Autor Wątek: Wet w Gliwicach  (Przeczytany 22678 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aneczka

  • Gość
Wet w Gliwicach
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 28, 2009, 14:31:21 pm »
To strona Brynowskiej lecznicy http://www.lecznica-brynow.com/

Gina

  • Gość
Wet w Gliwicach
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 28, 2009, 17:50:31 pm »
Napisałam w innym temacie, więc pozwolę sobie tu przekopiować ;)
Widzę, że mieszkasz w Knurowie. Tym koło Gliwic?
Jeśli tak to na zabieg kastracji i sterylizacji mogę Ci polecić weta w Katowicach. Przeprowadzał z powodzeniem te zabiegi, na forum jest kilka kicków które u niego ciachnięto.
Dr Gierek, gabinet ma na ul.Ceglanej 67. Jest chirurgiem i jak najbardziej godnym polecenia na te zabiegi. Niestety nie jest typowo króliczy więc w innych sprawach zbytnio nie pomoże.
Pozdrawiam

Offline evans7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 547
  • Płeć: Kobieta
Wet w Gliwicach
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 30, 2009, 11:21:56 am »
Jeżeli chodzi o Śląsk to z całą pewnością mogę polecić Klinikę Weterynaryjną w Katowicach na Brynowie. Kastrację/sterylizację królików i innych zwierząt przeprowadza dr Mirosław Rybicki zawsze we wt i czwt od 8.00-14.00. Trzeba wcześniej przyjechać do niego na konrolę stanu zdrowia malucha (dr Rybicki jest w pn, śr, pt 14.00-20.00) i umówić się na termin kastracji. Jest on doświadczonym lekarzem (rocznie przeprowadza on kilkadziesiąt kastracji m.in. królików) i wszyscy królikarze ze Śląska jeżdżą specjalnie do niego.
Moja Funia była sterylizowana w tym roku przez dr Rybickiego i z czystym sumieniem moge go osobiście polecić.
Koszt całego zabiegu, w przypadku samiczki, wraz z wizytami i zastrzykami pooperacyjnymi to ok. 240zł .

http://www.lecznica-brynow.com/
40-585 Katowice,
ul. Brynowska 25c
tel./fax (+48) (0) 32 251 75 30
tel. (+48) (0) 32 205 14 67

czynne całą dobę
godziny przyjęć:
poniedziałek-piątek 8-20
soboty, niedziele, dni świąteczne 9-18
dyżur nocny: po godzinach przyjęć
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy?
- Nic wielkiego. -zapewnił go Puchatek. -Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.

Justice

  • Gość
Wet w Gliwicach
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 10, 2009, 22:28:46 pm »
dobrze dobrze, a teraz powiedzcie mi jak moge tam dojechac nie jadąc samochodem (którego zresztą nie mam) :) ? bo jesli chodzi o zjazd z autostrady to wiem mniej wiecej jak :) ale jesli chodzi o komunikacje miejską - do katowic ogolnie dojade a potem?