Autor Wątek: wet w Poznaniu  (Przeczytany 22809 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Karolinna_82

  • Gość
wet w Poznaniu
« dnia: Styczeń 03, 2007, 14:44:17 pm »
Zamierzam z moją Chrupcia iść niedługo do weta ( szczepienia, a także ogólna kontrola pazurków, ząbków), oraz pierwsze (jesli zajdzie taka potrzeba) obcinanie pazurków, bo nigdy tego jeszcze sama nie robiłam, a nie chcę zrobić jej krzywdy. Poradźcie mi proszę , gdzie jest w Poznaniu dobry wet od królasów :wow   :bukiet  Mam nadzieję ,że ktoś mi doradzi :hmmm

anUSZka

  • Gość
wet w Poznaniu
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 03, 2007, 16:12:44 pm »
Tu u mnie na stronie znajdziesz wetow w Poznaniu, trudno powiedziec tylko, na ile aktualne sa wpisy:
http://www.uszata.com/eksplorer/weterynarze/wpisy_wet.php

Agga

  • Gość
wet w Poznaniu
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 03, 2007, 20:16:44 pm »
Polecam dr Czerwińskiego w Poznaniu na Wawrzyniaka - świetny fachowiec, a do tego widać, że naprawdę lubi zwierzaki :)
Na Wawrzyniaka przyjmuje około południa - wieczorem można jechać do Komornik
http://www.homeopatia.jms.pl

Karolinna_82

  • Gość
Dziękuję :)
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 04, 2007, 22:33:40 pm »
Bardzo dziękuję za odpowiedź w imieniu swiom i Chrupola, którego energia wręcz rozpiera :)  :jupi  :wow

NaLa

  • Gość
wet w Poznaniu
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 19, 2008, 13:09:02 pm »
Podnosze temat;-)
Wiem, ze z pewnoscia bylo to nie raz poruszane.Powiem szczerze,ze juz skonczyly mi sie opcje.Obdzwoniłam kilka lecznic w Poznaniu z pyt o sterylizacje Królinki. Rozbieznosc cen była od 100-230zl. Pan na Armii Krajowej uprzedził mnie o duzym niezbezpiecznstwie w wykonaniu zabiegu(wykonal ich do tej pory 2 z czego jedno zwierzatko nie przezylo:() .Dzwoniąc do p.Lisieckiej dowiedziałam się,że kilkaset królików już wysterelizowali, a smiertelnosc ok 7%...Generalnie za kazdym razem padalo magiczne pytanie "Dlaczego chce to Pani zrobic".Tłumaczyłam,ze ruja,drugi król wykastrowany etc etc..Sama nie wiem co teraz zrobic,albo do kogo sie udać.Nie chciałabym stracic Majki przez narkoze:(.
Moze Poznaniacy mogą dac mi sprawdzone namiary na weta ,który jest kompetentny w tej dziedzinie i podejmie się zadania.Nie chce aby moja Majka była "krolikiem doświadczalnym"

Pozdrawiam serdecznie

Nie wiem czy ktoś miał doświadczenie ale http://wet.pl/strona.php?p=6 dzwoniąc tutaj pan wydawal się znac na rzeczy, ok 180zł kosztuje zabieg.

Hannelli

  • Gość
wet w Poznaniu
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 19, 2008, 13:55:48 pm »
Weterynarz z poznańskiego schroniska ma doświadczenie w sterylizacji samic królików. Wszystkie samice które były przez nia wysterylizowane nie mialy żadnych powikłań, a do tej pory już się tego nazbierało. W przypadku kastracji samca wystąpiło jedno drobniejsze powikłanie.
Prawdopodobnie przyjmuje ona prywatnie, ale szczegółów nie wiem. Więcej będzie wiedziec Aga Słodkie Uszy.

NaLa

  • Gość
wet w Poznaniu
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 19, 2008, 14:03:39 pm »
dziękuje bardzo za odpowiedz;-) skontaktuje się ze słodkie_uszy

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
wet w Poznaniu
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 19, 2008, 15:08:32 pm »
juz dobre namiary masz ale odp. znam z forum wlasnie Dabrowskiego,Czerwinski sie sterylizacji nie podejmuje,lepiej jednak,jak slodkie da Ci namiar bo czy Dabrowski strylizacje wyk. to nie wiem
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

Offline Kasiula86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 803
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA
    • adopcje.kroliki.net
wet w Poznaniu
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 19, 2008, 16:24:35 pm »
Kiedyś znajoma szukała też weta, który by wysterylizował jej samiczkę i zapytałam Słodkie Uszy o opinię, tak jak Hanelli, poleciła mi weta z poznańskiego schroniska.
Jesli chodzi o Dąbrowskiego, to kiedyś do niego chodziłam na szczepienia i facet zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie, w przeciwieństwie do jego pracownic, młodej absolwentki weterynarii i technika weterynarii.. Bardzo sympatyczne, ale to nie wystarczy jak wiadomo. Natomiast tak jak napisałam, dr Dąbrowski wydaje mi się kompetentnym czlowiekiem i, co może to potwierdza, zawsze było u niego dużo ludzi ze swoimi zwierzątkami i często widziałam jak czekali na zabiegi, więc niewątpliwie ma doświadczenie.

Offline Wataha

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2099
  • Płeć: Kobieta
wet w Poznaniu
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 19, 2008, 19:05:31 pm »
Jesli chodzi o doktora Czerwinskiego to jak juz sie ktos wybiera do tej lecznicy to proponuje widywac sie tylko z nim, bo inni weci to są...  brak słów  :oh:  Kompletnie nie znaja sie na rzeczy, juz kiedys pisalam na tym forum ze podnosza kroliki za uszy, temperature mieza w powietrzu, nie chcieli przyciac mojemu krolikowi pazurow choc mial strasznie długie, bo jak stwierdzili "bedzie mu niewygodnie chodzic"  :oh:  To tylko drobne przyklady, z tego co slyszalam i czytalam to wielu ludzi narzeka na tych laików Czerwinskiego.

Kasiula86 a w jakiej dzielnicy jest dr Dąbrowski?

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
wet w Poznaniu
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 19, 2008, 19:26:08 pm »
http://www.wet.zdrowie.wlkp.pl/      o jej zapomnialam o wecie Juszczak :oh:

http://www.wet.pl/index.php  a tutaj wklejam Dabrowskiego
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

Offline Kasiula86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 803
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA
    • adopcje.kroliki.net
wet w Poznaniu
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 19, 2008, 21:06:36 pm »
Wataha, Dąbrowski przyjmuje na Zbąszyńskiej, to jest ulica protopadła do Marcelińskiej i Bukowskiej.

Też słyszałam, że inni weci w klinice Czerwińskiego są do bani.

Reniaw, NaLa napisała, że dzwoniła na Armii Krajowej, więc pewnie chodzi o Juszczaka właśnie. Jeśli chodzi o kastracje to mogę go polecić, chociaż właściwie bardziej Gorzelańczyka, bo to on kastrował Obisia, ale jeśli chodzi o sterylizacje samicy to z tego, co napisała NaLa niebardzo  :(

NaLa

  • Gość
wet w Poznaniu
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 19, 2008, 21:15:27 pm »
Kasiula86 wlasnie tj piszesz nie bardzo.tzn rozmowa sympatyczna itp-tylko,ze ja nie ide z Nim rozmawiac a sterylizowac i niestety,ale Jego statystyki mnie przeraziły;/.Nie bede ryzykowala ,ze Majka znajdzie sie w tej "drugiej"polowie, ktorej sie nie udalo.
Narazie grzecznie czekam na namiary od slodkie uszy,ale ten dr Dąbrowski(notabene to niedaleko Marcelinskiej/Przybyszewskiego) tez wydaje sie oki tj pisalas wczesniej.

Czekam poki co,a tak troche off..mysliscie,ze moge zapoznac Szyszka i Majke jeszcze przed ulepszeniem Majki?(Szyszek jest bezjajeczny juz od dawna:>)

Pozdrawiam
Kinga

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
wet w Poznaniu
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 19, 2008, 21:35:31 pm »
wydaje mi sie,ze tak,zalezy wszystko od charakteru Twojej kroliczki
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

Karolinna_82

  • Gość
wet w Poznaniu
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 19, 2008, 21:50:22 pm »
Moja Chrupka oraz Tosiek i Krakers (*) miały sterylkę i kastrację u dr Gołańczyka w lecznicy na Naramowickiej i wszystko było ok, nie mogę powieidzieć złego słowa, poza tym że nie posłuchałam rady co do nie dawania jeść przed zabiegiem.

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
wet w Poznaniu
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 20, 2008, 16:37:46 pm »
rozumiem,ze samiczke sterylizowalas?
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

Karolinna_82

  • Gość
wet w Poznaniu
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 20, 2008, 17:30:52 pm »
Tak, Chrupcia miała sterylkę w lipcu ubiegłego roku :)

esculap

  • Gość
wet w Poznaniu
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 21, 2008, 18:10:31 pm »
NaLa Ja bym na Twoim miejscu poszła do weta ze schroniska i nic innego nie kombinowała, skoro opinie o nim sa tak dobre.

Myślę, że króliki mozesz sobie wstepnie przedstawić.

NaLa

  • Gość
wet w Poznaniu
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 21, 2008, 19:17:36 pm »
Cytat: "esculap"
NaLa Ja bym na Twoim miejscu poszła do weta ze schroniska i nic innego nie kombinowała, skoro opinie o nim sa tak dobre.

Myślę, że króliki mozesz sobie wstepnie przedstawić.


Ja nie kombinuje  :>  czekam na odpowiedz slodkie uszy-bo napisalam prv z prosba o namiary;-)
Jutro jade po Kroliczka,takze wieczor spedzi w nowym domku.

Przedstawic,masz na mysli przez klatki? Obawiam sie,ze Szyszek bedzie bardzo przerazony nowa sytuacja i myslalam,zeby Mu dac kilka dni na obwachanie kątów i pochodzenie swobodnie,a potem poznac z Majka;]
Jak uwazasz?

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
wet w Poznaniu
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 21, 2008, 19:35:05 pm »
Ja jestem absolutnie "za" zostawieniem królika parę dni w spokoju po przyjeździe w nowe miejsce. Zaprzyjaźnianie nie ucieknie, a króliczek ochłonie i przynajmniej się zadomowi w klateczce.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan