Autor Wątek: [Bytom] lek.wet. Marta Białasik  (Przeczytany 20656 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: [Bytom] lek.wet. Marta Białasik
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 04, 2014, 19:56:56 pm »
Wszystkie moje uszaki z ZP, są tutaj leczone. Króliki SPK, wszystkie porzucone i niechciane króliki są tu traktowane na równi z innymi pacjentami . Pełny profesjonalizm, praca po godzinach i zaangażowanie w pomoc "najbardziej potrzebującym".  Doskonały kontakt email i telefoniczny.



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline Martita85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 236
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wyry
  • Moje króliki: Stefek i Maniek
Odp: [Bytom] lek.wet. Marta Białasik
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 06, 2014, 13:08:49 pm »
Bardzo polecamy Panią Doktor, zrobiła gruntowny przegląd chłopakom i uświadomiła mi, że są (niestety) utuczeni (żaden poprzedni weterynarz nie zwrócił na to uwagi). Bardzo się cieszę, że trafiliśmy do Synergii, wreszcie chłopcy są pod fantastyczną opieką. Pani Doktor ma ogromną wiedzę, umiejętności, świetne podejście do ucholi. Dziękujemy, pozdrawiamy i polecamy !



Offline maaargarett

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 67
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Moje króliki: Emil&Leon
Odp: [Bytom] lek.wet. Marta Białasik
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 06, 2014, 13:41:44 pm »
I my również podpisujemy się pod tymi wszystkimi wypowiedziami! Fantastyczna Pani Doktor, trafiliśmy do niej w ostatniej chwili, kiedy uszaty po leczeniu u poprzedniej ,,doktor'' wyglądał jak skóra i kości, marniał w oczach, a dalej nie miał postawionej diagnozy. I choć Emil nie był najłatwiejszym przypadkiem, ekipa z Synergii zrobiła gruntowne badania, wdrożyła odpowiednie leczenie i naprawiła Emilową wątrobę :D :) I choć w Gliwicach lecznic jak grzybów po deszczu to i tak nigdzie indziej nie jeździmy. :) Polecam!

Offline frau magda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 617
  • Płeć: Kobieta
  • evil prevails when good men fail to act
  • Lokalizacja: za Odrą
  • Moje króliki: Doha i Olaf
  • Na DT: Edward
  • Za TM: Mysza
Odp: [Bytom] lek.wet. Marta Białasik
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 26, 2015, 12:56:19 pm »
Nie napisze tu ani nic nowego, ani odkrywczego. Chce się  prostu przyłączyć do zachwytów nad fachowoscia pani Marty i serdecznie podziękować Synergii za zajęcie się naszą Doszką, za fachowe porady, za cierpliwość, bo trujemy wam strasznie przez telefon :/ (przepraszamy!)
Mamy z domu do Bytomia 5 godzin i mimo to uważam, ze nigdzie bliżej takiej fachowej opieki by nasz uszak nie otrzymał. Dziękujemy raz jeszcze i polecamy wszystkim, którzy się zastanawiają czy iść z królikiem do lekarza u siebie w mieście czy dojechać do Bytomia.

Dziękujemy! :hura

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: [Bytom] lek.wet. Marta Białasik
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 26, 2015, 14:21:56 pm »
Wspaniały  weterynarz . Leczyła mojego Zefira. Gorąco polecam  :bukiet

Offline Basia i Adam

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 114
  • Za TM: Karampuk, Lolek
Odp: [Bytom] lek.wet. Marta Białasik
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 20, 2015, 17:42:33 pm »
Mogę się tylko podpisać pod powyższymi opiniami. I niestraszne nam 50 km, które nas oddzielają od tego gabinetu.
B&A
www.zwierzaki.phanfare.com

Karampuk the Great :*

Offline Madź

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 171
  • Płeć: Kobieta
  • heksa.
    • BLOG wyrodnej matki
  • Lokalizacja: Kleve, DE // Ruda Śl., PL
  • Moje króliki: Uszaty i Siarka
  • Pozostałe zwierzaki: Buc :D
Odp: [Bytom] lek.wet. Marta Białasik
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 31, 2016, 14:20:27 pm »
Ooo, dr Marta jest tutaj :) z jej wydruku adresów internetowych dowiedziałam się o tym właśnie forum!
Polecam Synergię, a jakżeby inaczej :D

Spędziliśmy godzinę na pierwszym przeglądzie, było miło, Uszaty - zero stresu, a lekarstwo na odrobaczanie - pychota! :icon_lol Będziemy wracać.
Dziękujemy za wszelkie cenne wskazówki i delikatne zwrócenie uwagi na błędy, które do tej pory zdarzyło nam się popełnić.


 :heart everybunny needs somebunny! :heart

Nasz wątek: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,18081.0.html