Autor Wątek: Lucky [*] i jego potencjalny kumpel Patches  (Przeczytany 15383 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline serducho

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 668
  • Płeć: Kobieta
Lucky [*] i jego potencjalny kumpel Patches
« dnia: Październik 04, 2010, 18:45:15 pm »
nienie, jeszcze poki co nie przygarnelismy Lakusiowi kompana. ale jako ze przygotowania zaczelam - to pomyslalam ze watek czas zaczac prawda? ;)

wywiezlismy wczoraj LAkusia do "rabbit sitter" (mezowskiej siostry) i mi smutno :(. kat bez klatki taki pusty :(( buuu :( wywozka dlatego ze wyjezdzamy do PL... LAkus dzielnie acz nie bez stresu zniosl godzinna podroz (niecierpi jazdy :/) i o.... ech...
jedynym pocieszeniem jest mi to, ze jak go bedziemy odbierac to... z (potencjalnym) kumplem :) siostra meza nazywa go LArry, jej maz nazywa go Pit (fonetycznie piszac). a jak go przechrzcimy to sie jeszcze okaze ;) nie mialam wczoraj czasu sie mu przyjrzec po raz kolejny ale i siostra meza i jej cora mowily ze jest duzo mniejszy od Lakusia ,wiec chyba taki "mniejszy miniaturek" ;)
jako ze nie jestesmy pewni ktorego dnia po powrocie z "wakacji" pojedizemy po uszatki, dzis wybralam sie na zakup... transporterka. taksowki znaczy sie (na etykietce na transporterkach tutaj pisze "pet taxi" ;) ). kupilam wieksza (nie S tylko M ;) ), taka ze jesli dobrze pojdzie to spokojnie oba uszatki sie w nia zmieszcza :) (bo ja mam nadzieje ze nam sie zaprzyjaznic uszatki UDA!). i staram sie nie patrzec w ten pusty kat po Lakusiu poki co, a za to myslec o wyjezdzie, a jak to nie dziala - to o tym jak to bedzie jak w domu bedzie o jedna pare uszu wiecej ;)


// Tytuł wątku zmieniony na prośbę autora - Amy
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2011, 22:09:02 pm wysłana przez Amy »

Offline serducho

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 668
  • Płeć: Kobieta
Odp: Lucky + ;)
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 26, 2010, 00:03:13 am »
no to sie doczekalismy - oto Patches :




poki co zestresowany troszke, mysle ze moze po pierwszej nocy bedzie spokojniejszy :) zjadl kawaleczek jablka, przekopal sianko, czekamy na wiecej :)
w srode umowiona mamy wizyte u weta, przeglad ogolny plus pazury :)

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: Lucky + ;)
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 26, 2010, 00:15:32 am »
Chlopak czy dziewuszka?
Widze podobienstwo do mojego Jozidla ;)

Offline serducho

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 668
  • Płeć: Kobieta
Odp: Lucky + ;)
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 26, 2010, 02:25:45 am »
chlopak :) zestresowany poki co strasznie, mam nadzieje ze przez noc sie troche uspokoi...

Offline serducho

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 668
  • Płeć: Kobieta
Odp: Lucky + ;)
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 26, 2010, 05:24:04 am »
dobra nasza, PAtches chyba zakojarzyl kuwete, mimo ze nigdy w swym zyciu do zwirku (papierowego) nie siusial - suuuuper jest! siusiu i bobki (troszke male! kurka trzeba go siankiem porzadnie potraktowac!) zaliczone W KUWECIE! :) dobra nasza ;)

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: Lucky + ;)
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 26, 2010, 13:50:26 pm »
Ja mysle, ze juz niedlugo zbombarduje was bobkami :D

Offline serducho

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 668
  • Płeć: Kobieta
Odp: Lucky + ;)
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 26, 2010, 15:09:56 pm »
a niech bombarduje na zdrowie :) jakosciowo widze ze sa prawidlowe, nie czarne, nie twarde, tylko troszke male, no zobaczymy jak bedzie dalej :) no i poki co to on jedzenie za czynnosc intymna uwaza i je jak nikogo nie ma w poblizu...

kasiagio

  • Gość
Odp: Lucky + ;)
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 26, 2010, 15:26:51 pm »
Gratulujemy powiększenia rodziny :) :*

Przesyłamy głaski i miziaski dla nowego domownika  :przytul

Offline serducho

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 668
  • Płeć: Kobieta
Odp: Lucky + ;)
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 26, 2010, 16:24:40 pm »
slicznie dziekujemy :)

Offline thunderbird

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 197
  • Płeć: Kobieta
Odp: Lucky + ;)
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 26, 2010, 18:39:04 pm »
Fajniusi :)

Offline serducho

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 668
  • Płeć: Kobieta
Odp: Lucky + ;)
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 27, 2010, 15:48:20 pm »
kurka beda przeboje z karmieniem malucha :( siana nie chce jesc, przekopuje je troche moze skubnie ale tak zeby go ubywalo to nie ma... w sumie moze potrwac chwile takie przestawianie ale ja nie mam pojecia co robic? moze sprobuje kupic takie z alfa alfa? nie mam pojecia. on byl karmiony nie wiem dokladnie czym, wiem ze na pewno dostawal gotowane skorupy z ziemniakow i marchwi...  siano pewnie tez dostawal ale czy je jadl w ogole???
bobczy jakimis takimi mniejszymi bobkami, nie twardymi, nie czarnymi, ale mniejszymi. siura dosc normalnie, mimo ze pije malo (a przynajmniej tak mnie sie wydaje)...
no nic, zbieram go dzis do weta tak czy siak, sie uzewnetrznie moze co poradzi? :)

Offline thunderbird

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 197
  • Płeć: Kobieta
Odp: Lucky + ;)
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 27, 2010, 17:57:50 pm »
Gotowane skorupy ziemniaków i marchwii?!:|
Daj znać jak wrócisz, co powiedział wet.

Offline serducho

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 668
  • Płeć: Kobieta
Odp: Lucky + ;)
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 28, 2010, 06:16:51 am »
wetka umiarkowanie zaniepokojona bobkami - tzn mowi ze paniki nie ma, bo sa i nie sa twarde, ale sa za male... mowi ze maluch za malo je, kurka co moze byc prawda, bo on chce jesc tylko te swoje granulki, a ja ich mam bardzo malo, maly taki woreczek... kupilam dzis inne, zdrowsze, polecane przez wetke, ale wydlubal wszystkie te swoje a te zostawil... siana nie chce jesc :( alfalfa mu nawet kupilam ponoc to slodsze i lubia bardziej, no skubnal cos niecos ale co to jest?
zielenine je na szczescie z tym ze tu tez jest problem bo kazda zielenine musze traktowac jako potencjalnie cos nowego, wiec wprowadzac jak maluszkowi, po jednym czyms nowym mniej wiecej na tydzien... ech :( martwie sie no :(
bobki poszly do badania (na robale, z racji tej ze w stodole zyl przez rok)...
nie chce panikowac, ale sie martwie po prostu i o :(
co do wieku, wetka szacuje na ok. 3-4 lata :) lobuziak jest ciekawski :) zyskal w koncu wiecej miejsca, zagrodke ma takich dosc pokaznych rozmiarow ;)
mam nadzieje ze zacznie w koncu jesc porzadnie bo ja mu lupin z ziemniakow i marchwi dawac nie bede :(

Offline thunderbird

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 197
  • Płeć: Kobieta
Odp: Lucky + ;)
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 28, 2010, 08:19:01 am »
Chyba że byś jednak mu dała te łupini? W każdy przy każdej zmianie żywienia musimy wprowazdać zmiany stopniowo, więc może stopniowo mu zmienić nawyki żywieniowe podając te łupiny, ale w coraz mniejszej ilości zastępując je stopniowo normalnym króliczym żarłem?

Offline serducho

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 668
  • Płeć: Kobieta
Odp: Lucky + ;)
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 28, 2010, 13:07:00 pm »
no nie, wetka mowila ze lupin nie dawac :) tego sie trzymam poki co...

Offline j_j

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 741
  • Lokalizacja: Opole
  • Moje króliki: Dumbo & Pysia, Popo & Nelson
Odp: Lucky + ;)
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 28, 2010, 13:39:55 pm »
Ale on jest śliczny :), pewnie nerwy mu nie dają spokoju może trochę czasu potrzeba na adaptację.

Offline serducho

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 668
  • Płeć: Kobieta
Odp: Lucky + ;)
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 28, 2010, 14:25:42 pm »
no nie no pewne jest ze duza zmiana diety, wiec trzeba troszke poczekac obserwujac lobuza... co nie zmienia faktu ze sie martwie... :(

Offline serducho

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 668
  • Płeć: Kobieta
Odp: Lucky + ;)
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 01, 2010, 19:51:23 pm »
dostalismy dzis cynk od Wetki ze bobki czyste, pasozytow nie ma, wiec dzis lub jutro przystawiamy dwa lobuzy jeden obok drugiego.... zamowilismy druga zagrodke, drogie piorunstwo ,a le przyszlosciowo mysle tez, w razie sie dogadaja bedziemy mogli polaczyc dwie zagrody (a one sa duze, ok. 1.5mx1.5m) i by sobie byli chlopaki, w razie gdyby nie wypalilo  - kazdy by mial oddzielna i szafa gra ;)
mam nadzieje ze Lakus nauczy Patches wcinac sianko :) o.

Offline serducho

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 668
  • Płeć: Kobieta
Odp: Lucky + ;)
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 04, 2010, 02:18:06 am »
ekhem. no to od dzis mamy tak:
:)

WeronikaM

  • Gość
Odp: Lucky + ;)
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 15, 2010, 18:10:59 pm »
hehhe :D super :) :)