Autor Wątek: Demonstracja przeciwko zabijaniu psów na Ukrainie i Marsz Sprzeciwu .  (Przeczytany 3304 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kasiagio

  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 1861
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Maki
Dnia 26.05.2012r., o godzinie 9.00 zbiórka przy kolumnie Zygmunta (plac Zamkowy)

Celem demonstracji/marszu jest nadanie rozgłosu sprawie i sprowokowanie Europy do przeciwdziałania bestialstwu wobec zwierząt.

Pod pretekstem przygotowań do EURO2012 władze Ukrainy zarządziły masowe mordowanie bezdomnych zwierząt. Środki stosowane do tego celu to: trucizna powodująca długotrwałe konanie w mękach, drewniane pałki, broń palna oraz przenośne i stacjonarne krematoria, w których utylizuje się częstokroć żywe jeszcze psy. Pozostałe ciała martwych i dogorywających czworonogów wywożone są do masowych grobów pod szyldem „mineralizacji gleby”…
W bestialskich akcjach „sprzątania miast” giną także zwierzęta domowe, które się zagubiły, a które są poszukiwane przez właścicieli.

TO WSZYSTKO DZIEJE SIĘ TUŻ ZA NASZĄ WSCHODNIĄ GRANICĄ!
NA UKRAINIE!

Mimo niepodważalnych dowodów, mordercy pozostają bezkarni. Martwe zwierzęta dogorywają nawet na osiedlach ludzkich, w pobliżu placów zabaw dla dzieci, parkingów, sklepów… Zwłoki i konające psy znajdowane są w ogólnodostępnych kontenerach na odpady.

Pomimo zapewnień władz Ukrainy o planowanej budowie profesjonalnych schronisk dla zwierząt, od 2009 roku, bezustannie napływają do nas informacje o kolejnych wysypiskach śmieci zapełnianych zwłokami zwierzęcymi. Ukraina czuje się całkowicie bezkarna, podając kolejne kłamliwe informacje o tzw. ”chęci naprawy sytuacji”.

Przedstawiciele organizacji pro-zwierzęcych z Ukrainy donoszą, że proceder, na który przeznaczone są ogromne fundusze, jest mocno skorumpowany. Pieniądze są rozkradane, a zwierzęta uśmiercane najtańszym kosztem.

Warszawski Oddział TOZ i Fundacja Viva! już od dłuższego czasu starają się zwrócić uwagę, na tą niegodną XXI wieku sytuację, władz Ukrainy, władz Polski, UEFA i biją na alarm o powstrzymanie skandalicznych działań.

DOŁĄCZ DO NAS!
PRZYJDŹ NA DEMONSTRACJĘ 26 maja.
NIE BĄDŹ OBOJĘTNY NA OKRUCIEŃSTWO!
OKAŻ SWÓJ SPRZECIW!
TO NIC NIE KOSZTUJE, A ZNACZY WIELE!

Przynieś ze sobą gwizdki i znicze.
Jeżeli chcesz zabrać ze sobą swojego psa; zapraszamy, ale pamiętaj, że w drugiej części manifestacji (odtwarzane będą głosy mordowanych psów (dźwięki zarejestrowane podczas jednej z „akcji” przed EURO2012 na Ukrainie) – wrażliwe psy mogą reagować paniką.
Numer telefonu do koordynatora: 697-729-833

Przyłącz się do wydarzenia na FB

http://www.facebook.com/events/229718723809830/
Nie ma Zwycięzców ani Wygranych są tylko cierpiące  potrzebujące pomocy zwierzęta !!