Autor Wątek: Wet w Gliwicach  (Przeczytany 20967 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Julka

  • Gość
Wet w Gliwicach
« dnia: Styczeń 06, 2006, 19:41:43 pm »
Szukam dobrego weterynarza dla kroliczka w Gliwicach. Pordzcie cos. Pilna sprawa!

zaba_zielona

  • Gość
Wet w Gliwicach
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 06, 2006, 20:32:37 pm »
W Gliwicach jest problem z kroliczym wetem.
Szczerze polecam dr Gawin i dr Rybickiego z Kliniki Malych Zwierzat w Katowicach - Brynowie
tel. 32 251 75 30; 32 205 14 67. Teraz, po otwarciu autostrady, to rzut beretem.

Jesli nie masz transportu, to sprobuj w Gliwicach, nie znam ulicy.
Idziesz Zwyciestwa w strone dworca, skrecasz w lewo przed balcerkiem, idziesz kawalek w dol, po lewej stronie, w domku jest przychodnia.
Przychodnie prowadzi mlode malzenstwo, sa bardzo uczciwi, jesli nie beda sobie w stanie z czyms poradzic, na pewno poleca Ci kogos innego.
Trzymam kciuki za maluszka

Julka

  • Gość
Wet w Gliwicach
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 06, 2006, 20:36:15 pm »
wiem gdzie jest ta przychodnia.

Renata Schneider - Przychodnia dla zwierząt  
Bracka 19
Gliwice (Sośnica)

a o tej moze ktos wie? tam z kotkiem jezdzilam i bylam zadowolona.

zaba_zielona

  • Gość
Wet w Gliwicach
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 06, 2006, 20:41:29 pm »
czy to tez jest w prywatnym domku? Jesli tak, to mozliwe, ze kiedys tam bylam z Pomponem, ale to z 6, moze nawet 7 lat temu.

Jesli mozesz zorganizowac samochod, szczerze polecam weterynarzy z Brynowa, sa prawdziwymi kroliczymi specjalistami, wale do nich jak w dym [odpukac, do tej pory bylo dwa razy - mysko poszczepienna i zator]. W Gliwicach jedynie kosmetyka - szczepienia, gdy mam pewnosc, ze zwierzo jest zdrowe + obcinanie pazurkow przy tej okazji.

Julka

  • Gość
Wet w Gliwicach
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 07, 2006, 12:38:51 pm »
tak to tez taki prywtany domek wlasnie :)

a ile kosztuja tam wizyta? porada? napisz cos blizej prosze

zaba_zielona

  • Gość
Wet w Gliwicach
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 07, 2006, 22:11:28 pm »
niewiele pamietam z wizyty w Sosnicy
wiekszosc weterynarzy z Gliwic mam obeznanych, bo Pomponik byl chorowity, zaluje, ze wczesniej nie dowiedzialam sie o klinice.

w Katowicach ceny nie sa powalajace, porownywalne z tymi w Gliwicach, a ma sie pewnosc, ze zwierzatkiem zajmuje sie fachowiec, maja przemila pania w rejestracji.  

Nie wiem, na ile znasz Katowice i czy wiesz, jak tam trafic, przycisne osobistego samca, to wytlumaczy droge, bo wiesz, dla mnie lewo, prawo - wszystko jedno  :roll:

Julka

  • Gość
Wet w Gliwicach
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 08, 2006, 01:33:33 am »
bylabym wdzieczna, bo sie wybieram w poniedzialek, bede jechac samochodem z Gliwic. Generalnie gdzie Brynow to sie orientuje ale tak po ulicy to nie juz;)

zaba_zielona

  • Gość
Wet w Gliwicach
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 08, 2006, 17:50:37 pm »
UWAGA, pisze, co dyktuje:
jedziesz autostrada az dojedziesz do fioletowego  mostu, taki w  ksztalcie luku, zaraz za nim jest zjazd na Skoczow, jak juz zjedziesz, to jedziesz pod gorke, lekko w prawo, na swiatlach prosto i kawalek dalej trzeba skrecic w prawo
po lewej stronie jest drogowskaz, pokazuje w ktora uliczke trzeba skrecic.

Julka

  • Gość
Wet w Gliwicach
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 12, 2006, 23:53:52 pm »
dziekuje :) musze jechac z krolisiem a myslalam ze juz wszytsko dobrze bedzie echh :(

Julka

  • Gość
Wet w Gliwicach
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 17, 2006, 00:19:08 am »
ja mam taka prosbe na forum tu - jakby ktos kiedys jechal z krolisiem do veta z Gliwic do Katowic czy moglabym sie ewentualnie zabrac z moim? mam srednie mozliwosci, zeby sama jechac wiec jakby byla okazja to chetnie bym sie zabrala do specjalisty :) pozdrawiam i jakby co bede wdzieczna!

Ase bez loga

  • Gość
Wet w Gliwicach
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 17, 2006, 13:01:02 pm »
W Rybniku też kłopot z króliczymi weterynarzami . Jak na razie  wszyscy mówili , że na takich małych zwierzakach to się słabo znają. Czy ja wiem czy one takie małe. Ostatnio była u mnie kumpelka to zrobiła duże oczy i powiedziała " o kurcze - on jest dużo większy od mojego kota !"
Moja kochana tłuściutka puchata kulka króliczkowa  :)

Katasza

  • Gość
Wet w Gliwicach
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 17, 2006, 20:44:29 pm »
to i tak dobrze ze mowia, ze sie nie znaja. bo niektorzy to sie douczaja na bogu winnych krolikach.

Julka

  • Gość
Wet w Gliwicach
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 18, 2006, 02:31:44 am »
wlasnie to jest najgorsze! a ja mialam takie wrazenie ostatnio u veta wrr. ale moze przewrazliwona jestem.

Katasza

  • Gość
Wet w Gliwicach
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 18, 2006, 10:37:30 am »
lepiej chyba byc przewrazliwionym, niz pozwalac na testowanie. spotkalam raz weta, ktory przyznal sie, ze nie zna sie na fretkach (podobna sytuacja jak z krolami, wetow tez jak na lekarstwo). jednak zdziwienie moje siegnelo zenitu, gdy ten nie dosc, ze przyznal sie, to jeszcze powiedzial, ze ufa mojej wiedzy na temat tych zwierzat, ze postara sie posciagac materialy dotyczace tych zwierzatek, skorzysta z naprawde fachowej pomocy na forum o fretkach i jesli wyraze zgode to bedzie zajmowal sie moja fretka, przyjmujac w razie czego kazda moja rade. pozwolilam w ten sposob doksztalcac sie na moim ogonie. rzeczywiscie, sluchal pilnie rad (wet oczywiscie), czytal forum gdzie jest masa wiadomosci o zdrowiu i leczeniu fretek, zakupil ksiazki. ogolnie naprawde pozytywnie go odebralam.

wiollcia

  • Gość
Wet w Gliwicach
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 07, 2006, 10:09:51 am »
ja z mojim kroliczkiem chodze do weta na ul chorzowska ,naprawde polecam zna sie na kroliczkach

wiollcia

  • Gość
Wet w Gliwicach
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 07, 2006, 10:12:13 am »
polecam weterynarza na ul chorzowskiej ,tam pani wet zna sie na kroliczkach ,pozdrawiam

wiollcia

  • Gość
Wet w Gliwicach
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 07, 2006, 10:14:24 am »
przepraszam dwarzy napisalam myslalam ze te pierwsze sie nie zapisalo

Julka

  • Gość
Wet w Gliwicach
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 24, 2007, 16:24:13 pm »
wiollcia a napisz cos wiecej, dluggo juz tam chodzisz ze swoim kroliczkiem?

wiollcia

  • Gość
Wet w Gliwicach
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 29, 2007, 20:18:02 pm »
moj kroliczek ma 8 miesiecy i odpoczodku chodzimy do tego weta ,jestem zadowolona bardzo

Justice

  • Gość
Wet w Gliwicach
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 28, 2009, 10:09:58 am »
podnoszę temat i pytanie: Szukam dobrego weta w okolicach knurowa - gliwic, taki co by sie nadawal na kastracje mojego królisia Bakusia. Zaintrygował mnie wet na Brynowie, mogłabym prosić o adres. Pojadę wszędzie w miare możliwości tak aby później nie płakać że cos nie wyszło :)

Aneczka

  • Gość
Wet w Gliwicach
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 28, 2009, 14:31:21 pm »
To strona Brynowskiej lecznicy http://www.lecznica-brynow.com/

Gina

  • Gość
Wet w Gliwicach
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 28, 2009, 17:50:31 pm »
Napisałam w innym temacie, więc pozwolę sobie tu przekopiować ;)
Widzę, że mieszkasz w Knurowie. Tym koło Gliwic?
Jeśli tak to na zabieg kastracji i sterylizacji mogę Ci polecić weta w Katowicach. Przeprowadzał z powodzeniem te zabiegi, na forum jest kilka kicków które u niego ciachnięto.
Dr Gierek, gabinet ma na ul.Ceglanej 67. Jest chirurgiem i jak najbardziej godnym polecenia na te zabiegi. Niestety nie jest typowo króliczy więc w innych sprawach zbytnio nie pomoże.
Pozdrawiam

Offline evans7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 547
  • Płeć: Kobieta
Wet w Gliwicach
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 30, 2009, 11:21:56 am »
Jeżeli chodzi o Śląsk to z całą pewnością mogę polecić Klinikę Weterynaryjną w Katowicach na Brynowie. Kastrację/sterylizację królików i innych zwierząt przeprowadza dr Mirosław Rybicki zawsze we wt i czwt od 8.00-14.00. Trzeba wcześniej przyjechać do niego na konrolę stanu zdrowia malucha (dr Rybicki jest w pn, śr, pt 14.00-20.00) i umówić się na termin kastracji. Jest on doświadczonym lekarzem (rocznie przeprowadza on kilkadziesiąt kastracji m.in. królików) i wszyscy królikarze ze Śląska jeżdżą specjalnie do niego.
Moja Funia była sterylizowana w tym roku przez dr Rybickiego i z czystym sumieniem moge go osobiście polecić.
Koszt całego zabiegu, w przypadku samiczki, wraz z wizytami i zastrzykami pooperacyjnymi to ok. 240zł .

http://www.lecznica-brynow.com/
40-585 Katowice,
ul. Brynowska 25c
tel./fax (+48) (0) 32 251 75 30
tel. (+48) (0) 32 205 14 67

czynne całą dobę
godziny przyjęć:
poniedziałek-piątek 8-20
soboty, niedziele, dni świąteczne 9-18
dyżur nocny: po godzinach przyjęć
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy?
- Nic wielkiego. -zapewnił go Puchatek. -Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.

Justice

  • Gość
Wet w Gliwicach
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 10, 2009, 22:28:46 pm »
dobrze dobrze, a teraz powiedzcie mi jak moge tam dojechac nie jadąc samochodem (którego zresztą nie mam) :) ? bo jesli chodzi o zjazd z autostrady to wiem mniej wiecej jak :) ale jesli chodzi o komunikacje miejską - do katowic ogolnie dojade a potem?