Porady > Zaprzyjaźnianie królików

Lucky [*] i jego potencjalny kumpel Patches

(1/5) > >>

serducho:
nienie, jeszcze poki co nie przygarnelismy Lakusiowi kompana. ale jako ze przygotowania zaczelam - to pomyslalam ze watek czas zaczac prawda? ;)

wywiezlismy wczoraj LAkusia do "rabbit sitter" (mezowskiej siostry) i mi smutno :(. kat bez klatki taki pusty :(( buuu :( wywozka dlatego ze wyjezdzamy do PL... LAkus dzielnie acz nie bez stresu zniosl godzinna podroz (niecierpi jazdy :/) i o.... ech...
jedynym pocieszeniem jest mi to, ze jak go bedziemy odbierac to... z (potencjalnym) kumplem :) siostra meza nazywa go LArry, jej maz nazywa go Pit (fonetycznie piszac). a jak go przechrzcimy to sie jeszcze okaze ;) nie mialam wczoraj czasu sie mu przyjrzec po raz kolejny ale i siostra meza i jej cora mowily ze jest duzo mniejszy od Lakusia ,wiec chyba taki "mniejszy miniaturek" ;)
jako ze nie jestesmy pewni ktorego dnia po powrocie z "wakacji" pojedizemy po uszatki, dzis wybralam sie na zakup... transporterka. taksowki znaczy sie (na etykietce na transporterkach tutaj pisze "pet taxi" ;) ). kupilam wieksza (nie S tylko M ;) ), taka ze jesli dobrze pojdzie to spokojnie oba uszatki sie w nia zmieszcza :) (bo ja mam nadzieje ze nam sie zaprzyjaznic uszatki UDA!). i staram sie nie patrzec w ten pusty kat po Lakusiu poki co, a za to myslec o wyjezdzie, a jak to nie dziala - to o tym jak to bedzie jak w domu bedzie o jedna pare uszu wiecej ;)


// Tytuł wątku zmieniony na prośbę autora - Amy

serducho:
no to sie doczekalismy - oto Patches :




poki co zestresowany troszke, mysle ze moze po pierwszej nocy bedzie spokojniejszy :) zjadl kawaleczek jablka, przekopal sianko, czekamy na wiecej :)
w srode umowiona mamy wizyte u weta, przeglad ogolny plus pazury :)

Tocha:
Chlopak czy dziewuszka?
Widze podobienstwo do mojego Jozidla ;)

serducho:
chlopak :) zestresowany poki co strasznie, mam nadzieje ze przez noc sie troche uspokoi...

serducho:
dobra nasza, PAtches chyba zakojarzyl kuwete, mimo ze nigdy w swym zyciu do zwirku (papierowego) nie siusial - suuuuper jest! siusiu i bobki (troszke male! kurka trzeba go siankiem porzadnie potraktowac!) zaliczone W KUWECIE! :) dobra nasza ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej