Forum Stowarzyszenia Pomocy Królikom

Króliczy targ => Giełda użytkowników - rzeczy nowe lub używane => Wątek zaczęty przez: tajniak w Listopad 26, 2010, 22:22:01 pm

Tytuł: PRZECZYTAJ zanim założysz nowy wątek - Regulamin Działu
Wiadomość wysłana przez: tajniak w Listopad 26, 2010, 22:22:01 pm
Regulamin "Giełdy rzeczy nowych lub używanych" ustanowiony na podstawie roz. VI pkt. 2 lit. e Regulaminu forum przez Administrację forum oraz obowiązujący od dnia 1.12.2010.

1. Dział służy sprzedaży rzeczy nowych i używanych przez osoby prywatne.
2. Temat wątku musi zawierać prefiks "[ODDAM]", "[SPRZEDAM]", "[KUPIĘ]" lub "[POSZUKUJĘ]".
3. Nazwa "bazarek" jest zarezerwowana dla aukcji, które maja na celu wsparcie finansowe SPK, i może być używana tylko za pozwoleniem Zarządu Stowarzyszenia.
4. Zabronione jest sprzedawanie żywych zwierząt.
5. Zabronione jest wystawienie ofert stojących w sprzeczności z prawem obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
6. SPK nie odpowiada za treść ogłoszeń zamieszczonych w tym dziale, transakcje oraz rzetelność sprzedających.
7. Wszystkie tematy, w których nikt nie udzielał się dłużej niż 30 dni będą zamykane i archiwizowane. Jeśli nie chcesz, aby Twój wątek został zamknięty, napisz w nim post, że oferta jest ciągle aktualna.
8. Zabrania się prowadzenia działalności gospodarczej w rozumieniu ustawy z dnia 2 lipca 2004 r. o swobodzie działalności gospodarczej (Dz.U. z 2004 r. Nr 173, poz. 1807) za pośrednictwem forum. (zmiana wchodzi w życie od 23.08.2011) (http://forum.kroliki.net/index.php?topic=12490)
Tytuł: Odp: Regulamin działu
Wiadomość wysłana przez: nellciaa w Sierpień 12, 2013, 19:50:47 pm
Informacja!

Od dnia 13 sierpnia 2013 roku informujemy, że nowy Zarząd SPK postanawia rozpocząć egzekwowanie regulaminu forum. W związku z zapisem w dziale IV. Zakazy punkt 18: prowadzenia zbiórek pieniężnych oraz aukcji lub sprzedaży charytatywnej bez zgody Zarządu Stowarzyszenia; - zakazuje się zbiórek pieniężnych, aukcji czy sprzedaży charytatywnej bez zgody Zarządu - w drodze wyjątku osoby prywatne sprzedające prywatne rzeczy/usługi w dziale Giełda Użytkowników (bez publicznego podawania numeru konta),a gdzie zebrane środki nie będą przekazywane na rzecz organizacji, zgodę otrzymują z góry bez konieczności mailowego wnioskowania o zgodę. Fundacje, stowarzyszenia i inne organizacje mają obowiązek zawnioskowania o zgodę na adres email: zarzad@kroliki.net . Wszelkie posty czy tematy założone od 13 sierpnia 2013 zawierające niedozwoloną treść bez zgody zarządu będą usuwane.