Autor Wątek: Ogólnopolska Akcja Adopcyjna ZooNatura!  (Przeczytany 6616 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pilzi

  • Gość
Ogólnopolska Akcja Adopcyjna ZooNatura!
« dnia: Wrzesień 06, 2010, 23:59:16 pm »

Wysłany: Pon 6 Wrz 2010 23:27
Temat postu: Ogólnopolska Akcja Adopcyjna ZooNatura!
 
Witam!
Piszę w imieniu sklepu ZooNatura w Warszawie(King Cross Praga, ul. Jubilerska1/3), którego jestem pracownikiem.
Chodzi o to, że nasz sklep organizuje wielką akcje adopcyjną dla wszystkich zwierzaków!
Akcja odbędzie się 25-26 Września 2010.
Wszystkie ukochane przez nas zwierzaki mile widziane, jak i osoby chcące pomóc zwierzątkom i dać im nowy kochający dom!
Można przynosić zwierzaczki (te mniejsze) lub informacje o zwierzętach (i tych większych i tych mniejszych) wraz z ich zdjęciami.
Co do informacji chodzi głównie o podstawowe dane zwierzątka oraz telefon kontaktowy, bądź adres z pod którego można zabrać zwierzątko plus oczywiście zdjęcie.

Akcja jest ogólnopolska i wszystkie sklepy ZooNatura będą w tym terminie ją prowadziły.

Dla każdej adopcji będą spisywane umowy adopcyjne.
Akcja za symboliczną złotówkę do puszki na schronisko dla zwierząt.
Czyli ogólnie weekend pod hasłem: "Pomagamy Zwierzakom!"

Jeżeli jesteś zainteresowany jakąkolwiek pomocą w naszej akcji napisz do mnie lub w tym temacie!
Mój telefon kontaktowy 694885794,
Gadu-Gadu 10009304

Pozdrawiam
Kamila Grzybek


Wiadomość jest również zamieszczona na innych forach o zwięrzętach.

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: Ogólnopolska Akcja Adopcyjna ZooNatura!
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 07, 2010, 18:03:05 pm »
Rozumiem, ze osoby chcace np. oddac zwierzaka (np. chomika, krolika, swinke) moga przyniesc je do sklepu i zostawic? I osoby chcace przygarnac beda mogly ewentualnie juz na miejscu adoptowac zwierzaka.
A co jesli ludzie 'zasypia' was niechcianymi zwierzakami?(to nie jest zlosliwosc, tylko tak sobie pomyslalam, ze moze sklep na dluzsza mete nie da rady utrzymac wiekszei ilosci zwierzakow) Czy bedziecie szukac porozumienia z organizacjami i domami tymczasowymi?

pilzi

  • Gość
Odp: Ogólnopolska Akcja Adopcyjna ZooNatura!
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 07, 2010, 23:21:53 pm »
Tak będzie, będziemy szukać cały czas domków jeżeli zajdzie taka potrzeba, jak narazie zwierzaków do adopcji w sklepie mamy trzy.
Dwa szczurki samczyki, bardzo oswojone, przyjacielskie, około roku i jedną szczurzą samiczkę bardzo charakterną, również oswojoną. :)
I szukają domku już od paru dni :)
Apropo zwierzaczków do zostawiania tak, chodzi o to aby przynieść, lub aby przyjść i zaadoptować :)
Ale tak jak napisałam bardzo proszę o ewentualny kontakt ze mną w celu ustalenia przeze mnie ile mniej więcej będziemy musieli miejsca dla zwierzaków zrobić :)
Pozdrawiam!

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: Ogólnopolska Akcja Adopcyjna ZooNatura!
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 07, 2010, 23:25:44 pm »
Dzieki za odp. :)

pilzi

  • Gość
Odp: Ogólnopolska Akcja Adopcyjna ZooNatura!
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 14, 2010, 23:43:34 pm »
Witam znów! :)
Chciałabym zapytać czy macie może w Waszym Stowarzyszeniu chętne osoby do pomocy w naszej akcji?
Ewentualnie osoby mogące przynieść ulotki o królikach. Wydrukowałam kilka ale strasznie jedzą tusz wiec pomyślałam, że może podrzucilibyście trochę do nas tak ogólnie nie tylko na akcje (o ile macie gotowe takie broszurki oczywiście:) )
Na wszystkie pytania dotyczące akcji chętnie odpowiem :)
Pozdrawiam!

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ogólnopolska Akcja Adopcyjna ZooNatura!
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 15, 2010, 02:13:45 am »
Witam :)

W ten wlasnie weekend (25-26) organizujemy Światowy Dzień Królika - ja osobiscie przygotowuję przyjęcie w naszym biurze, więc fizycznie nie będę mogla byc w sklepie, ale jako że jadąc do centrum Warszawy z domu, za kazdym razem przejezdzam koło tego centrum handlowego, to postaram się przed 25tym podrzucic nasze ulotki i plakaty, zrobimy specjalny wzor o światowym Dniu Królika, dodatkowo będą ulotki o adopcjach, akcja śmietnik i broszurki o wlasciwej opiece. To na pewno mogę obiecać. co do obecnosci fizycznej - to juz inne osoby musialyby cos tu napisac na ten temat, z wolontariatem w Warszawie krucho jest ogólnie :)

pilzi

  • Gość
Odp: Ogólnopolska Akcja Adopcyjna ZooNatura!
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 15, 2010, 15:00:29 pm »
No miło będzioe z tymi ulotkami :) Wszystko się przyda. Czekamy więc aż ktoś chetny się odezwie. :)
Obecność potwierdziło Stowarzyszenie Przyjaciół Fretek i czekamy na odpowiedz od schroniska na Paluchu. Zgłosiło sie także kilak osob do pomocy z innych for internetowych, ale cigle potzreba więcej, szczególnie osob które znają sie na poszczególnych zwierzakach i mogłyby coś o nich opowiadać,zeby w przyszłych domach miały jak najlepiej :)

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: Ogólnopolska Akcja Adopcyjna ZooNatura!
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 16, 2010, 09:33:40 am »
Ja mogę pomóc, ale tylko 25. I musiałabym znać dokładniejsze godziny, bo niestety nie mogę poświęcić całego dnia.
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

pilzi

  • Gość
Odp: Ogólnopolska Akcja Adopcyjna ZooNatura!
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 16, 2010, 23:29:06 pm »
Sklep jest otwarty w sobotę 9-21 i możesz przyjść kiedy chcesz i na ile chcesz :)
Każda pomoc się przyda. Dzięki za zgłoszenie :)
Pozdrawiam

pilzi

  • Gość
Odp: Ogólnopolska Akcja Adopcyjna ZooNatura!
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 23, 2010, 20:13:27 pm »
Właśnie dostałam informację, że na akcji będzie króliczek miniaturka do adopcji.
Jutro przyjedzie do sklepu z całym wyposażeniem... (klatka 100, karma etc. )
jest oddawany ze względu na alergię dziecka.
Jutro będę wiedziała więcej.
Pozdrawiam
Kamila Grzybek

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: Ogólnopolska Akcja Adopcyjna ZooNatura!
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 25, 2010, 15:37:22 pm »
Właśnie wróciłam z ZooNatura. Króliczka jest przecudna. :)
Ogólnie akcja jest zakrojona na dosyć szeroką skalę, jest duży ruch, a pracownicy sklepu przemili. Może ktoś znajdzie czas, żeby wpaść tam jutro i odpowiadać na pytania o króliki, porozdawać ulotki?
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

pilzi

  • Gość
Odp: Ogólnopolska Akcja Adopcyjna ZooNatura!
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 27, 2010, 19:46:11 pm »
Dzięki wielkie za obecność!
Króliczka znalazła domek :)
Mam nadzieję, że następnym razem będzie więcej osóbek od Was :)
Fretkowi naprawde wspaniale sobie poradzili, zebrali dużo pieniędzy i dużo osób interesowało się adopcjami zwykłymi jak i wirtualnymi :)
Paluch zebrał bardzo dużo karmy dla zwierzaków i potencjalnych adoptujących ( mam nadzieję )
Akcja ogólnie brzebiegłą bardzo pomyślnie. :)
Jeszcze raz wielkie dzięki! :*

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: Ogólnopolska Akcja Adopcyjna ZooNatura!
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 28, 2010, 11:15:48 am »
Bardzo się cieszę, że królinka jest już w nowym domu - gratulacje!
Nie wiem jak inni, ale ja na pewno postaram się być na kolejnej akcji. :)
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog