Autor Wątek: Rzeszów i okolice szukam weta  (Przeczytany 6692 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xxxastarothxxx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2223
Rzeszów i okolice szukam weta
« dnia: Wrzesień 24, 2010, 14:27:42 pm »
Witam. Szukam i szukam, ale znaleźć nie mogę... Jeśli był taki temat, to przepraszam bardzo ale ja chyba już ślepnę na starość :D. No więc za 2-3 tygodnie zamierzam kastrować mojego faceta, iż jest okropny :x Zaczynając od sikania mi na twarz kiedy leżę, kończąc na bieganiu za mną i gryzieniu do krwi kilkanaście razy dziennie. Dopiero co się przeprowadziłam w te strony i szukam dobrego króliczego weterynarza. Mieszkam dokładnie w Łańcucie, a Mizu jest zarejestrowany w lecznicy p.Rafa Mogonia (jest nawet wątek http://forum.kroliki.net/index.php?topic=8850 ) z tym, że po dok. Rafale ani śladu w lecznicy... Byliśmy już ze 3 razy, ale jak p. Rafała nie było, tak nie ma, a ja jakoś nie jestem przekonana do pani pracującej tam obecnie... Niby miła kobieta, wie coś o królikach ale mój wewnętrzny głos mówi, że to jednak nie tej osobie mam powierzyć synka mego idącego pod nóż :( To będzie moja pierwsza kastracja, jeśli chodzi o królika, wcześniej kastrowałam i sterylizowałam koty, ale wiadomo to większe i silniejsze zwierzęta... W związku z tym zwlekam i zwlekam i jak tylko o tym pomyślę to mnie mdli... A jak przyjdzie co do czego to chyba mnie będą musieli reanimować... Dlatego proszę Was bardzo o pomoc. Z tego co się orientuję nie ma tutaj zbyt wielu osób z moich okolic, jednak jeśli ktoś byłby i mógłby mi doradzić byłabym bardzo, ale to bardzo wdzięczna :) Pozdrawiam


kasiagio

  • Gość
Odp: Rzeszów i okolice szukam weta
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 24, 2010, 14:50:20 pm »
Hej , ja wiozłam Makiego aż z Włoch i kastrowałam go u doktora Gajdy w Jarosławiu , to nie jest typowy króliczy wet , ale  według mnie godny polecenia , tłumaczy , odpowiada na pytania  jest przyjaźnie nastawiony do króliczych Matek  :bunny:   
U niego kastrowałyśmy już trzy maluchy czyli Kulka , Orzeszka no i Makeigo i wszystko poszło ok .

Offline ppx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Kobieta
    • KiG
Odp: Rzeszów i okolice szukam weta
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 24, 2010, 15:00:31 pm »
Z tego co pamiętam jest polecany weterynarz w Łańcucie, ale nie pamiętam jak się nazywa. :)
Napisz do Hetahe pw. ;)


Offline xxxastarothxxx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2223
Odp: Rzeszów i okolice szukam weta
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 24, 2010, 15:11:26 pm »
Ppx, Hetahe właśnie polecała tego weta, u którego mój synuś jest zarejestrowany. Jednak jak pisałam wyżej owego pana Rafała tam nie ma... Jest jakaś pani, ale mi się ona jakoś nie spodobała mimo, że wrażenie robiła dobre :(


Offline mari

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
Odp: Rzeszów i okolice szukam weta
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 07, 2010, 20:56:08 pm »
Hej, ja leczyłam i sterylizowałam moją króliczke u Pana Rafała i naprawdę go polecam. Spróbuj wcześniej do niego zadzwonić, ja zawsze wcześniej się z nim umawiałam telefonicznie, można przez przychodnie (0-17) 225 2125 lub jeszcze pewniej -dzwonić do niego na kom. 502 667895. W trakcie leczenia króliczka gdy coś mnie niepokoiło to dzwoniłam do wet. Magonia i zawsze otrzymywałam dobre odpowiedzi i rady jak z nią postępować. Jest to wspaniały człowiek, po którym widać, że kocha i zna się na tym co robi. Pozdrawiam :)