Autor Wątek: królik nie je, wypada mu sierść  (Przeczytany 15143 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nuka

  • Gość
Odp: królik nie je, wypada mu sierść
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 08, 2010, 17:36:43 pm »
Tak, RTG, USG, inne badania, jak tylko zajdzie taka potrzeba.

Napisz po wizycie co wetka powiedziała, jakie macie leki, musisz do 20-tej być w lecznicy, także pospiech wskazany.

Offline dorota

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 60
Odp: królik nie je, wypada mu sierść
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 08, 2010, 17:39:08 pm »
Pani weterynarz dała mu sporą dawkę oleju parafinowego i antybiotyk, jutro rano również idę po antybiotyk i jeśli się nie poprawi po oleju to trzeba będzie działać dalej
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2010, 19:40:20 pm wysłana przez dorota »

buła

  • Gość
Odp: królik nie je, wypada mu sierść
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 12, 2010, 00:15:24 am »
Dorota, w Staszowie ( ok 60km od Kielc) przyjmuje dr Sroka Hubert, bardzo fajny wet, znający się na królaskach i nie tylko, kiedyś do niego chodziłam jak pracował jeszcze w Katowicach - Giszowcu w klinice u dr Bojarskiego, parę lat temu wrócił w rodzinne strony i przyjmuje w Staszowie przy ul Mickiewicza 26 w przychodni " Hau- Miau", to o połowę krótsza droga niż do Krakowa, polecam bo to naprawdę super wet i żałuję że go u nas już nie ma.
Tu masz linka na jego stronę    http://www.przychodnia-staszow.za.pl/index.php?op=5
A tu możesz poczytać opinie o doktorze   http://www.znanylekarz.pl/36570/hubert-sroka/weterynarz/staszow/

nuka

  • Gość
Odp: królik nie je, wypada mu sierść
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 12, 2010, 09:01:29 am »
Co z maluchem?

Offline dorota

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 60
Odp: królik nie je, wypada mu sierść
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 12, 2010, 15:15:23 pm »
buła, ja właśnie ze staszowa jestem, a w kielcach to na studiach, królik ma się lepiej, troszkę jada, troszkę bobków robi, tylko trzeba ciągle coraz to nowe smakołyki mu podsówać, bo nic normalnego nie zje