego i odpisałam, że udało się znaleźć opiekę na ten czas. Proszę sprawdzić maila :)
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan