Autor Wątek: ADOPCJA !!  (Przeczytany 3682 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

hero

  • Gość
ADOPCJA !!
« dnia: Wrzesień 04, 2010, 17:24:58 pm »
Witam przygarnę królika baranka lub miniaturkę .
Niezależny czy ładny czy nie .Oby był zdrowy i przyjazny i młody (max 1 rok :)
Królik musi być również spokojny aby mógł zaprzyjaźnić się z innym królikiem . Bardzo mile widziane królik z klatką .
Jak coś będzie to piszcie .Adopcja nie jest na dziś jest za jakiś czas może dziś może za 1rok wtedy kiedy znajdzie się królik z moimi wymaganiami .
CZEKAM NA KRÓLA

sensualpassion

  • Gość
Odp: ADOPCJA !!
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 04, 2010, 17:28:50 pm »

megana88

  • Gość
Odp: ADOPCJA !!
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 04, 2010, 17:40:02 pm »
Po co zakładasz kolejny bezsensowny temat? Kiedy nie odświeżę strony pojawia się jakiś nowy Twój temat, na który na forum jest z kilkadziesiąt odpowiedzi. To forum SPK, a SPK zajmuje się adopcjami. Zamiast zakładać nowe wątki poczytaj i wtedy pisz.

hero

  • Gość
Odp: ADOPCJA !!
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 04, 2010, 17:40:58 pm »
królik wspaniały jedyny .:)
Niestety pochodzi z trójmiasta a ja z południa Polski a on z drugiego końca odpada ale właśnie takie oferty mnie interesują .

sensualpassion

  • Gość
Odp: ADOPCJA !!
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 04, 2010, 18:32:43 pm »
:) ale przecież są transporty organizowane. Naczytalam sie juz tutaj na forum,ze kilkanascie godzin podróżowały w pks,pkp, autami i nic im nie bylo :) wg mnie okazja bo sliczny i z klatka,zagródką

nuka

  • Gość
Odp: ADOPCJA !!
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 04, 2010, 19:12:25 pm »
SPK pomaga zorganizowac transport dla swoich podopiecznych, królik wystawiony na allegro w linku podanym przez Ciebie sensualpassion jest sprzedawany przez osobe prywatną. Załatwienie transportu nalezy w tym przypadku do osoby kupującej. Ogłoszenie o transporcie może pojawic się na forum, może uda się go nawet zorganizować, ale to nie jest tak, że jak transport będzie możliwy dopiero za miesiąc to ktos tego uszaka przetrzyma u siebie do czasu jego odbioru. Jest to transakcja całkowicie z pominięciem SPK, bez zapewnionego DT, bez umowy adopcyjnej itp. To zwykła cywilna umowa kupna - sprzedaży, strony między soba muszą sie porozumiec w kwestii odbioru zakupionego "towaru" - tak, dla sprzedającego królik to towar wart aż 30 zł
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2010, 19:15:40 pm wysłana przez nuka »

sensualpassion

  • Gość
Odp: ADOPCJA !!
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 04, 2010, 19:27:40 pm »
wiem wiem :) nie łączę allegro z SPK.
chodziło mi o to, ze mozna zapytac na forum, moze ktos (po rozmowie z osoba sprzedajaca królika) moglby go przywieźć. Moze ktos uprzejmy mogłby pomóc, bo np wraca z wczasów, jedzie na studia itp ale mysle,ze osoba której zalezy na wzięciu tego słodziaka białego bedzie wiedziec ze musi porozumiec sie w 1szej kolejnosci z wlascicielem. Wszystko mozna zorganizowac. :)

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: ADOPCJA !!
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 04, 2010, 19:28:53 pm »
To ja w ramach przypomnienia podrzucam temat: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=6828.0  :) Tutaj jest dokładnie napisane jak to ma sie odbywać jeżeli chodzi o allegro :)

sensualpassion

  • Gość
Odp: ADOPCJA !!
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 04, 2010, 19:34:05 pm »
dzięki :bukiet

hero

  • Gość
Odp: ADOPCJA !!
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 04, 2010, 21:27:41 pm »
Rozmawiałem już z właścicielem króla .
Rozmowa była arogancka i nie miła .
On powiedział że chce 30zł a transport go nie interesuje .On daje dostaje 30zł i ma jak się wyraził "święty spokój "
Przykre :( Biedny król .

sensualpassion

  • Gość
Odp: ADOPCJA !!
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 04, 2010, 23:52:56 pm »
napisz na forum kto z trójmiasta mógłby Ci pomóc, moze ktos akurat bedzie jechal w Twoja strone. jesli ktos sie znajdzie to moze warto dac temu czlowiekowi te 30 zl ( w koncu daje akcesoria) i niech sie pozbędzie " balastu" a królik ma lepsze życie...oj biedny królik  :zdenerwowany

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: ADOPCJA !!
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 30, 2010, 00:51:34 am »
do zamknięcia