Autor Wątek: Non -stop gryzie  (Przeczytany 8342 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Biszkopcik.

  • Gość
Odp: Non -stop gryzie
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 25, 2010, 21:00:39 pm »
Kocha Twoje rzeczy. :D

a tak serio, to: gryzie może tynk? może to wina tego, iż ma za mało wapnia? kup w skelpie takie wapienko, np. dla papug- lub zwykłą kredę. :)

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Non -stop gryzie
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 25, 2010, 21:57:36 pm »
Biszkopcik, nie udzielaj szkodliwych rad. Królik nie potrzebuje żadnych wapien ani kredy!
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Jltt

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 749
  • Płeć: Kobieta
Odp: Non -stop gryzie
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 25, 2010, 22:07:37 pm »
Nie, tynk gryzie Pazura, ale i tak nie kupiłabym mu wapienka. Staram się dbać o ich dietę, bo nie chcę mieć z miniaturki olbrzyma :). Oba moje "staruszki" są raczej szczupłe (1,22 Pazura i 1,3kg Misiak). Po prostu zacznę spędzać dużo czasu z Misiem, a potem będę musiała zaprzyjaźnić go z resztą towarzystwa. Teraz jak już sobie to przemyślałam, to on naprawdę może być zazdrosny i z tego powodu agresywny, a agresję wyładowuje na Pazurce. Jak na razie ich wspólne bieganie nie jest możliwe, mimo iż wcześniej też nie darzyli się jakimś szczególnie gorącym uczuciem, zwłaszcza kiedy Misiak zaczął molestować Pazurkę .

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: Non -stop gryzie
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 26, 2010, 00:06:17 am »
U mnie Jozka notorycznie obgryza brzegi scian ;) Moze fajnie sie krusza i ma zabawe. Ja tylko chodze i zaklejam taka specjalna pasta ;) Dzisiaj zgryzla prawie doszczetnie nowy koszyk na sianko :) Dobrze, ze nowy koszyk juz w drodze :diabelek

mada

  • Gość
Odp: Non -stop gryzie
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 26, 2010, 11:44:25 am »
ja koszyk na sianko mam aluminiowy więc moje dwa cudaki go nie jedzą zato kuweta im bardzo smakuje

Offline esti

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 63
  • Płeć: Kobieta
Odp: Non -stop gryzie
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 27, 2010, 21:00:39 pm »
Właściwie to też mam ten problem z moim humorzastym królem :) Gryzie wszystko co mu się spodoba, a już uwielbia zjadać poszewki, koce itd. Dosłownie. Poprzedni króliczek, którego miałam np. strzepil gazety, czy materiał, ale nigdy nie zjadał tego, a Olini wszystko pożera. Czasami boje się, czy nie będzie go bolał brzuch jak sie naje materialu?