Autor Wątek: [KRAKÓW] Puchaty Gacuś szuka domku!  (Przeczytany 9700 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline magii0

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3001
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gród Kraka
  • Moje króliki: Balbina 8lat
  • Za TM: Olek 13 lat
[KRAKÓW] Puchaty Gacuś szuka domku!
« dnia: Marzec 27, 2011, 19:11:58 pm »
Witam,
Od pewnego czasu obserwuję forum i w końcu postanowiłam się ujawnić. Tak więc witam wszystkich zakróliczonych  :bunny:

Miesiąc temu na DT przybył do mnie króliś uratowany ze sklepu zoologicznego. Został on mocno poturbowany przez współtowarzyszy w wyniku czego trzeba było przeprowadzić kastrację. Gacuś nazywany również niedźwiadkiem, z powodu bardzo obfitego "upierzenia", to wesoły, pełny energii i bardzo ciekawski uszatek. Apetyt ma ogromny, nie tylko na jedzenie, ale przede wszystkim na szczęśliwe, królicze życie.
Wcina praktycznie wszystko a najbardziej lubi sianko, co skutkuje bobami wielkości kul armatnich ;). Ładnie korzysta z kuwetki, nie ma zapędów niszczycielskich, więc można spokojnie pozwolić mu brykać i szaleć po domku. Gacuś na początku marca został odrobaczony i zaszczepiony, z niecierpliwością czeka na nowy domek.
Kto pokocha tego przystojniaka?

ps. Fotki dołączę jak tylko uda mi się rozwiązać problem techniczny... :/. Póki co Gacka można obejrzeć na adopcyjnej:
http://adopcje.kroliki.net/adoptions/88/Gacu%C5%9B

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: [KRAKÓW] Puchaty Gacuś szuka domku!
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 27, 2011, 19:30:37 pm »
Cześć Madzia :)

Witaj na forum :) Bardzo Ci dziękuję za serducho i za wszystko, co robisz dla Gacusia - poznawać takich ludzi jak Ty, to czysta przyjemność  :bukiet :bukiet :bukiet

Pozdrawiam Was serdecznie i przesyłam głaski dla biało-czarnej uszatej ekipy  :krolik  :krolik
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline magii0

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3001
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gród Kraka
  • Moje króliki: Balbina 8lat
  • Za TM: Olek 13 lat
Odp: [KRAKÓW] Puchaty Gacuś szuka domku!
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 27, 2011, 19:39:55 pm »
Witaj bosniaczku nie ma za co dziękować - głaski przekazane obu łobuzom.
Właśnie przed momentem wysłałam Ci maila z niespodzianką, więc jak będziesz miała chwilkę to zerknij sobie :)

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: [KRAKÓW] Puchaty Gacuś szuka domku!
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 27, 2011, 19:56:49 pm »
witamy, witamy serdecznie
z niecierpliwością czekamy na zdjęcia Gacusia
a puki co śle całą chmarę głasków i tulanek dla pięknego kawalera  :przytul:

Offline magii0

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3001
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gród Kraka
  • Moje króliki: Balbina 8lat
  • Za TM: Olek 13 lat
Odp: [KRAKÓW] Puchaty Gacuś szuka domku!
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 28, 2011, 21:10:09 pm »
Dziękujemy za miłe powitanie. Niestety nadal mamy problem z załadowaniem zdjęć, za każdym razem wyskakuje mi info "Katalog załączników jest pełny" - HELP plizzz kompletnie nie wiem o co chodzi....HELP...

A Gacuś niecierpliwie czeka na pokazanie swojego uroczego pysiola forumowiczom  :lol

Offline magii0

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3001
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gród Kraka
  • Moje króliki: Balbina 8lat
  • Za TM: Olek 13 lat
Odp: [KRAKÓW] Puchaty Gacuś szuka domku!
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 04, 2011, 20:50:53 pm »
Zapraszam do Gacuniowej galerii:

http://img703.imageshack.us/i/dsc00781f.jpg/
http://img848.imageshack.us/i/dsc00751t.jpg/
http://img832.imageshack.us/i/dsc00051ro.jpg/
http://img820.imageshack.us/i/dsc01321f.jpg/

Ucholek jest bardzo radosny, wszędzie wpycha swój ciekawski nochalek. Coraz częściej sam doprasza się głasków, a kilka razy zasłużyłam sobie nawet na polizanie przez szanownego Gacula :lol
W sobotę zakupiliśmy mu dwa nowe dywaniki - cieszył się jak dziecko skacząc i szalejąc po nich.

Z niecierpliwością nadal czeka na kochający domek.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2011, 21:06:23 pm wysłana przez magii0 »

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: [KRAKÓW] Puchaty Gacuś szuka domku!
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 04, 2011, 20:57:08 pm »




piękny Gacuś  :zakochany:

halo halo kto pokocha Gacusia?

Offline agniecha85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 246
  • Płeć: Kobieta
Odp: [KRAKÓW] Puchaty Gacuś szuka domku!
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 04, 2011, 21:03:56 pm »
Boniu, ale cudo...
Aga i reszta menażerii

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: [KRAKÓW] Puchaty Gacuś szuka domku!
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 04, 2011, 21:12:09 pm »
Puchate cudeńko  :zakochany:  :przytul:

Offline nubijka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 359
  • Płeć: Kobieta
Odp: [KRAKÓW] Puchaty Gacuś szuka domku!
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 04, 2011, 21:24:24 pm »
nie rozumiem tego- napisałam do Ciebie maila, wysłałam nawet formularz adopcyjny w sprawie Gacusia- wczoraj...i zero odpowiedzi....
"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem. Los zwierząt jest nierozerwalnie związany z losem człowieka"
Emile Zola

moje: 2 psy, 11 szczurków i Maciek (król)

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: [KRAKÓW] Puchaty Gacuś szuka domku!
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 04, 2011, 21:34:34 pm »
Nubijka czy wysłałaś formularz  do pośrednika adopcyjnego ? Na pewno się odezwie , to deczko potrwa . Nie każdy siedzi przy komputerze . Ja także nie od razu dostałam odpowiedź w sprawie adopcji kroliczka.

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: [KRAKÓW] Puchaty Gacuś szuka domku!
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 04, 2011, 21:42:45 pm »
nubijko, dziękuję za formularz. Właśnie weszłam do domu, po całym dniu pracy, do której codziennie dojeżdżam 3h. Mam na głowie 4 króliki, z czego jeden jest psychiczny i wściekły, oraz piątego chorego na serce, w dt na drugim końcu miasta u ludzi, którzy nie znają się na królikach i po pracy do nich pędzę myć królikowi tyłek, smarować maściami i obserwować, czy jest różnica w stosunku do dnia poprzedniego. Cały dzień myślę o tym, czy stan serca się pogarsza czy poprawia i co zrobię, jeśli się pogorszy, a mnie nie będzie na miejscu. Wczoraj moja mama miała urodziny - na szczęście była niedziela i zdążyłam pojechać jej złożyć życzenia - wybacz, że jeszcze nie dostałaś odpowiedzi. Odpiszę Ci w pierwszej kolejności za 5 minut.
Żeby nie było - nie mam w zwyczaju publicznie narzekać ani się użalać i naprawdę rozumiem to, że chciałoby się już i teraz, ale musisz wiedzieć - bo nie wiem, czy już miałaś króliki - że przy tych zwierzętach cierpliwość to jest fundament udanego współżycia.

magii0 - dziękuję Ci za cierpliwość do Gacusia i do mnie, i za wspaniałą opiekę nad nim :bukiet We czwartek idę na spotkanie przedadopcyjne, więc trzymajcie kciuki, żeby nie wyszło jak ostatnio ;)
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline nubijka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 359
  • Płeć: Kobieta
Odp: [KRAKÓW] Puchaty Gacuś szuka domku!
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 04, 2011, 21:57:53 pm »
to nie chodzi o to, że chcę już i teraz- ale zależy mi na jakiejkolwiek informacji :) oczywiscie rozumiem, że nie miałaś czasu- sama szukałam rodziny adopcyjnej dla pieska. A co do cierpliwosci przy królikach- mam 2 psy i zaocznie kota, wiec wiem co to cierpliwość dla zwierzaków :P
"We czwartek idę na spotkanie przedadopcyjne, więc trzymajcie kciuki, żeby nie wyszło jak ostatnio "- czyli rozumiem, ze maluch prawie oddany? mam nadzieję, ze biedaczek trafi na kogoś, kto go doceni, trzymam kciuki :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2011, 22:01:04 pm wysłana przez nubijka »
"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem. Los zwierząt jest nierozerwalnie związany z losem człowieka"
Emile Zola

moje: 2 psy, 11 szczurków i Maciek (król)

Offline magii0

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3001
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gród Kraka
  • Moje króliki: Balbina 8lat
  • Za TM: Olek 13 lat
Odp: [KRAKÓW] Puchaty Gacuś szuka domku!
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 05, 2011, 21:14:56 pm »
magii0 - dziękuję Ci za cierpliwość do Gacusia i do mnie, i za wspaniałą opiekę nad nim
eee tam...  nie za ma co ;)

We czwartek idę na spotkanie przedadopcyjne, więc trzymajcie kciuki, żeby nie wyszło jak ostatnio oczko
świetnia wiadomość, tak więc 3mamy kciuki. Gacul ma u nas pewną miejscówkę, więc spokojnie, najważniejsze, żeby trafił we właściwe ręce. A chyba usłyszał dobrą wiadomość, bo właśnie zaczął sprintować...aż mu się dywanik skończył.... i ... wylądował pod wieszakiem hehehehe .... o wywalonej kuwecie w świeżo posprzątanej klatce nie wspomnę :/

zyli rozumiem, ze maluch prawie oddany?
nubijko nic straconego, spotkanie przed adopcyjne jeszcze nie przesądza sprawy. Poza tym mnóstwo kochanych ucholi czeka na dom, więc na pewno i dla Ciebie nie zabraknie ;)
Zerknij sobie na stronę adopcyjną.



Offline nubijka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 359
  • Płeć: Kobieta
Odp: [KRAKÓW] Puchaty Gacuś szuka domku!
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 05, 2011, 21:20:01 pm »
wiem wiem....dziś niedaleko mnie- w sklepie zoologicznym znalazłam 2 króliki, które są do oddania, bo nikt ich od grudnia nie kupił...a zwierzaki wyrosły...no i nie dogadują się ze sobą (dwa samce). Zastanawiam sie nad jednym z nich, a drugiemu bym znalazła domek- moze za pośrednictwem tej strony? 
"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem. Los zwierząt jest nierozerwalnie związany z losem człowieka"
Emile Zola

moje: 2 psy, 11 szczurków i Maciek (król)

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: [KRAKÓW] Puchaty Gacuś szuka domku!
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 05, 2011, 21:55:25 pm »
a drugiemu bym znalazła domek- moze za pośrednictwem tej strony?
dobry pomysł

Offline magii0

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3001
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gród Kraka
  • Moje króliki: Balbina 8lat
  • Za TM: Olek 13 lat
Odp: [KRAKÓW] Puchaty Gacuś szuka domku!
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 09, 2011, 17:51:18 pm »
We czwartek idę na spotkanie przedadopcyjne, więc trzymajcie kciuki, żeby nie wyszło jak ostatnio oczko

bosniaczku masz dla nas jakieś wieści po spotkanku?

Offline magii0

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3001
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gród Kraka
  • Moje króliki: Balbina 8lat
  • Za TM: Olek 13 lat
Odp: [KRAKÓW] Puchaty Gacuś szuka domku!
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 10, 2011, 12:43:37 pm »
Gacul od wczoraj dziwnie się zachowuje...chodzi za mną krok w krok. Ja do łazienki on za mną, ja do kuchni on za mną. Tylko zauważy, że idę w stronę Olka, od razu wskakuje na sofę i patrzy...potem mnie czujnie obwąchuje. I non stop domaga się głasków. Taki się z niego pieszczoszek zrobił.

Offline magii0

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3001
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gród Kraka
  • Moje króliki: Balbina 8lat
  • Za TM: Olek 13 lat
Odp: [KRAKÓW] Puchaty Gacuś szuka domku!
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 12, 2011, 21:09:20 pm »
Nie wiem czy nie zapeszę, ale wszystko wskazuje na to, że jutro Gacuś rozpocznie nowy rozdział swojego króliczego życia w nowym domku  :hura: jest tylko jedno małe, "ale" ......... już wiem, że będę ogromnie tęsknić  placzek  placzek  placzek

Offline Ania:)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: [KRAKÓW] Puchaty Gacuś szuka domku!
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 13, 2011, 21:20:30 pm »
Witam wszystkich bardzo serdecznie  :bunny: :bunny: :bunny: zostałam mamą Gacusia  :icon_razz maluszek jest rewelacyjny, niczego się nie boi, właściwie od razu zaczął buszować po pokoju, a teraz wszedł do klatki i zajada się siankiem, zapoznaje się z nowym domkiem  :brawo: :brawo: Magii dziękuję Ci za opiekę nad Gacusiem, bedę pisać co u malucha i jak zrobię zdjęcia to umieszczę na forum  :lol Pozdrawiam!!!!!