Autor Wątek: Leżenie na pleckach  (Przeczytany 14114 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pusiolek

  • Gość
Leżenie na pleckach
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 03, 2006, 13:42:25 pm »
Moja Pusia czasami u mnie tak leży ale musze ją przetrzymywać... tak tylko moja koleżanka umie zrobić żeby tAK SŁODZIUTKO LEŻAŁA ALE NAPEWNO KIEDYŚ MI się uda :D

Offline weraw85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 263
Leżenie na pleckach
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 03, 2006, 22:58:45 pm »
tak to tylko chyba mozna z barankami robic i z wiekszymi rasami, bo moj krolasek taki drobny jest, malutki i w ogole... musze jakies baranka przygarnac :)

naomi19

  • Gość
Leżenie na pleckach
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 04, 2006, 09:24:38 am »
Ja Buni nigdy nie przewracałam na plecy, nawet mi by to do głowy nie przyszło... Sama (jak jest spokój i czuje się bezpiecznie) układa sie blisko mnie (np. jak leżę w łóżku) i gdy ją głaszczę obraca się na boczek, na plecki jak dzidziuś :) Czasem we śnie przewraca sie na plecki nie budząc sie :D Słodka jest. Dodam, że to baran, wiec być może ma to jakiś związek z rasą. Zresztą może to zależeć od charakteru króliczka, moja to straszny pieszczoch i bez obecności człowieka czuje się nieszczęśliwa :)

Offline weraw85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 263
Leżenie na pleckach
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 04, 2006, 09:34:44 am »
ja wlasnie mam wrazenie, ze tylko baranki cos takiego znosza i lubia... w sumie to maja one mocniejsza budowe, niz np moj lewek, ktory jest doslownie herlakiem ;) w weekend bylam w Blue City i oczywiscie, jak to ja;), musialam podejsc do zoologicznego, akurat tam jest Anna Zoo.... No i w akwarium (:() zobaczylam CUDOWNEGO baranka... nie wiem ile mial, ale prawdopodobnie ze 2 m-ce.. aczkowiek, taki mlody baranek byl wielkosci mojego polrocznego lewka.... no i czy to nie jest herlawy krolas?? ;)

Hania

  • Gość
Leżenie na pleckach
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 04, 2006, 11:46:53 am »
moj urwis tez sie nie daje polozyc na plecki, wogole to on nie lubi byc noszony na rekach :( , za to uwielbia glaski za uszkami gdy lezy kolo mnie. slicznie wygladaja te wasze kroliczki gdy sobie tak leza z brzuszkiem na wierzch :P

anUSZka

  • Gość
Leżenie na pleckach
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 04, 2006, 17:17:34 pm »
Ukladania na plecki nie polecam, wielu weterynarzy uwaza, ze tak naprawde nie wiadomo, czy krolik sie nie rusza, bo udaje martwego ze strachu, czy co...

Pusiolek

  • Gość
Leżenie na pleckach
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 05, 2006, 18:02:02 pm »
Moja jest miniaturką a miała być karzełkiem ale i tak jest puci puci :D