Autor Wątek: Kubuś Puchatek i Małgosia z Torunia  (Przeczytany 21395 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kubuś Puchatek i Małgosia z Torunia
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 12, 2010, 11:22:29 am »
To cudownie że Kubuś juz jest w nowym domku w którym czeka na niego tyle miłości i nowa koleżanka Aprilcia  :)  może uszatki się pokochaja i znajdą razem nowy domek juz na stałe, ojj super by było. Tego bardzo im życzę, i napewno pani Romankia też była by w takiej sytuacji w niebo wzięta ;) :)
Serdecznie pozrdawiam nowa opiekunkę Kubusia i z niecierpliwością czekam na objecane zdjęcia.

Offline Romankia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kubuś Puchatek i Małgosia z Torunia
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 12, 2010, 11:31:52 am »
Hmmm... młodszy umysł nieco szybciej ogarnia techniki komputera :-) cóż - zdjęcia mimo iż z komorki, mają za dużą pojemność, by je tu umieścić... nie mam pomysłu jak to zmienić. Pozwolę sobie więc przerzucić je w pliku Worda do Pani Magdy... może ona będzie wiedział co z tym fantem zrbić...

A w temacie powyszego :-) pb- Aprilci nie oddamy :-), nie , nie... ona już nasza! :-) A opiekunki mówiły, że zainteresowanie Kubusiem też nie małe... więc pewnie u nas nie będzie mógł zostać... ach... czas pokaże :-)

Pozdr.
Wirtualna opieka: UNKAS + Tim Fionson

TUBYLCY:-) :
Aprilka - od 29.V.10;  Kubuś Puchatek - od 11.X.10;  Świniaczek SONIQE od XI.2011
... + 30 bezimiennych patyczaków :-)

ZA TYMI NAM TĘSKNO…:
Murzynek (III.02-09.X.06), Łatusia (12.X.06-15.V.10), Gonzo (13.X.10-01.XI.11), Tosia (22.XII.10-02.XI.11)... i za wszystkimi, które były przed nimi :-(

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kubuś Puchatek i Małgosia z Torunia
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 12, 2010, 12:29:28 pm »
oj przepraszam strasznie za domniemaną próbę eksmisji królinki, nie zrozumiałam dobrze że to wasza królewna juz na stałe. Strasznie mi wstyd.. proszę o wybaczenie.
Ale to jeszcze lepiej bo jak miłość jednak zakwitnie między uszkami i pani serce zmięknie na widok całusków po noskach i wspólnego lizania po uszkach to może Kubus jednak zostanie.
Wiadomo że dla stworka to lepiej jak będzie w jednym domku niz taka tułaczka z kąta w kąt.
A ja od siebie mogę dodać że widok dwóch króliczków zakochanych w sobie czyszczących sobie furerko, uszki i spjących w siebie wtulonych zmiękcza serducho baaardzo.

Offline Romankia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kubuś Puchatek i Małgosia z Torunia
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 12, 2010, 13:29:01 pm »
Może trochę się uda....
Wirtualna opieka: UNKAS + Tim Fionson

TUBYLCY:-) :
Aprilka - od 29.V.10;  Kubuś Puchatek - od 11.X.10;  Świniaczek SONIQE od XI.2011
... + 30 bezimiennych patyczaków :-)

ZA TYMI NAM TĘSKNO…:
Murzynek (III.02-09.X.06), Łatusia (12.X.06-15.V.10), Gonzo (13.X.10-01.XI.11), Tosia (22.XII.10-02.XI.11)... i za wszystkimi, które były przed nimi :-(

Offline Romankia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kubuś Puchatek i Małgosia z Torunia
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 12, 2010, 13:32:34 pm »
no to jeszcze z naszą Aprilcią...
Wirtualna opieka: UNKAS + Tim Fionson

TUBYLCY:-) :
Aprilka - od 29.V.10;  Kubuś Puchatek - od 11.X.10;  Świniaczek SONIQE od XI.2011
... + 30 bezimiennych patyczaków :-)

ZA TYMI NAM TĘSKNO…:
Murzynek (III.02-09.X.06), Łatusia (12.X.06-15.V.10), Gonzo (13.X.10-01.XI.11), Tosia (22.XII.10-02.XI.11)... i za wszystkimi, które były przed nimi :-(

Offline Romankia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kubuś Puchatek i Małgosia z Torunia
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 12, 2010, 13:34:22 pm »
jeszcze Kubuś - prezentacja pyszczolka :-)

Reszczt zdjęć - niestety ta przedstawiająca pierwszą wędrówkę... jest za dużej pojemności :-(((

Pozdr.
Ania
//Bardzo proszę o nie pisanie kilku postów pod sobą, ale zawsze kiedy to możliwe używanie opcji "Modyfikuj". Zachęcam też do zapoznania się z Regulaminem forum--Blacky
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2010, 13:46:12 pm wysłana przez Blacky »
Wirtualna opieka: UNKAS + Tim Fionson

TUBYLCY:-) :
Aprilka - od 29.V.10;  Kubuś Puchatek - od 11.X.10;  Świniaczek SONIQE od XI.2011
... + 30 bezimiennych patyczaków :-)

ZA TYMI NAM TĘSKNO…:
Murzynek (III.02-09.X.06), Łatusia (12.X.06-15.V.10), Gonzo (13.X.10-01.XI.11), Tosia (22.XII.10-02.XI.11)... i za wszystkimi, które były przed nimi :-(

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kubuś Puchatek i Małgosia z Torunia
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 12, 2010, 14:08:33 pm »
pierwsze całuski przez kratki suuuper
Romankia mało kto jest odrazu taki biegły i bez problemu wstawia zdjęcia obrabia je itp trochę praktyki kilka prób w będzie dobrze
Prosze o przekazanie ode mnie głasków dla królinków ;)

trupek56

  • Gość
Odp: Kubuś Puchatek i Małgosia z Torunia
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 12, 2010, 21:28:20 pm »
Moi mili!

Kubus Puchatek to zywe srebro! Sorki za pismo, ale klawiatura domowa nie chce czytac polskich znakow...

Jestem pod wrazeniem jego pomyslow i aktywnosci: to co dla Aprilki jest przeszkoda nie do pokonania, dla niego jest po prostu przygoda zycia :-) Wlazi gdzie sie da i zwykle szybciej niz mysl nasza biegnie :-) Aprilka za swoj teren uznala pokoj i wielkim stresem bylo ogarnac teren wybiegu szczegolnie gdy ludkow nie bylo wokolo (zawsze pewniej sie czuje gdy jest ktos obok). Kubus jasno daje znac ze jest baaaaardzo ciekawski i nie ma dotad takiej przeszkody ktorej by nie pokonal :-) Byl juz w przedpokoju, byl pod grzejnikiem gdzie znalazl sposob na przejscie w najwezsze miejsce pokoju :-))) sprawdzil czy fotele sa miekkie, czy sporo miejsca jest na kanapie i czy zmiesci sie za tapczan. Im cos wyzej stoi, tym lepsze sie dla niego okazuje do zywego okazywania ze ciekawi go swiat wokol... Nim sie spostrzezemy juz jest w innym miejscu, niesamowity brojek... ale to chyba dobrze, choc wyraznie stresuje nasza Ksiezniczke. Mala zazdrosnica, gdy tylko jestesmy w poblizu Kubusia, traca noskiem o glaski.

Taaaak... od czsu gdy tutaj pisze glowne pytanie mojego syna to "gdzie jest maly?" tak szybko sie przemieszcza. Nawet na stol probowal wejsc... gdy jest w poblizu bez problemu daje sie poglaskac, ale gdy tylko odwrocimy glowe znajduje sie w innym miejscu... spryciaz nie z tej ziemi... o kable nie trzeba sie obawiac - z wiadomych wzgledow :-))) ale gniazdka chyba przyjdzie nam zabezpieczyc... no i pilnowac by nie wskoczyl w cudowny sposob do zagrody Aprilki, bo przeciez razem nie biegaja :-) Jest niesamowity! Apetyt tez mu dopisuje. Rozsmakowal sie w brokulach... i choc slychac czasmi odglosy oddychania, to mysle ze jest wszystko w porzadku, bo sily ma niepozyte :-) Nie psika... obecnie sprawdza czy zaluzje sa zjadliwe... i na ile mozna okrecic sie firanka :-) slodki maluch...

miziaczki i caluski od Was wszystkich oczywiscie "w locie" przekazujemy, bo poza klatka jest wiecznie w ruchu :-)))

Pozdrowienia!
Ania z dziecmi i uszatkami :-))))
Romankia (z loginu mojego syna)
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2010, 21:40:21 pm wysłana przez trupek56 »

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Kubuś Puchatek i Małgosia z Torunia
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 12, 2010, 22:32:31 pm »
w tej pracy najbardziej niesamowite jest to jak zmienia się los zwierząt
trudno uwierzyć, że 4 tygodnie temu Kubuś był poważnie chory, oddany do schroniska w klatce swojej wielkości

podobnie Aprilia :-)

jeszcze raz dziękujemy :*



Offline Romankia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kubuś Puchatek i Małgosia z Torunia
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 13, 2010, 11:50:41 am »
Hejka!

Cd. wieści o ciekawskim Kubusiu :-)
(skąd inąd mój syn stwierdził, że uszatek powinien nazywać się Gonzales /Gonzo/ - jak nasz chomik :-), bo chody ma niesamowicie szybkie...)

Bąbel dziesiejszego ranka zdążył "obskoczyć" resztę mieszkania, zaglądając przy okazji na tapczany... pewnie chciał wiedzieć gdzie kto śpi :-))) ... wciąż zaskakuje mnie jego żywotność :-)  Aprilka przy nim to poprostu anemia !

Dorzucam kilka fotek z wczorajszego wieczora :-) wybaczcie że są fatalnej rozdzielczości, ale tej sztuki jeszcze nie opanowałam :-(((
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2010, 14:06:32 pm wysłana przez Romankia »
Wirtualna opieka: UNKAS + Tim Fionson

TUBYLCY:-) :
Aprilka - od 29.V.10;  Kubuś Puchatek - od 11.X.10;  Świniaczek SONIQE od XI.2011
... + 30 bezimiennych patyczaków :-)

ZA TYMI NAM TĘSKNO…:
Murzynek (III.02-09.X.06), Łatusia (12.X.06-15.V.10), Gonzo (13.X.10-01.XI.11), Tosia (22.XII.10-02.XI.11)... i za wszystkimi, które były przed nimi :-(

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kubuś Puchatek i Małgosia z Torunia
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 13, 2010, 17:53:20 pm »
ola 19 podziękowac to my wszyscy powinnyśmy wam, osobą które tak walczą o te porzucone sierotki
o ich godne życie, bez bólu z pełna miską i odrobiną uwagi i uczucia.
Dziewczyny jesteście wielkie :)

świetnie że Kubuś tak szybko się zadomowił, widać  jak bardzo brakowało mu domu i napewno ruchu
przecudowne "żywe" srebro
pozdrowienia dla pani Ani i całej farajny


Offline Katka

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 506
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Kubuś Puchatek i Małgosia z Torunia
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 14, 2010, 12:41:26 pm »
Kamień z serca   :bukiet
Bardzo się denerwowałam jak Kubuś się zaaklimatyzuje. Teraz mi się tylko marzy, zeby już dalej domku szukać nie musiał...  :diabelek

trupek56

  • Gość
Odp: Kubuś Puchatek i Małgosia z Torunia
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 14, 2010, 16:07:25 pm »
Chetnie go zatrzymamy :-)))  :DD

Fajnie jest patrzec jak wyjadaja sobie na zmiane jedzonko z Aprilka... choc juz dzis wydaja sie obydwa harakterne  :bejzbol

Podjadaja sobie nawzajem to co w michach i to co "wisi" - zarowno zielone listki pietruszki, koperku jak i brzoske...

Milo popatrzec :-)

« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2010, 16:16:14 pm wysłana przez trupek56 »

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kubuś Puchatek i Małgosia z Torunia
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 15, 2010, 18:20:10 pm »
o super wiadomość!!!  czy to znaczy że Kubunio vel Szybki Gomez znalazł swój ciepły kącik, wikt i opierunek już na stałe ?

trupek56

  • Gość
Odp: Kubuś Puchatek i Małgosia z Torunia
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 16, 2010, 15:39:03 pm »
Hmmm... nasze checi to tylko poczatek.
Wiele zalezy od pan Oli i Magdy, ktore nam go powierzyly i od tego, na ile jego zdrowie sie u nas ustabilizuje... Poki co, kolejne fotki moze zrzucimy. Miejsca w domu i jedzonka starczy dla dwoch, jak bedzie trzeba moze i dla kolejnego...  :brawo:

Na razie fotki z podjadania sobie swojegi i cudzego :icon_twisted

i niewielki parking pod kolanami  :icon_biggrin

Pozdrowionka od rodzinki z uszatkami  :heej

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kubuś Puchatek i Małgosia z Torunia
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 16, 2010, 20:06:20 pm »
eee ja myśle że już wszystko jasne Kubunio i Aprilka juz na zawsze zostaną razem. :)
odrazu widać że stworek zadomowił się na dobre! Aż miło popatrzeć :)
Głaski dla uszatków

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Kubuś Puchatek i Małgosia z Torunia
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 16, 2010, 20:14:51 pm »
 :mhihi ten tyłeczek wystający zza czyichś stóp jest fantastyczny
Super, że jesteście gotowi zatrzymać puchatego Kubusia :)


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Kubuś Puchatek i Małgosia z Torunia
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 23, 2010, 10:59:53 am »
Pani Ola i Magda oficjalnie gratulują Kubusiowi nowego, wspaniałego domu stałego i oczywiście króliczej partnerki Aprili  :-)

Pani Aniu, dziękujemy całej Pani rodzinie  :bukiet z Kubusiem z chęcią będziemy się widywać tylko podczas wizyt kontrolnych u doktora Krawczyka :P



Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kubuś Puchatek i Małgosia z Torunia
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 23, 2010, 12:16:13 pm »

 :hura: :doping: :hura: wow super wiadomość ja tez przyłącze się do gratulacji
widać miłość Kubusia do Aprilki zdziałała cuda  :onajego

trupek56

  • Gość
Odp: Kubuś Puchatek i Małgosia z Torunia
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 23, 2010, 12:41:43 pm »
No, dzieki wielkie!!!

Znow pisze z klawiaturki domowej i loginu syna... coz, zycie :-)))

Krolisie sa cudowne! Pb - masz w domu szczerbolka, wiec pewnie co jakis czas bede wolac o pomoc  :DD , bo nadal nie jestesmy pewni czy sprostamy Waszym wymaganiom... bedziemy sie starac, bo chlopaki kochaja zwierzaki  :pokoj:

Pewnie najbardziej sie obawiamy opinii lekarza o "opiekunach" po "przegladzie" uszatkow, ale to zapewne efekt tego, ze dotad - podejmujac sie opieki nad malym stworkiem - nie trzeba bylo sie z niczego tlumaczyc, nic wyjasniac itp... Fajnie, ze trafilismy na stronki adopcyjne i dzieki temu pokochalismy kolejne malenstwa... Ola i Magda - jestescie wielkie!  :hura:
Dzieki Wam swiat staje sie piekniejszy nie tylko dla nas - doroslych, ale i dla naszych dzieci, w ktorych mozemy pielegnowac troske o krzywdzone malenstwa... Kontakt ze schroniskiem uczy wrazliwosci, tak w dzisiejszym swiecie potrzebnej  :icon_biggrin

Dzieki za mozliwosc zatrzymania Kubusia - poki co maly wcina wszystko, co mu podamy, nie psika, jest chyba dobrze, bo zwiedzajac nowy swiat (co ja gadam! juz zdazyl okreslic ktory kat jest jego... nie byl jedynie za szafa  :icon_eek ) podskakuje sobie zabawnie... najsmieszniej jest wowczas - wiecie o czym mowie - gdy skaczacy maluch nie "wymierzy" dokladnie odleglosci i przymykajac slipki mysli ze ruch ogonkiem lub tyleczkiem "naprowadzi go" na wlasciwe miejsce  :niegrzeczny

Musze Wam napisac, ze maluchy obwachuja sie z aprobata dla drugiego, jedza z tej samej reki (na dwa kroliczki  :niegrzeczny), nie fucza na siebie, ale pilnuja sie nawzajem odpoczywajac w poblizu. Drugi - gdy jest w tym czasie "za kratkami" - ze stoickim spokojem przyglada sie temu, ktory aktualnie szaleje. Dla mnie to jasny sygal, ze sie zaprzyjaznia i polubia wspolne bieganie... choc jesli macie doswiadczenie w "oswajaniu" parki, to chetnie poslucham  :DD Boje sie, ze zrobia sobie krzywde i nie specjalnie wiem kiedy przerwac kontakt - wiecie: Aprila mysle ze bedzie chciala dominowac - ona ma zeby - a szybki Kubus - bystry mlodzik - moze ratowac sie tylko ucieczka... choc widze, ze nie specjalnie bedzie chcial uciekac... oj, moze poleciec furto  :bejzbol tego sie najbardziej obawiam... Napiszcie mi jak Wy to robicie, ze maluchy sie zaprzyjazniaja  :lol PROSZE  :zakochany:

POKI CO - SLEMY POZDROWIONKA !!!


Ach - jeszcze Pani Olu i Magdo - zapraszamy do nas ! Nie tylko na wizyty do doktora!
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2010, 12:45:07 pm wysłana przez trupek56 »