Autor Wątek: [TROJMIASTO] BALU, PINIA I NONICK urocze maluchy szukają domów !!!!  (Przeczytany 23698 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fauka

  • Gość
Odp: [TROJMIASTO] BALU, PINIA I NONICK urocze maluchy szukają domów !!!!
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 17, 2011, 17:31:56 pm »
Jeju, jeju radość ze mnie nie schodzi! :) z tego co mi wiadomo Balu to dziewczynka lecz imię jest mylące, trzeba będzie chyba wymyślić imie bardziej dziewczęce a najlepiej takie które oddaje cały charakter króliczka :)
Liczę że transport znajdzie się szybko, chciałabym sama po nią pojechać ale nie jestem zmotoryzowana a podróż w łodzi to trójmiasta to 6 godzin w jedną stornę. Gdyby chociaż znalazł się transport gdzieś do połowy drogi to bym pojechała po nią pociągiem. Żeby chociaż te 2-3 godziny mniej się jechało.

goldie

  • Gość
Odp: [TROJMIASTO] BALU, PINIA I NONICK urocze maluchy szukają domów !!!!
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 17, 2011, 17:55:35 pm »
Tomek9441-załóż Pini wątek w dziale "wasze króliki" chetnie zobaczymy zdjęcia króliczki w stałym domku :)
Fauka, transport na pewno się znajdzie, moje króle jechały do mnie prawie przez całą Polskę, trochę czekałam, ale było warto :)

tomek9441

  • Gość
Odp: [TROJMIASTO] BALU, PINIA I NONICK urocze maluchy szukają domów !!!!
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 17, 2011, 19:37:49 pm »
No własnie chcialam to załozyc ale nie daje rady bo za serwer juz przeciazony:( ale bede próbowała:)

Fauka

  • Gość
Odp: [TROJMIASTO] BALU, PINIA I NONICK urocze maluchy szukają domów !!!!
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 17, 2011, 19:38:42 pm »
Ja również chętnie zobaczę Pinię :) bardzo bym chciała dowiedzieć się jeszcze więcej o Balu, jaka jest, co lubi i w ogóle :)

tomek9441

  • Gość
Odp: [TROJMIASTO] BALU, PINIA I NONICK urocze maluchy szukają domów !!!!
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 17, 2011, 19:45:06 pm »
Jak ja Balu widziałam był bardzo spokojny nawet z klatki nie chciał wyjsc:P Jego siersc jest sliczna taka oklapla i te uszka...naprawde mozna sie zakochac:P wiem ze strasznie cala trojka przepada za swiezym koperkiem i natka pitruszki i babka suszona:)

Fauka

  • Gość
Odp: [TROJMIASTO] BALU, PINIA I NONICK urocze maluchy szukają domów !!!!
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 18, 2011, 18:09:35 pm »
Jupii! mamy transport do warszawy za trochę ponad tydzień! :D W temacie galerii spodziewajcie się masy zdjęć Balu. Wybraną mamy już super klateczkę, kuwetkę, w weekend wybieram się na zakupy karmy, ziólek i suszonych owoców i warzyw :D

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: [TROJMIASTO] BALU, PINIA I NONICK urocze maluchy szukają domów !!!!
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 24, 2011, 15:34:06 pm »
Fauka jak tylko Balu będzie już u Ciebie załóż mu proszę nowy temat a ten możemy już szczęśliwie zamknąć :)

Fauka

  • Gość
Odp: [TROJMIASTO] BALU, PINIA I NONICK urocze maluchy szukają domów !!!!
« Odpowiedź #67 dnia: Maj 24, 2011, 16:22:22 pm »
Kiedy tylko Balu szcześliwie trafi do mnie oczywiście założę jej wątek i chciałabym jeszcze tutaj dodać link do jej wątku by ładnie zakończyć tę historię :D