Autor Wątek: Śląskie i Małopolskie uszate serduszka proszą o domek...  (Przeczytany 67459 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

maggis1980

  • Gość
Odp: Śląskie i Małopolskie uszate serduszka proszą o domek...
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 22, 2010, 18:55:16 pm »
No prosze - jakie zainteresowanie :) Super!

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Śląskie i Małopolskie uszate serduszka proszą o domek...
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 22, 2010, 19:48:18 pm »
Po dzisiejszej wizycie wiemy że:

Stefan to pełnojajeczny samiec, który jutro zostanie pozbawiony klejnotów. Dodatkowo korekta zębów - zęby poraniły język. Bardzo spokojny w czasie badania.

Rusałka to 100% dziewczynka, sterylizacja "chyba" w środę. Zęby ok, ale to samiczka, operacja poważniejsza i trzeba poobserwować.

Stokrotek to chłopak, przez 10 dni do wody dostaje antybiotyk. Wcina siano. Jak tylko się wzmocni, zostanie odrobaczony. Poza tym jest maleńki - "skóra i kości" powiedziała wetka. No ale dziś już miał kuleczkę tam gdzie ma być brzuszek :doping: i przytył z 230 na 265 dkg. Robi postępy. Siusia i bobkuje normalnie. Nadal trzymamy kciuki za małego. Prosimy o wypełnie nie formularza osoby zainteresowane, jak tylko pojawi się na adopcyjnej.


Bardzo dziękujemy Kitty i Evans za klatkę, transport iw ogóle za wszystko :roza: I Madzi85 za wsparcie  :bukiet



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

duska

  • Gość
Odp: Śląskie i Małopolskie uszate serduszka proszą o domek...
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 22, 2010, 19:58:34 pm »
Stokrotek to angorka, czy tylko ma dłuższe futerko?
No strasznie maleński jest;d

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Śląskie i Małopolskie uszate serduszka proszą o domek...
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 22, 2010, 20:08:13 pm »
To chyba będzie angorka, generalnie trudno powiedzieć. Jest bardzo mały. A gdzie Twoje króliczki? W opisie pisze, że masz 2? Zaakceptują małego? Bardzo się cieszymy, że interesujesz się Stokrotem  :bukiet



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Śląskie i Małopolskie uszate serduszka proszą o domek...
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 22, 2010, 20:09:45 pm »
Duska jak urośnie to się  okaże . Może byc miszanka angorki, teraz to dzidzius i musi nieco okrzepnąc , wzmocnic sie i uronąc . . Z tego co wiem pośrednik adopcyjny rzadko albo wcale nie wyraża zgody na adopcje kroliczka przed ukończeniem 8-go tygodnia życia. A teraz WSZYSCY trzymamy kciuki za maleństwo. Zgaga a może zamiast Stokrot będzie Klips,Tak proponuje z wilką niesmiałościa  :lol

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: Śląskie i Małopolskie uszate serduszka proszą o domek...
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 22, 2010, 20:41:55 pm »
Miło mi poinformować, że ten bezimienny króliczek z Częstochowy ma już DS. Dziękuję joane77 i jej mężowi za domek dla Pusia/Pusi :)  :bukiet Płeć króliczka w środę zostanie potwierdzona przez dr Barana i przy okazji "ręce które leczą" jak mawiają nasze forumowe Krakowianki, obejrzą stan zdrowia uszatka.  
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2010, 20:47:28 pm wysłana przez Kitty27 »

Offline ko_da1

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
Odp: Śląskie i Małopolskie uszate serduszka proszą o domek...
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 22, 2010, 20:49:04 pm »
no to trzymam kciuki  za zdrowko i miziaki wysyłam :DD :bunny:

Pusia za  TM

duska

  • Gość
Odp: Śląskie i Małopolskie uszate serduszka proszą o domek...
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 22, 2010, 20:50:13 pm »
Jeśli chodzi o moje królaski to bardziej są one mojego brata i przebywaja w rodzinnym domu w Rzeszowie, ale dlugo sie nimi opiekowalam i dlatego pozwalam sobie sie z nimi identyfikowac :) Ja studiuje i mieszkam w Krakowie i bardzo chce aby maly uszak zagoscil w moim mieszkanku ;p
a ile teraz dokladnie ma, 4 tygodnie?
Hmm, co to znaczy DS? Bo DT to dom tymaczasowy z tego co wiem, a DS?

Edit:

mam nadzieje, ze DS to nie dom stały? :(
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2010, 20:58:50 pm wysłana przez duska »

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: Śląskie i Małopolskie uszate serduszka proszą o domek...
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 22, 2010, 21:01:49 pm »
tak, DS=Dom Stały.

Jeśli cię interesują króliki z małopolski, to nie brakuje ich na adopcyjnej.

duska

  • Gość
Odp: Śląskie i Małopolskie uszate serduszka proszą o domek...
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 22, 2010, 21:03:49 pm »
Wiem, ze nie brakuje, interesuja mnie kroliczki z calej Polski :)
tylko dlaczego kroliczek ktory ma trafic na strone adopcyjna trafia do kogos na stałe zanim zdazy sie tam pojawic? Czy w tym przypadku nie obowiazywala zadna procedura, kroliczek trafil do kogos znajomego i zaufanego wczesniej?

Offline Zuza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 400
  • Płeć: Kobieta
Odp: Śląskie i Małopolskie uszate serduszka proszą o domek...
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 22, 2010, 22:11:42 pm »
duska Ty chcesz zaadoptowac Stokrotka? Bo z tego co przeczytałam DS ma ten ostatni króliczek. Króliczek trafił do ds zanim na adopcyjną bo zostaje u osoby która odebrała go od wcześniejszego właściciela. Ciesze się,że królas zostanie u joanne77  :bukiet

duska

  • Gość
Odp: Śląskie i Małopolskie uszate serduszka proszą o domek...
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 22, 2010, 22:16:38 pm »
Przepraszam, troche pogmatwalam, nie zastanowilam sie co czytam i byłam pewna, ze to Stokrotek ma juz DS. Dzięki Zuza, nie wiem o czym myslalam czytajac to, Kitty27- przepraszam za 'afere' :)

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Śląskie i Małopolskie uszate serduszka proszą o domek...
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 23, 2010, 08:57:23 am »
Stefanek ma dziś kastracje. prosimy trzymać kciuki



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

nuka

  • Gość
Odp: Śląskie i Małopolskie uszate serduszka proszą o domek...
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 23, 2010, 09:00:38 am »
Trzymamy wszystko co sie da.

Offline krecik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Płeć: Kobieta
Odp: Śląskie i Małopolskie uszate serduszka proszą o domek...
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 23, 2010, 10:09:26 am »
oj powodzenia. Trzymamy kciuki

duska

  • Gość
Odp: Śląskie i Małopolskie uszate serduszka proszą o domek...
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 23, 2010, 10:34:02 am »
Trzymamy trzymamy :)

maggis1980

  • Gość
Odp: Śląskie i Małopolskie uszate serduszka proszą o domek...
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 23, 2010, 11:03:17 am »
Trzymam kciuki :)

duska

  • Gość
Odp: Śląskie i Małopolskie uszate serduszka proszą o domek...
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 23, 2010, 11:35:56 am »
A czy Stokrotek nadal potrzebuje DT czy zostaje u zgagi14 az do adopcji?

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Śląskie i Małopolskie uszate serduszka proszą o domek...
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 23, 2010, 12:16:23 pm »
W imieniu "śląskich aktywistów forum" bardzo dziękujemy Pani  joanne77 za poświęcony czas i przygarnięcie naszej króliczki. Wiele słyszałam o miłości jaką obdarzyła Panią nasza podopieczna. Cieszymy się bardzo, że uczucie to zostało odwzajemnione i mała ma swój kochający domek.

Stokrot nadal potrzebuje DT, ale musi to być doświadczony opiekun, ponieważ maluch wymaga szczególnej opieki.



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

duska

  • Gość
Odp: Śląskie i Małopolskie uszate serduszka proszą o domek...
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 23, 2010, 12:23:41 pm »
Chętnie dalabym mu DT w Krakowie u siebie, ale nie wiem JAK doswiadczonego opiekuna poszukujecie? Ja wychowalam juz dwa kroliczki, maja teraz 2 lata, są pod opieka mojego brata w domu w Rzeszowie, obydwa przybyly do nas kiedy mialy 5 tyg (wiem, ze maluchy, ale nie mialam na to wplywu wtedy:( ), królaski to parka, byly to moje(brata) pierwsze kroliki i wowczas dowiedzialam sie o nich prawie wszystkiego w kilka dni buszując po forach i miniaturcebeztajemnic ;D
Przez jakis czas tez przebywaly u mnie w Krakowie, stad mam klatke i wszystko dla uszakow, jednak moj brat za bardzo za nimi tesknil, a i one byly juz przyzwyczajone do rzeszowskiego domku.

Myśle, ze byłabym w stanie zajac sie nalezycie Stokrotkiem, ale pewnie szukacie kogos bardziej doswiadczonego i zaufanego?
Jeśli mógłby trafic do mnie na DT, chętnie zamienilabym to na DS :)