Autor Wątek: Wrocław - możesz spełnić królicze marzenia  (Przeczytany 57091 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Odp: Wrocław - możesz spełnić królicze marzenia
« Odpowiedź #60 dnia: Wrzesień 13, 2010, 13:43:05 pm »
Dori, Katastrofa dziękuję w imieniu króliczków.
Przyda się wszystko co macie ochotę im podarować. Nie będę nic wymieniać, bo co kto ma ochotę dać, my za wszystko dziękujemy.
Dziś u weta był Karolek, został obejrzany i będzie jeszcze wymagał leczenia. Oraz Rozeta przechrzczona niechcący na "Maro" buahhaha, również wymaga podleczenia. Reszta króliczków będzie obejrzana w tym tygodniu.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Wrocław - możesz spełnić królicze marzenia
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 13, 2010, 13:55:15 pm »
Maro , czy można juz chociaż po parę zdań napisać coś o każdym, ile latek, charakterek jaki itp. Karolek coś tam ma ze zgryzem i jąderkami. Ale rRozetka-Maro  chyba byla zdrowa.

Offline realia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1677
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wrocław - możesz spełnić królicze marzenia
« Odpowiedź #62 dnia: Wrzesień 13, 2010, 15:12:46 pm »
Ja mogę podesłać brzózkę suszoną :)
Kasiula86 - Dziękujemy z całego serca :*
Nasza Galeria: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=6604.0 :)

Amantek, Diabliczko - Kocham Was i zawsze będę <3 <3


Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Odp: Wrocław - możesz spełnić królicze marzenia
« Odpowiedź #63 dnia: Wrzesień 13, 2010, 21:40:50 pm »
Dziewczyny w wielkim skrócie, bo dopiero wróciłam z pracy i jestem b. zmęczona. Jak będą wszystkie króle obejrzane to damy znać.
Karolek jest już po kastracji, jest króliczkiem około 5-6 letnim. Ząbki będą najprawdopodobniej do usunięcia. Poza tym jest ok. Rozetka -Maro, ma szmery w płucach wiec na tydzień jest antybiotyk (diagnoza była postawiona już w schronisku i została potwierdzona przez weta w Warszawie) Poza tym to zdrowa pannica, będzie sterylizowana, ma około roku lub nawet mniej, na pewno nie więcej. Jest dzi
arska i bardzo ciekawska, w dodatku to piorun i jak każdy czarny baran ma fochy i lubi postawić na swoim. Przy niej Karolek to anioł :) Realia podać adres do paczki?
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Wrocław - możesz spełnić królicze marzenia
« Odpowiedź #64 dnia: Wrzesień 13, 2010, 21:57:28 pm »
Maro ,jeszcze chwilkę. Jest akcja w Katowicach , jak masz czas to przeczytaj ,,Katowice -Kto pomoże krolikowi.poradzisz coś.Nie chce zaśmiecac tego wątku. Paczke jak obiecalam zamówiłam tylko nie mieli żwirku Pigwa ani Pinio , zamówiłam inny niebrylący. Wszystko x5

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Wrocław - możesz spełnić królicze marzenia
« Odpowiedź #65 dnia: Wrzesień 13, 2010, 23:10:10 pm »
Ja zamówienie złoże jutro, bo dopiero co wróciłam i mam jeszcze sporo do zrobienia dziś. W każdym razie paczka z siankiem na pewno będzie na dniach.


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Odp: Wrocław - możesz spełnić królicze marzenia
« Odpowiedź #66 dnia: Wrzesień 14, 2010, 12:02:56 pm »
Najświeższe wiadomości. Karolek pozostanie na dt u Prym. On musi być jeszcze pod opieką weta. Maro również na razie pozostanie w Warszawie, u Prym, kiedy wyzdrowieje będziemy sie starać o sterylke.
W środę do weta idzie pozostała trójka i najprawdopodobniej w czwarte zostanie wysterylizowana Dorotka i Kłapcia. Kłąpcia będzie na dt u naszej koleżanki z GA, która poprowadzi jej adopcje. Oluś pójdzie pod Warszawę do dt. A Dorotka jak dobrze pójdzie zostanie przygarnięta na dt przez moją "adopcję"
Generalnie jakoś dało się upchnąć, ale szkoda mi Prym u której na dt jest już 5 królików plus jej własne 3. To nie jest komfortowa sytuacja i bardzo proszę osoby z Warszawy, które mogą przechować królika o kontakt.
Moim domom tymczasowym serdecznie dziękuję, że po raz tysięczny nie wypięli się na moje prośby i dali się po raz kolejny uprosić. Dziewczyny jestem Wam ogromie wdzięczna, bo uratowanie zwierzęcia jest bardzo ważne, ale to góra parę  godzin, a trzymanie na dt to często i pół roku, Wasza pomoc jest najważniejsza bo pozwala na wyciąganie tych zwierząt.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline juta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2348
Odp: Wrocław - możesz spełnić królicze marzenia
« Odpowiedź #67 dnia: Wrzesień 14, 2010, 12:06:16 pm »
Nawał zajęć w ostatnich dniach w pełni rozłożył moją organizację dnia, więc na wejście na forum nie miałam szans. Chwila oddechu, teraz skrótowo odpiszę co wiem:

5 króli od niedzieli jest już u Prym w Warszawie (Karol, Rozetka, Dorotka, Kłapcia, Oluś). Prym wozi uszy do lekarza, umawia kolejne wizyty, karmi, oporządza. Prym :   :przytul
O szczegółach co się dzieje z tą piątką najlepiej poinformowana jest Maro. Dopiszę jedynie,ze Karolowi z tego co wiem, grozi jedynie usunięcie siekaczy (a nie wszystkich ząbków), więc uszatek będzie świetnie sobie radził z pobieraniem pokarmu (rozdrobnionego), a dla ewentualnego nowego opiekuna zaletą niewątpliwą mogą być bezpieczne w całym domu kable  :lol. Z tego co też wiem, mogę napisać, że cała piąteczka będzie lada dzień sterylizowana/kastrowana.
Dwa pozostałe wrocławskie króle mam u siebie w domu (Sasza i Filip). Wczoraj odebrałam je ze schroniska. Byliśmy u weta: Filip wbrew zapewnieniom byłych opiekunów wcale nie jest kastratem, waży 760gram, jest wychudzony (w takim stanie przyniósł go do schroniska własciciel). Prawdopodobnie pobieranie pokarmu uniemożliwiały mu przerośniete trzonowce, które mocno pokaleczyły szczególnie język, ale również policzki. Jesteśmy już po zabiegu korekty, ale również po ... odpchlaniu. Sasza jest bardzo młody, żadnych zmian chorobowych u niego nie zauważono.

Powtórzę po Maro aby wszycy chcący pomóc uszatkom pisali o tym na forum (co oferują). Na pw będą otrzymywali dane adresowe do przesłania paczuszki. Na pewno uszatki będą bardzo wdzięczne  :heart

Raz jeszcze dziekuje Maro i Prym :  :bukiet :bukiet :bukiet
bez Was - nic dobrego w tej sprawie by się nie zadziało  :bukiet

aa, widzę że maro się pośpieszyła, ale wysyłam to co już napisałam..
Króliczki poszukują Wirtualnych Opiekunów!
http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13054.220.html

Offline misia01

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2367
  • Płeć: Kobieta
    • Namaluję obrazy
  • Lokalizacja: Minsk Maz.
  • Pozostałe zwierzaki: koty,psy,konie
  • Za TM: Misia (13.03.2020 r) :(
Odp: Wrocław - możesz spełnić królicze marzenia
« Odpowiedź #68 dnia: Wrzesień 14, 2010, 14:45:20 pm »
ja mogę przez jakiś czas przechować królika  :*

Cy$$

  • Gość
Odp: Wrocław - możesz spełnić królicze marzenia
« Odpowiedź #69 dnia: Wrzesień 14, 2010, 18:53:05 pm »
Ja.jestem.z.okolic.Poznania...
i.Królika.mogę.mieć.od.stycznia...:(
To.chyba.za.długo.i.za.daleko....;(

Offline Xal

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Blog
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Perełka, Karmelka
  • Za TM: Pusia[*],Gapcio[*]
Odp: Wrocław - możesz spełnić królicze marzenia
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 14, 2010, 19:02:45 pm »
Spacja z kropką Ci się pomieszała czy jak?  :wow
"That there’s some good in the world,(...), and it’s worth fighting for."
Zdjęcia moich uszu (22.06.2013)
http://forum.kroliki.net/index.php/topic,9262.msg454719.html#msg454719 oraz https://www.flickr.com/gp/xal66/Z772HU

Cy$$

  • Gość
Odp: Wrocław - możesz spełnić królicze marzenia
« Odpowiedź #71 dnia: Wrzesień 14, 2010, 19:31:54 pm »
Niee.klawiaturę.mam.niesprawną.;D

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Wrocław - możesz spełnić królicze marzenia
« Odpowiedź #72 dnia: Wrzesień 14, 2010, 21:11:47 pm »
Dziewczyny, potrzebuję jeszcze raz na priv adres do wysyłki paczuszki wraz z kodem pocztowym.


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Odp: Wrocław - możesz spełnić królicze marzenia
« Odpowiedź #73 dnia: Wrzesień 15, 2010, 22:03:29 pm »
Dziś przyszła ogromna paczka, ze żwirkiem, cc, suszkami. Bardzo dziękujemy (właśnie dziś skończyło się cc)
I tak dla smaczku zdjęcia 2 dziewczynek



Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline misia01

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2367
  • Płeć: Kobieta
    • Namaluję obrazy
  • Lokalizacja: Minsk Maz.
  • Pozostałe zwierzaki: koty,psy,konie
  • Za TM: Misia (13.03.2020 r) :(
Odp: Wrocław - możesz spełnić królicze marzenia
« Odpowiedź #74 dnia: Wrzesień 15, 2010, 22:29:35 pm »
czy te króliki znalazły już dom?  :?:

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Wrocław - możesz spełnić królicze marzenia
« Odpowiedź #75 dnia: Wrzesień 15, 2010, 23:08:43 pm »
Misia01, wiemy że chcesz pomóc z DT, nie musisz pisać o tym w każdym wątku. Ktoś się z Tobą wkrótce skontaktuje, więc proszę o odrobinę cierpliwości.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: Wrocław - możesz spełnić królicze marzenia
« Odpowiedź #76 dnia: Wrzesień 16, 2010, 09:31:02 am »
Piękne dziewczynki. Przeurocze. :) Mam znów sianko, którego moje uszy nie chcą jeść (moja babcia jest niereformowalna :)) i chętnie się podzielę, ale nie jest tego dużo. Może podrzucę do SPK w niedzielę 26?
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Odp: Wrocław - możesz spełnić królicze marzenia
« Odpowiedź #77 dnia: Wrzesień 16, 2010, 10:21:24 am »
Witaj Blacky a poprzednie sianko juz nawet wspomnienie nie zostało. A czy mogłabyś wrzucić w inne miejsce Warszawy? Przy metro Politechnika?
Dori a ta wczorajsza paczka od Ciebie? Bardzo dziękujemy.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

sonia

  • Gość
Odp: Wrocław - możesz spełnić królicze marzenia
« Odpowiedź #78 dnia: Wrzesień 16, 2010, 11:27:36 am »
 Sliczne 2 ksiezniczki i widac po oczkach,ze sa szczesliwe :heart

Offline juta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2348
Odp: Wrocław - możesz spełnić królicze marzenia
« Odpowiedź #79 dnia: Wrzesień 16, 2010, 13:10:20 pm »
Chciałabym bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy brali, biorą i mam nadzieję, że będą brali udział w niesieniu konkretnej, rzeczowej pomocy dla króliczków z wrocławskiego schroniska :bukiet
Pięć króliczków przebywa obecnie w jednym warszawskim DT i wydatki na ich utrzymanie są naprawdę ogromne. Ja mam u siebie w domu dwa i na razie daję radę  :lol
Ponadto, obecnie z własnej kieszeni, wykładamy na leczenie króli, więc tak ważne jest wsparcie od was w formie żwirku, siana, granulatu, suszków...
Szczególnie mocno chciałam podziękować Dori, od której jak wiem, już dotarła materialna pomoc do warszawskiego DT. Dziekuję Ci Dori również za ogromne zainteresowanie i Twoje zaangażowanie :bukiet :bukiet :bukiet 
przepraszam za późne udzielanie informacji, ale chwilowo doba zrobiła się dla mnie zbyt krótka i bywają dni gdy już nie mam sił, aby zajrzeć na forum...   

Króliczki poszukują Wirtualnych Opiekunów!
http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13054.220.html