Autor Wątek: przygarnę króliczka  (Przeczytany 3121 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sofi

  • Gość
przygarnę króliczka
« dnia: Luty 11, 2011, 14:32:15 pm »
:) dzień dobry,

wiem o Was z spsm :) mam dwa prosiaki + jednego na DT :) mam też kota i marzy mi się królik. Jestem z Warszawy. Królik musiałby być towarzyski, nieagresywny i ewentualnie niebojący się kota. Nauczony czystości byłby szczytem marzeń. Jeśli samiec to najlepiej taki bez_jajeczny  :DD Mam w domu 6 latka, z którym się zajmujemy świnkami, jest nauczony, że zwierze czuje, brudzi i wymaga opieki. Nie jest bachorem z piekła rodem ;) Napisałam na stronie adopcyjnej do trzech osób, ale coś nie odpowiadają, wiec może pokażę się tutaj :)

pozdrawiam,
gosia
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2011, 15:05:09 pm wysłana przez sofi »

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: przygarnę króliczka
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 11, 2011, 16:32:14 pm »
Sofi cierpliwości troszke . Pośrednicy  adopcyjni to działacze chartatywni,  albo studiuja , albo pracuja , zajmuja sie domami i sprawami , Odpowiedzą na pewno . Chwilka cierpliwosci

sofi

  • Gość
Odp: przygarnę króliczka
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 12, 2011, 15:35:08 pm »
no i klops.. jutro mam urodziny a mąż wiedział, że chcę trusia. Dzisiaj pojawił się u nas zwierzak (jutro wszystko pozamykane). Trzymam kciuki za DS dla zwierzaków!

Offline andźka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 171
  • Płeć: Kobieta
Odp: przygarnę króliczka
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 12, 2011, 15:36:35 pm »
jaki tam kops jak już troche odchowasz kroliczka to pomysl nad sprawieniem mu towarzysza z adopcji :)


sofi

  • Gość
Odp: przygarnę króliczka
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 13, 2011, 00:25:37 am »
no właśnie póki co daję to, co w sklepie (wg sprzedawcy jak powiedział mąż). Warzywka wprowadza się po kawałeczku i stopniowo tak? tylko, że ja nie wiem, ile ten królik może mieć miesięcy  :hmmm jest wielkości miesięcznego kota? może 1,5 miesięcznego? mieści się na 2 dłoniach jak jest skulony w kulkę, ale jak się rozciągnie na dywanie, to ma i ze 30cm (z wyciągniętymi łapami ofkors ;) )

ale fajna :) ale ciekawska! kicała dzisiaj prawie cały dzień po pokoju syna a wieczorem zaczęła coraz dalej z niego wychodzić :) a jak tupie na kotkę :))

chyba dziewczynka jak popatrzyłam to nic z dziurki nie wyskakuje, robi się stulejka ;)

no cudo!!!

kiedy się sterylizuje? Czy w Warszawie najlepiej w Ogonku czy jest gdzieś lepiej/taniej/pewniej?
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2011, 00:30:23 am wysłana przez sofi »

Sassenka

  • Gość
Odp: przygarnę króliczka
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 13, 2011, 07:45:45 am »
Sofi polecam dział dieta :) oraz dział steryliacja/kastracja.

Offline milka37

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mercedes, Andrzej Złysyn, Maja Mi
  • Za TM: Pati, Puszek Okruszek, Merida Tumorka, Jogobella
Odp: przygarnę króliczka
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 13, 2011, 16:01:01 pm »
Sofi, Ogonek z tego co wiem jest dość drogą lecznicą. My warszawskie uszaki leczymy głównie w Animie na ul. Podleśniej, u dr. Rzepki, bądź dr. Wójcik, ew. u dr. Kryspin, ale ona przyjmuje na Gocławiu, lecznica chyba nazywa się Avet
http://www.kroliki.net/pl/weterynarze/weterynarze/lekarze-weterynarii-wg-miejscowosci tu znajdziesz dokładne adresy, oraz nr telefonów :)
"To, ze zwierze jest duze, nie oznacza, ze nie potrzebuje czulosci.
Jakkolwiek duzy Tygrys sie wydaje, potrzebuje tyle czulosci, ile Malenstwo"

sofi

  • Gość
Odp: przygarnę króliczka
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 13, 2011, 18:21:37 pm »
nooo drogi jak piorun jest. byłam w Avecie u Pani Ani z moją tymczasowiczką i wysyłała mnie do ogonka po lepsze znieczulenie. na gocław mam bliziutko. Ale dzięki za podleśną! pogadam z nimi, pogadam z Panią Anią i coś wymyślimy wspólnie. Nie wiem tylko, ile moja trusia ma miesięcy :hmmm

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: przygarnę króliczka
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 14, 2011, 13:52:25 pm »
Sofi załóż proszę wątek swojego uszatka w dziale "nasze króliki" a ten temat proszę o przeniesienie do archiwum :)