Autor Wątek: [Warszawa] lek. wet. Katarzyna Kacprzak-Kamińska  (Przeczytany 11339 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
[Warszawa] lek. wet. Katarzyna Kacprzak-Kamińska
« dnia: Wrzesień 05, 2010, 23:02:07 pm »
Przyjmuje:

Przychodnia weterynaryjna MedicaVet
ul. Bohdanowicza 9
02-127 Warszawa

(22) 403 22 55
+48 531 22 55 33
vet@medicavet.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek 10 - 22
sobota - niedziela 10 - 18

Temat służy ocenianiu pracy lek. wet. Katarzyny Kacprzak-Kamińskiej.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2014, 15:44:22 pm wysłana przez Iskra »

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Odp: lek. wet. Katarzyna Kacprzak-Kamińska
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 07, 2010, 12:57:56 pm »
Pani dr Kacprzek-Kamińska leczyła rok temu moją Liskę z E. Cuniculi i to dzięki niej mojej małej ustąpiły objawy już po 2 czy 3 dniach (tzn jeszcze kilka razy pojawiły się napady w ciągu tych dni). To było we wrześniu czy październiku 2009 r. a Liska do tej pory jest zdrowa :) Za to co zrobiła dla mojej królinki mogę ją z czystym sumieniem polecić :)



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: lek. wet. Katarzyna Kacprzak-Kamińska
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 07, 2010, 13:47:17 pm »
Ja też polecam, znam panią doktor od samego początku, jak powstało nasze stowarzyszenie, a ona przyjmowala w OAZIe jeszcze pod starym adresem na ul. Bellottiego.

Offline absolu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 587
  • Płeć: Kobieta
  • Some bunny loves you...
    • Ratowanie, leczenie, adopcje królików
  • Lokalizacja: Warszawa / Bemowo
  • Moje króliki: Lukrecja, Teodor, Klementyna Wełniak, Zuzik, Fabian
  • Na DT: Brit,Saddam,Daisy,Reksiu,Roksi,Pewex,Mela,Miki,Malwina,Pusia,Fruzia,Uszatka,Ignacy,Coco,Bazylia,
  • Pozostałe zwierzaki: Scooter, Maurycy Brownie, Czesiu
  • Za TM: wszystkie, które wybrały mnie na towarzysza ostatniej podróży...
Odp: [Warszawa] lek. wet. Katarzyna Kacprzak-Kamińska
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 27, 2012, 17:45:30 pm »
Ja niestety nie polece. Olewanie pacjenta i naciagnie na wizyty tylko po to aby obejrzec zwierzaka, nie zwazajac na to, ze bedzie on caly dzien siedzial sam i stresowal sie w lecznicy. Dodatkowo naciaganie tzn dopisywanie uslug, ktore rzekomo byly wykonane. Brak informacji o podawanych lekach. Zle pobranie krwi  i zla diagnoza- zupelnie bezsensowne zapisanie mocnego sterydu, krolikowi, ktory jest zdrowy. Jak dla mnie - nadaja sie do przycinania pazurkow itp. Niestety widac, ze chodzi o kase a nie o dobro zwierzaka

Offline Betka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 72
Odp: [Warszawa] lek. wet. Katarzyna Kacprzak-Kamińska
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 28, 2012, 20:04:16 pm »
A ja polecam Panią Doktor. Z moim maluchem jeździmy do Pani Kasi od wieków. Zaczęliśmy jeszcze do lecznicy na Bellotiego. Od początku, tj. od 5,5 roku życia Desperadzia pani Kasia się nim zajmuje. Zaczęło się od problemów z zębami i uratowaniu królika. Potem były ropnie i problemy z nerkami. Ostatnio przechodziliśmy przez niedoczynność nerek z całkowitym zatrzymaniem moczu. Biochemia była przekroczona trzykrotnie.
Niech moją rekomendacją będzie sam królik. Ma obecnie 13 lat (z dużą szansą na kolejne urodziny na przełomie maja i czerwca) i czuje się rewelacyjnie

Offline Pit i Ula

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Moje króliki: Ananasek, Diabolinka
  • Za TM: Królewna, Tofisia
Odp: [Warszawa] lek. wet. Katarzyna Kacprzak-Kamińska
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 15, 2014, 22:20:53 pm »
My też polecamy.  Ananas jest traktowany po królewsku ;) MedicaVet nie jest może tani, ale jakość idzie w parze z cennikiem.  Mam w rodzinie weterynarza i wiem, jak potrafią traktować zwierzęta.  Ananasek jest bardzo nerwowy, a dość często musi mieć regulowane zęby i się stresuje.  Dr Kasia nie naciąga na niepotrzebne zabiegi, a jeśli uważa, że coś jest konieczne to tłumaczy dlaczego (np. robienie RTG paszczy co pół roku, żeby zobaczyć czy stan korzeni zębowych się poprawia).  Kilka miesięcy temu było podejrzenie, że jest problem z nerkami, rozwiane przez badania.  To też nam się podoba: dr Kasia nie pakuje leków w królika bez badań i dokładnego wywiadu.  Jak na razie ponieśliśmy wszyscy wspólną klęskę: żaden z pomysłów dr Kasi ani naszych nie przekonał Ananasa, że króliki naprawdę jedzą siano :D

Offline Iskra

  • Moderator
  • **
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: [Warszawa] lek. wet. Katarzyna Kacprzak-Kamińska
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 17, 2014, 15:43:45 pm »
Miło mi oznajmić, że lek. wet. Katarzyna Kacprzak- Kamińska pomyślnie przeszła proces weryfikacji na forum :)
Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."