Autor Wątek: Tygodniowe rozdzielenie  (Przeczytany 3761 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KaWu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Płeć: Kobieta
Tygodniowe rozdzielenie
« dnia: Maj 17, 2011, 11:55:13 am »
Zwracam się do Was z pytaniem, czy ktoś miał do czynienia z rozdzieleniem dwóch królików na okres ok tygodnia. Czy one znowu będą ze sobą walczyć po takiej rozłące? Feta musi przejść operacje usunięcia guza z brzucha i nie wiem, czy Roger ją znowu zaakceptuje i będzie pamiętał. Po prostu nie wiem, czy mam brać oba króliki do domu i po zabiegu je połączyć, czy zostawić Rogera we Wrocławiu i gdy Feta już będzie bez szwów i dojdzie do siebie po ok tygodniu przywieźć ją do Wro. Co Wy na to?

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: Tygodniowe rozdzielenie
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 17, 2011, 13:39:52 pm »
Nie wiem co oznacza zdanie "(...) znowu będą ze sobą walczyć (...)"
Jeśli walczą teraz, to później walczyć ze sobą i tak będą.
Ale jeśli są uszaki zaprzyjaźnione to nie widzę sensu rozdzielać ich aż tak- odległościowo.
Króliki możesz trzymać osobno ale np w tym samym pomieszczeniu. Bo jeśli nie będą się czuły i widziały to ich tęsknota za sobą będzie po prostu katorgą.
Możesz je połączyć dopiero jak Fecie brzuszek się całkowicie zagoi- tak będzie bezpieczniej.

Offline kulka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 280
  • Płeć: Kobieta
    • Moje uszaki:
Odp: Tygodniowe rozdzielenie
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 17, 2011, 14:03:43 pm »
Jeśli masz taką możliwość to weź ze sobą oba króliki. Po zabiegu niech mieszkają w osobnych klatkach/zagródkach złączonych ściankami. Wtedy Feta spokojnie będzie mogła dochodzić do siebie, a żadne nie będzie tęskniło za drugim, co jest okropne dla króliczka. Osobne klatki będą gwarancją, że podczas wspólnych harców nic się Fecie nie stanie, nie uszkodzi sobie rany.
"Here I am, a rabbit hearted girl."

Moje uszaki: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=9902.0