Autor Wątek: poco im więcej?  (Przeczytany 3255 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kinga+major

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 102
  • Płeć: Kobieta
poco im więcej?
« dnia: Wrzesień 24, 2010, 16:57:37 pm »
czytałam sobie  ogłoszenia o królikach na takiej stronie(zaraz podam link) i czytam: oddam, oddam ... przyjmę ...przyjmę....a nagle patrze : poszukuje samca baranka dla mojej króliczki ble ble . A to znaczy że chce rozmnożyć swoją baranke miniaturke!!!!!!! :glupek: może napiszemy coś do niej że królików się nie rozmnaża! :lanie: a może podamy się za ,,stowarzyszenie pomocy królikom'' i napiszemy że dostanie karę pieniężną bo rozmnażanie to przestępstwo. :knuje    to kto się odważy?? (ja sie wstydze) wejdżcie
http://www.ogloszenia.tasdj.pl/?rodz=kroliki               tam zejdźcie w dół i jest taka czarno biała baranka... :zwial:
...

Offline milka37

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mercedes, Andrzej Złysyn, Maja Mi
  • Za TM: Pati, Puszek Okruszek, Merida Tumorka, Jogobella
Odp: poco im więcej?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 24, 2010, 17:20:03 pm »
Kinga, nie możemy tak straszyć ludzi. Przede wszystkim rozmnażanie nie jest przestępstwem.
Można napisać do tej osoby, że jest to niemoralne (choć pewnie i to się da zakwestionować), ze jest dużo bezdomnych krolików itd. Chociaż pewnie niewiele to da.
Nie można się "podać za Stowarzyszenie Pomocy Królikom" i grozić ludziom, bo nie dość, że to groźby bez pokrycia, to jeszcze podszywanie się. To naprawdę nie jest dobry pomysł.

Aczkolwiek jako osoba prywatna możesz spróbować napisac do tej osoby i przemówić jej do rozsądku.
"To, ze zwierze jest duze, nie oznacza, ze nie potrzebuje czulosci.
Jakkolwiek duzy Tygrys sie wydaje, potrzebuje tyle czulosci, ile Malenstwo"