Autor Wątek: [SPRZEDAM]... dla królisia Doggy'ego...  (Przeczytany 2402 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fionka

  • Gość
[SPRZEDAM]... dla królisia Doggy'ego...
« dnia: Czerwiec 01, 2011, 20:42:40 pm »
Witajcie...
Trudna sytuacja materialna zmusiła mnie do sprzedania kilku książek na rzecz niezbędnych dla Doggy'ego "zabawek"b :krolik. Mam tu na myśli większą klatką, bo Króliś rośnie jak na drożdżach:) oraz zagrodę. Jak wiecie, nie są to rzeczy najtańsze a do tego czeka mnie jeszcze kastracja małego :(  :wisielec: Zdaję sobie sprawę, że na wszystko nie wystarczy, ale może kilka osób byłoby chętnych na odkupienie ode mnie niżej przedstawionych książek...  :DD Proszę zróbcie to dla Doggy'ego  :blaga: :blaga: :blaga:.

Oto książki, które, mam nadzieję,  komuś się przydadzą:

1. HISTORIA POLSKI- ATLAS, twarda oprawa: 80zł (cena detaliczna z tyłu książki:250zł)




2. GEOGRAFIA POLSKI- PYTANIA I ODPOWIEDZI, twarda oprawa: 15zł



3. TAJEMNICE MIEJSC NIEZWYKŁYCH W POLSCE: 15Zł



4. SŁOWNIK MOTYWÓW LITERACKICH DO LICEUM (troszkę w środku pozakreślane zakreślaczem), twarda oprawa: 20zł


5. SŁOWNIK ENCYKLOPEDYCZNY MATEMATYKA, twarda oprawa: 20zł




Proszę Was bardzo o zainteresowanie...  :blaga: Jeśli ktoś byłby zainteresowany a chciałby negocjować cenę to zapraszam. Do cen należy doliczyć przesyłkę. Chyba że ktoś reflektuje odbiór osobisty ale to na priv...
ZAPRASZAM W IMIENIU DOGGY'EGO!! :bunny: :bunny: :bunny:



Fionka

  • Gość
Odp: [SPRZEDAM]... dla królisia Doggy'ego...
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 08, 2011, 23:07:50 pm »
Słuchajcie, może ktoś się skusi na jakąś książkę... zejdę z ceny jak tylko ktoś będzie zainteresowany...