Autor Wątek: A więc swięta i zakupy zwierzątek na mikołaja  (Przeczytany 19095 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Paullina555

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 166
  • Płeć: Kobieta
A więc swięta i zakupy zwierzątek na mikołaja
« dnia: Grudzień 06, 2010, 18:03:16 pm »
Hej! Nie wiem czy powinnam to napisać w tym dziale i nie wiem po co wogóle napiszę tą historię ale czuje, że muszę to napisać, więc nie miejcie mi za złe. Dzisiejszego popołudnia pojechałam do sklepu zoologicznego po karmę i sianko dla Banego.Oczywiście jak to w swięta ludzie wariują i szaleją po sklepach kupując prezenty. Stoję sobie przy chomiczkach (mam w nawyku że z 20min. siedzę i oglądam zwierzaki :icon_biggrin) Nagle przychodzi młode małżeństwo i rzuca tekstem "chcieliśmy kupić małego króliczka dla dziecka".  :buu jak to usłyszałam to już wiedziałam jak jeden z kilku kolorowych baranków skończy. Już przymierzali się do zakupu królika i małej klatki,(bo uznali że królik jest mały i większej nie potrzeba) ale to co mi się najbardziej spodobało to reakcja sprzedawców. Sprzedawca podszedł starał się wybić z głowy małżeństwu kupno królika, :icon_eek mnie w tym momencie zmiotło jeszcze nigdy nie usłyszałam z ust sprzedawcy odradzanie zwierzaka, ale za to zaproponował swinkę. Mówił że królik dla dziecka się nie nadaje ponieważ trzeba go otoczyć szczególną opieką , poświęcać mu dużo czasu, kupić dość dużą klatkę i króliki potrafią żyć bardzo długo. A na to wszystko rodzice dziecka zastanowili się i kupili świnkę :jupi

sonia

  • Gość
Odp: A więc swięta i zakupy zwierzątek na mikołaja
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 06, 2010, 19:12:27 pm »
Swinki tez szkoda,zeby byla dla dziecka zabawka :(

Offline Gosia/Closter

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 756
  • Płeć: Kobieta
Odp: A więc swięta i zakupy zwierzątek na mikołaja
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 06, 2010, 19:44:47 pm »
hmmm no ale świnka żyje prawie tyle co królik, jest kruchsza, też trzeba ją otoczyć opieką i jest mało interaktywna jak na zabawę z dzieckiem...nie wspominając o klatce 100 cm...
co do tekstów: małego królika poproszę to na wybiegach króliczych powinien znajdować się napis-uwaga króliki rosną! Bo , sama słyszałam, co niektóre tępiszcza uważają, że te małe króliczki już zawsze takie będą a te większe na wybiegu są po prostu z rodzaju tych większych ....

Offline misia01

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2367
  • Płeć: Kobieta
    • Namaluję obrazy
  • Lokalizacja: Minsk Maz.
  • Pozostałe zwierzaki: koty,psy,konie
  • Za TM: Misia (13.03.2020 r) :(
Odp: A więc swięta i zakupy zwierzątek na mikołaja
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 06, 2010, 20:07:47 pm »
moja świnka też była kupiona dla dziecka :( a potem to się znudziła :zonka:

Offline miguelle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 981
  • Płeć: Kobieta
Odp: A więc swięta i zakupy zwierzątek na mikołaja
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 06, 2010, 21:08:50 pm »
moja Truchna jest tez "przechdzona" - z nieznanych przyczyn zostala spowrotem oddan po prawie pol roku do sklepu. Kupilam ja gdy miala okolo rok. Podobno wczesnie byla w rekach babki, ktora sie wyprowadzila...

Offline xxxastarothxxx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2223
Odp: A więc swięta i zakupy zwierzątek na mikołaja
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 07, 2010, 13:39:24 pm »
Mój świń miał iść na karmę, bo poturbował go królik, zbrzydł, więc nikt nawet nie kupiłby takiej świnki. Siedział pół roku w zoologu bez nadziei na domek, aż kiedyś przy okazji zakupów zapytałam o niego, facet "sprzedał" go prawie za darmo. Dorzucił jedzenie, siano i trociny za free no i tak moje maleństwo ma teraz dom :D Ale bidulek do dzisiaj wystraszony jest, że aż strach. Za to jest chyba najspokojniejszą i najgrzeczniejszą świnką jaką kiedykolwiek widziałam :)


Offline Nekierta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 374
  • Płeć: Kobieta
Odp: A więc swięta i zakupy zwierzątek na mikołaja
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 07, 2010, 16:28:53 pm »
Wiecie... Ja dzisiaj jestem na w-fie, przebieramy się z drugą klasą i słyszę, że dziewczyna dostała żywego króliczka. A jak koleżanka "Żywego?!"... Dobiło mnie to. Nie znam dziewczyny, ale kojarzę. Później zaczepiłam ją i dałam namiary na Miniaturkę i to forum. Może chociaż zerknie? :/ Jutro podejdę i się zapytam. Szkoda maleństwa(bo pewnie nim jest)... :( Czy tylko ja tak mam, że jak słyszę, że ktoś ma królika od razu podaję mu SPK? :P Np. u mnie w klasie trzy osoby(!) mają królika. Podałam wszystkim strony. Z tego co słyszę, aż tak źle nie mają, ale jednak mieszanki itp. Jeden królik biega wolno przez cały czas po kuchni, drugi jest wypuszczany jak ktoś jest w domu, co do trzeciego nie jestem w sumie pewna, bo to chłopak... Ale jak słyszę o świnkach(a jest taka osoba też w klasie) to od razu podaję też namiary na SPŚM :] Trochę z tematu zboczyłam... :D


Cy$$

  • Gość
Odp: A więc swięta i zakupy zwierzątek na mikołaja
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 07, 2010, 20:04:06 pm »
Moja kolezanka ma od 4 lat króliczka i go wcale nie wypuszcza....ostatnio miał masakrycznie długie pazury...nakrzyczałam na nia i mu obcięła :) Oczywiście mieszanka, zero warzyw. Króliczek dziki, boi sie ludzi..ahhh
sory za offa :)

Offline Paullina555

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 166
  • Płeć: Kobieta
Odp: A więc swięta i zakupy zwierzątek na mikołaja
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 07, 2010, 20:17:32 pm »
Jak dla mnie to kupowanie zwierząt na urodziny, pod choinkę itp. to poroniony pmysł. A najczęsciej osoby które dostają zwierzaka wogóle się o tego nie spodziewają i nie są na to przygotowane. Ale poszłam wczoraj do TESCO i weszłam z moim tatą na dział z zabawkami ( prezenty i te sprawy :icon_biggrin) i zatrzymaliśmy sie przy takich jeżdzących interaktywnych zwierzątkach (chomiki , króliki, świnki, pieski. kotki itp) a cena niecałe 30zł. Czy nielepiej kupić dziecku takie pluszowe zwierzątko niż prawdziwe, cena przecież nie jest zbyt wygórowana a zawsze można to odłożyć na półkę i przestać się bawić, a nie po tygodniu nie zwracać na świnkę, króliczka czy chomika uwagi i traktować go jak zwykłą rzecz czy inne przedmioty w naszym domu.

Offline MałaRosie

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 798
  • Płeć: Kobieta
  • Czytając. To. Głos. W. Mej. Głowie. Się. Zacina.
    • Królicze Gadżety
Odp: A więc swięta i zakupy zwierzątek na mikołaja
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 10, 2010, 18:59:55 pm »
Wiecie, tak sobie myślę, ze teraz, przed świętami trzeba rozwieszać najwięcej plakatów adopcyjnych, bo ludzie, którzy chcą je kupić na prezent to nie muszą być sadyści :) , bo jeśli to nie jest niespodzianka tylko wyczekiwany przyjaciel to chyba ok? Wtedy, kiedy ktoś będzie miał zamiar kupić królika, ale zobaczy plakat, to może się skusi na adopcje :) A królik dzięki tym wszystkim procedurom nie trafi w niepowołane ręce :) Nie będą napędzać tego rumburakowego biznesu :bejzbol A kolejny biedaczek będzie miał dom :)
To chyba dobry plan ;) ?


Offline Paullina555

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 166
  • Płeć: Kobieta
Odp: A więc swięta i zakupy zwierzątek na mikołaja
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 10, 2010, 22:46:04 pm »
A tak wogóle to dobry pomysł z tymi plakatami. Jak coś to mogę się przyłączyć i po żywcu porozwieszać ;)

nuka

  • Gość
Odp: A więc swięta i zakupy zwierzątek na mikołaja
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 10, 2010, 22:55:40 pm »
Rozwieszając plakaty pamiętajcie o zgodzie właściciela miejsca, na którym plakat powiesicie. Sklepy wszelkie - to wiadomo, szkoła - dyrektor, ale już mury, tablice ogłoszeń to często własność miasta. Bez wyraźnej zgody SPK może zostać ukarane za bezprawne zajęcie powierzchni. Drzewa, tu może się np Straż Miejska przyczepić i znowu może być kara.

Offline misia01

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2367
  • Płeć: Kobieta
    • Namaluję obrazy
  • Lokalizacja: Minsk Maz.
  • Pozostałe zwierzaki: koty,psy,konie
  • Za TM: Misia (13.03.2020 r) :(
Odp: A więc swięta i zakupy zwierzątek na mikołaja
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 10, 2010, 23:03:20 pm »
Ja w zoologu powiesiłam,ale po jakimś czasie zdjęli  :lanie:

Offline olinka23

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 128
  • Płeć: Kobieta
Odp: A więc swięta i zakupy zwierzątek na mikołaja
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 11, 2010, 14:08:44 pm »
Misia, ale w Ampułce wisi nadal, tylko go troszkę zasłonili  :bejzbol

Offline Paullina555

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 166
  • Płeć: Kobieta
Odp: A więc swięta i zakupy zwierzątek na mikołaja
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 11, 2010, 14:15:06 pm »
A ja wygląda taki adopcyjny plakat? U mnie w żywcu są takiie specjalme tablice ogłoszeń :)

Offline misia01

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2367
  • Płeć: Kobieta
    • Namaluję obrazy
  • Lokalizacja: Minsk Maz.
  • Pozostałe zwierzaki: koty,psy,konie
  • Za TM: Misia (13.03.2020 r) :(
Odp: A więc swięta i zakupy zwierzątek na mikołaja
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 11, 2010, 14:24:21 pm »
olinka23 mam nadzieję,że widać go na tyle aby ludzie skapowali się o co chodzi  :icon_rolleyes
Paullina555 tu masz plakaty do wydrukowania i powieszenia http://adopcje.kroliki.net/plakaty.html

Cy$$

  • Gość
Odp: A więc swięta i zakupy zwierzątek na mikołaja
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 11, 2010, 14:52:18 pm »

Offline Paullina555

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 166
  • Płeć: Kobieta
Odp: A więc swięta i zakupy zwierzątek na mikołaja
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 11, 2010, 14:56:12 pm »
Dzięki! Postaram się rozwieśić kilka na tablicach ogłoszeń ;)

Offline misia01

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2367
  • Płeć: Kobieta
    • Namaluję obrazy
  • Lokalizacja: Minsk Maz.
  • Pozostałe zwierzaki: koty,psy,konie
  • Za TM: Misia (13.03.2020 r) :(
Odp: A więc swięta i zakupy zwierzątek na mikołaja
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 11, 2010, 17:11:47 pm »
Blacky robiła jakieś nowe plakaty na święta,możecie do niej napisać ;)

Offline Jakub

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1629
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: A więc swięta i zakupy zwierzątek na mikołaja
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 11, 2010, 18:37:33 pm »
A ja tak z innej beczki. Wczoraj byłem w zoologicznym do sprzedawczyni podeszła pani i mówi: Czy można u pani oddać chomiczka bo chcemy sobie króliczka nabyć? ( w tej chwili ciśnienie miałem chyba 200) później pani oglądała klatki i syn pokazuje jej klatkę 60cm a ona mówi gdzie taka wielgachna. Nie mamy jej gdzie położyć. Na szczęście wyszła ze sklepu bez królika.

Offline wilec

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 113
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: A więc swięta i zakupy zwierzątek na mikołaja
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 11, 2010, 18:55:06 pm »
Wielgachna...
No bardzo jaką kupią 30cm?
A może w karton wsadzą go?
Przypuszczam ze za pół roku królika oddadzą bo chcą nabyć świnkę...
Kobiety są jak komety ,piękne włosy, czasem splecione w warkocz. Nieprzewidywalna, czasem wybuchowa. Piękna lecz Przemijalna. Nie do końca zrozumiała...

Offline Iskra

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: A więc swięta i zakupy zwierzątek na mikołaja
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 11, 2010, 19:05:02 pm »
Taka jest mentalność ludzi...
Królik wygląda jak zabawka- to i na swoje nieszczęście traktowany jest jak przedmiot  :(
Moi znajomi uważają, że na głowę upadłam, że tak z królikami po weterynarzach jeżdżę. Przecież łatwiej- i taniej- jest kupić nowego. Klatka 120 cm? Toż to za duże, po co królikowi taka, jemu 60 cm wystarczy zupełnie. A do żarcia? Marchewka!
Dobił mnie jeden komentarz: "A bo ty ciągle coś badasz u tych zwierząt, po co to, i tak zdechną, niech zdychają, po co się męczyć.". I to napisała świeża właścicielka "joreczka"  :dobranoc:
Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline wilec

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 113
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: A więc swięta i zakupy zwierzątek na mikołaja
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 11, 2010, 19:09:40 pm »
Tak i będzie mu butki skarpetki i koszuleczki kupować a jak spadnie mu włos z ogona to do weterynarza bo mu się coś stało!
Co nie?
60cm to królik ma jak się wyciągnie...
Kobiety są jak komety ,piękne włosy, czasem splecione w warkocz. Nieprzewidywalna, czasem wybuchowa. Piękna lecz Przemijalna. Nie do końca zrozumiała...

Offline MałaRosie

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 798
  • Płeć: Kobieta
  • Czytając. To. Głos. W. Mej. Głowie. Się. Zacina.
    • Królicze Gadżety
Odp: A więc swięta i zakupy zwierzątek na mikołaja
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 11, 2010, 19:21:35 pm »
Tak i będzie mu butki skarpetki i koszuleczki kupować

Skąd ja to znam :/
Moja była znajoma kupiła sobie yorkusia, bo jest taki sweet, i wgl i na topie i trendy, taki mały, słodki, no i każdy ma, a w szczególności każda gwiazda, bo nie musi dużo biegać i jest idealny. (więc już wiecie jaki jest jej tok myślenia)

Jadł pedigree i marki typu Biedronka i Lidl. U weta był raz w życiu. A, no i 2 jak miał zapalenie oka i ucha (jednocześnie). Kiedy sie jej zapytałam, czy Millie (takie sweet imie, nie? :bejzbol ) juz wyzdrowiała, powiedziała, że nie wie! Nie dbała o jego żywienie, higenę, zdrowie i podstawowe potrzeby, za to do kupienia obróżki (takiej EmO RooShOffEj), ubranek ( :/ ) i legowisk była pierwsza. :bejzbol


Chyba trochę się za bardzo rozpisałam, ale mi sie ona przypomniała...
Dodam jeszcze, że nie nauczyła go przychodzić na zawołanie itd. bo ten pies sie jej bał, a wyprowadzała go bez smyczy. Pies uciekł jej na wakacjach. Oby miał teraz dobry domek :)

Pies był oczywiście prezentem :/
ONA która jest totalnie nieodpowiedzialna mogła mieć psa a ja nie :/
Aha, potem miała też królika...
Był z zoologa, szybko odszedł :( Za młody.
Nie myślałam, ze to kiedyś napiszę, ale u niej 10 lat to by była męczarnia. Może to lepiej :(

EDIT

Cytuj
A bo ty ciągle coś badasz u tych zwierząt, po co to, i tak zdechną, niech zdychają, po co się męczyć

No, takie było jej podejście  :wisielec: :wiking: :lanie: placzek :dobranoc: :megafon
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2010, 19:25:07 pm wysłana przez MałaRosie »


Offline Jakub

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1629
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: A więc swięta i zakupy zwierzątek na mikołaja
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 11, 2010, 19:34:18 pm »
No niestety u mnie w szkole jest też taka banda - 2cm warstwa tapety i mówią tak: Ej no żal lol xd xp jaki słitaśny króliczek. No lol weź kupiłam sobie bo on jest taki słit a jakie widziałam w zoologu fajne ubranka. A ty musisz mi pożyczyć ten błyszczyk różowy on jest taki super.
A nie daj boże taka dostanie w plecy od kogoś. Tynk odpadnie a echo w głowie jej zęby wybije.

Cy$$

  • Gość
Odp: A więc swięta i zakupy zwierzątek na mikołaja
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 11, 2010, 20:31:13 pm »
marki typu Biedronka

Ej, ty masz coś do Biedronki ?! ;D Biedronka rządzi ! :P

No tak to już jest z tymi co się śmią ( czy jak to się odmienia) człowiekiem nazywać...bez serca...traktują  zwierzeta jak przedmiot...

Offline ppx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Kobieta
    • KiG
Odp: A więc swięta i zakupy zwierzątek na mikołaja
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 11, 2010, 20:47:04 pm »
http://www.kroliki.net/apel_swieta.jpg dobry pomysł z wywieszeniem tego :)

Może przydałby się też taki w bardziej świątecznych barwach i tekst "Nie kupuj mnie pod choinkę!" i zdjęcia różnych zwierząt, które można kupić w zoologiku. xd Tylko gorzej z tym, że to bd zrywać w zoologikach zapewne od razu po przyklejeniu...


Offline MałaRosie

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 798
  • Płeć: Kobieta
  • Czytając. To. Głos. W. Mej. Głowie. Się. Zacina.
    • Królicze Gadżety
Odp: A więc swięta i zakupy zwierzątek na mikołaja
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 11, 2010, 21:23:18 pm »
Nie zerwą, skoro się sami zgodzili. Tak myślę o.O"

Chyba śmieją xdd A mam do Biedronki duuuuuużo, bo sprzedaje królicze mięso :bejzbol ale chodziło mi akurat o karmę :P

Jakub, święte słowa, żal pe el co nie? ;pp takie rOOsHoFFe <33333

Grrrrrr... :/


Offline Nekierta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 374
  • Płeć: Kobieta
Odp: A więc swięta i zakupy zwierzątek na mikołaja
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 12, 2010, 01:04:31 am »
Ja już widzę jak ludzie pchają się do zoologicznych, żeby kupić zwierzaczki dla dzieci... Chyba wydrukuję te plakaty, ale przeraża mnie ilość tuszu, jaką zeżrą... Chociaż tak jeden plakat na jeden zoologiczny... Może i nie będzie źle. Ale jak tu trzynastolatce pozwolić zawiesić coś, przez co stracą kasę, bo nie można kupować zwierząt? :/


Cy$$

  • Gość
Odp: A więc swięta i zakupy zwierzątek na mikołaja
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 12, 2010, 08:36:28 am »
Nekierta- nie, że nie można kupowac zwierząt. Ten plakat ma uswiadomić ludziom, że kupno żywego zwierzaka na prezent to duże obciązenie dla tego kto ma go dostać i ze to powianna byc przemyslana decyzja.

Widze, ze sie tu gang 13-latków utworzył :D

nuka

  • Gość
Odp: A więc swięta i zakupy zwierzątek na mikołaja
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 12, 2010, 09:15:29 am »
Widze, ze sie tu gang 13-latków utworzył icon_zeby
No no, ale mamuśka nuka czuwa :P

Cy$$

  • Gość
Odp: A więc swięta i zakupy zwierzątek na mikołaja
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 12, 2010, 09:17:26 am »
Że nad nami ? Przeciez my - takie małe szkraby (nie)grzeczne, (nie)wychowane nic nie zrobimy :D

nuka

  • Gość
Odp: A więc swięta i zakupy zwierzątek na mikołaja
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 12, 2010, 09:19:28 am »
Wiem wiem, ale czujne oko zawsze sie przyda, czasami dobra rada jak z ta zgoda na rozwieszanie plakatów :)

Offline Nekierta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 374
  • Płeć: Kobieta
Odp: A więc swięta i zakupy zwierzątek na mikołaja
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 12, 2010, 11:06:19 am »
Aaa, takie bajery :D W takim razie postaram się coś skombinować :)


Offline wilec

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 113
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: A więc swięta i zakupy zwierzątek na mikołaja
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 12, 2010, 11:27:16 am »
A ja dwunastolatek :PP
Kobiety są jak komety ,piękne włosy, czasem splecione w warkocz. Nieprzewidywalna, czasem wybuchowa. Piękna lecz Przemijalna. Nie do końca zrozumiała...

Offline MałaRosie

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 798
  • Płeć: Kobieta
  • Czytając. To. Głos. W. Mej. Głowie. Się. Zacina.
    • Królicze Gadżety
Odp: A więc swięta i zakupy zwierzątek na mikołaja
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 12, 2010, 13:55:53 pm »
Nikki, i Uszata_panna też mają 13 lat :P Ale ich ostatnio nie ma na forum ;)



Cy$$

  • Gość
Odp: A więc swięta i zakupy zwierzątek na mikołaja
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 12, 2010, 14:07:06 pm »
wilec - Łee tam jeden rok róznicy nie robi :D
Wracając do tematu : Ja bym wydrukowała, ale tuszu nie mam... Pogadam jeszcze z właścicielami zoologa :)

Offline Jakub

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1629
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: A więc swięta i zakupy zwierzątek na mikołaja
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 12, 2010, 15:08:55 pm »
a ja mam 14 i co smarkule. Żart. Ja wątpię żeby w zoologu wam pozwolili. Ale może urząd miasta pozwoli na słupie albo tablicy ogłoszeń. Ważne żeby plakat był duży. Może być 1, ale w centrum miasta. Trzeba go owinąć jakąś folią cy zalaminować. Musi mieć wyraźne kolory. Sam wiem po sobie, że rozmoczone ze śniegu czy deszczu, na białych kartkach plakaty mnie nie interesują. Można dodać jakieś zdjęcie, duże logo stowarzyszenia.

Offline misia01

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2367
  • Płeć: Kobieta
    • Namaluję obrazy
  • Lokalizacja: Minsk Maz.
  • Pozostałe zwierzaki: koty,psy,konie
  • Za TM: Misia (13.03.2020 r) :(
Odp: A więc swięta i zakupy zwierzątek na mikołaja
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 12, 2010, 15:17:12 pm »
W zoologu bez zwierząt wam pozwolą powiesić(tak myślę) ja w zoologu ze zwierzętami powiesiłam plakat ,,Powiedz STOP wyrzucaniu przyjaciół na śmietnik" trochę powisiał  :bunny: ważne,żeby ludzie wiedzieli,że jest SPK  ;)
Mają być plakaty świąteczne z hasłem,,nie jestem rzeczą-nie kupuj mnie na prezent" :brawo: ale to do BLACKY piszcie  :jezyczek:
Co do tuszów to trochę wychodzi,ale ewentualnie możecie wydrukować czarno-białe będzie bardziej ekonomicznie  :balet:

Offline MałaRosie

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 798
  • Płeć: Kobieta
  • Czytając. To. Głos. W. Mej. Głowie. Się. Zacina.
    • Królicze Gadżety
Odp: A więc swięta i zakupy zwierzątek na mikołaja
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 12, 2010, 16:45:55 pm »
Ale nie będzie się rzucało w oczy :(

U mnie w pobliżu jest taki jeden zoolog, nie powiem, żeby mieli super wykwalifikowaną obsługę i świetny asortyment, ale na drzwiach jest pełno ogłoszeń różnych schronisk i organizacji :)


Offline zosiaa1

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 588
  • Płeć: Kobieta
Odp: A więc swięta i zakupy zwierzątek na mikołaja
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 13, 2010, 17:58:30 pm »
Ja też bym mogła w hipermarkecie we wsi obok w zoologu powiesić (oczywiście, jakby się zgodzili sprzedawcy, mam taką nadzieję). Tylko, że mam jedynie czarno-biały tusz w drukarce.. ujdzie? ;)
Józiek, moja miłości <3

Galeria z nowymi zdjęciami :)