Autor Wątek: Konkurs na moderatorów forum  (Przeczytany 13122 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Amy

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2205
  • Płeć: Kobieta
Odp: Konkurs na moderatorów forum
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 07, 2010, 15:44:10 pm »
że maja być wpisy wyłącznie na konkretny temat a nie zastosowanie się do tego punktu regulaminu -  ostrzeżenie pisemne, podzielenie wątku, i tam kłopotu ze znalezieniem czegokolwiek nie ma.  Moderator czuwa, ktoś zakłada kolejny wątek na temat juz istniejący w odpowiedzi dostaje od moda link to tematu właściwego i nowy wątek jest zamykany. Nie dotyczy to chorób, bo to akurat każdy przypadek jest inny

Bedziemy sie starały coś takiego wprowadzić, dlatego ważne jest zrobienie tematów przyklejonych o danej tematyce. Kastracja i sterylizacja prawie są gotowe, czekam tylko, aż mi weterynarz odeśle sprawdzony txt pod wzgledem merytorycznym. Bedzie trzeba zebrać więcej osób na forum, którzy chcieliby stworzyć takie tematy przyklejone, wtedy ograniczą one ilość powstających nowych tematów.


Amy czepialska Ty moja  diabelek

 :jezyczek:

Pinuś ['] , Fluffy ['] , Pysio ['] & Flip [']

nuka

  • Gość
Odp: Konkurs na moderatorów forum
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 07, 2010, 19:25:23 pm »
Nuka,prosbe do Tajniaka juz wyslalam,takze zadnych problemow z moimi odpowiedziami miec nie bedziesz
Mysza, ja nie mam problemu z Twoimi odpowiedziami :) Ja ich nie czytam, Ty nie czytaj moich, sprawa prosta. Ale ja to ja a inni forumowicze to zupełnie inne osoby, inne podejscie do tematu, inne opinie :) Choć w sumie nikt poza mną sie nie wypowiedział, to nie wiem czy im brak odwagi, czy jakieś inne powody są. Ja znalazłam swoje rozwiązanie i to dla mnie jest ok, podkreślam - dla mnie.
Mysza poza tym pewnym standardem Twoich odpowiedzi bardzo Cię lubię i mam nadzieje, że to szczere wyznanie nic między nami nie zmieni. Czekam aż znajdziesz kiedyś wolna chwilę i jakąś opowiastke nam zaserwujesz o zamku w Łęczycy, o Borucie, może o kolegiacie w Tumie...

Amy i bardzo sie ciesze, że takie rozwiązanie bierzecie pod uwage. Trzymam kciuki za to zeby wszystko sie udało  :>
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2010, 19:30:09 pm wysłana przez nuka »

nuka

  • Gość
Odp: Konkurs na moderatorów forum
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 07, 2010, 19:46:42 pm »
Aaa, i mam jeszcze takie pytanie, czy ze strony moderatoruw  morzna się spodziewać poprawiania rarzacyhenduf ortograficznyh? Niekture posty o krulikah pisane pżez urzytkownikuf forum są wrencz niezrozumiałe. Nie muwiem o literuwkah, znakah pżystankowyh , ale bykach jak powyrzej.
W imie dbałości o poprawną polszczyznę mamy na forum morzliwość sprawdzania pisowni, tylko muc nie zawsze oznacza hcieć.

Uff, naprawdę sie napracowałam, żeby ten tekst z błędami napisac  :wisielec:


Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Konkurs na moderatorów forum
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 07, 2010, 20:27:36 pm »
Czyli źle jak się podaje linka do miniaturki bez tajemnic ?W sumie to ja też nie zawsze ale często podaje nowym użytkownikom króliczków tę stronę ponieważ ja osobiście dużo sie z tej strony nauczyłam i dużo wiem ( przynajmniej nie panikuje tylko wiem co mam robic ;) ).Jeśli coś nie tak zrozumiałam to proszę mnie poprawic   :nie_wiem

nuka

  • Gość
Odp: Konkurs na moderatorów forum
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 07, 2010, 20:46:49 pm »
Dobrze, bardzo dobrze bo to super stronka jest. Tylko są czasami takie pytania, że akurat podanie linku nie jest wskazane, mi osobiście przeszkadzał pewien schemat odpowiedzi udzielanych przez Mysze. Ale jak pisałam - to jest moje zdanie

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
Odp: Konkurs na moderatorów forum
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 07, 2010, 21:17:22 pm »
Sensowniejsze rozwiązanie już działa - wszyscy moderatorzy mają dostęp do działów objętych konkursem oraz technicznych. :)

nuka

  • Gość
Odp: Konkurs na moderatorów forum
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 07, 2010, 21:26:02 pm »
super  :brawo: :)

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: Konkurs na moderatorów forum
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 07, 2010, 22:43:01 pm »
Mysza poza tym pewnym standardem Twoich odpowiedzi bardzo Cię lubię i mam nadzieje, że to szczere wyznanie nic między nami nie zmieni. Czekam aż znajdziesz kiedyś wolna chwilę i jakąś opowiastke nam zaserwujesz o zamku w Łęczycy, o Borucie, może o kolegiacie w Tumie...

Broń Boże, Nuka ja bardzo cenię sobie szczerość, nie obrażam się, lubię konkrety :) bardzo się cieszę, że napisałaś co myslisz :) :przytul:

Do działu Porad nawet 3 osoby by się przydały - ja jestem aktywna właśnie po 21 (22PL) od 7.50 rano w domu mnie nie ma. W weekendy jak najbardziej jest więćej czasu. Także wtedy staram się ogarniać wszystko co się da. o zacofaniu forumowym juz pisałam i zaległości nadrabiam mimo padnięcia na paszcze :P ;)

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Konkurs na moderatorów forum
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 07, 2010, 22:45:48 pm »
Może ja bym spróbowala też w tych poradach z myszą ?? Tylko no nie wiem ... czas mam,kilka razy pomogłam tutaj na forum  :nie_wiem

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: Konkurs na moderatorów forum
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 07, 2010, 23:32:31 pm »
Na razie myszy pomagają inni moderatorzy. :)
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog