Autor Wątek: Lucky [*] i jego potencjalny kumpel Patches  (Przeczytany 14460 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline serducho

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 668
  • Płeć: Kobieta
Odp: Lucky + ;)
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 15, 2010, 18:18:23 pm »
:)
poki co jest tak, ze jak Patches jest wypuszczony z zagrodki i podchodzi do Lakusia to przez kratki albo sie pokojowo wachaja, albo Lakus probuje Patchesa zjesc :o no zobaczymy.na razie tak musi byc dopoki Patches nie bedzie wykastrowany, a zwlekamy troszke z ta kastracja bo ciagle mam nadzieje ze sie go do siana przekonac nam uda jeszcze...
a wlasnie, sluchajcie czy po kastracji jest szansa ze sie im smak tez zmieni? ze PAtches nagle zacznie jesc siano? :)

Offline thunderbird

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 197
  • Płeć: Kobieta
Odp: Lucky i jego potencjalny kumpel Patches
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 19, 2010, 12:38:51 pm »
Króliki uczą się od siebie. Może jak zobaczy, że kolega siano je, też zacznie. Ja miałam tak z gałązkami i korzeniem mniszka do obgryzania. Maciuś jak do mnie przyszedł, nie ruszył, potem widział, że Fluffy zajada, aż jej się uszy trzęsą i też zaczął za tym szaleć.
Wydaje mi się, że bardzo wiele się od siebie uczą nawzajem.

Offline serducho

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 668
  • Płeć: Kobieta
Odp: Lucky i jego potencjalny kumpel Patches
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 01, 2010, 22:02:38 pm »
no i nie wiem czy sie tak napatrzyl na Lakusia ze jadl siano czy po prostu sie poddal ;) w kazdym razie nie jest jakas tam rewelka ale duuuzy postep :)

co do kontaktu obu kroli to jest tak, ze jak obaj sa w swoich zagrodkach to czasem sie obwachuja przez kratki ale agresji nie ma. jak tylko Patches jest poza zagrodka i probuje przez kratke zajrzec do Lakusia - Lakus atakuje... hmmmm...

Offline thunderbird

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 197
  • Płeć: Kobieta
Odp: Lucky [*] i jego potencjalny kumpel Patches
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 07, 2011, 17:45:28 pm »
serducho i jak teraz współżyją? :)