Autor Wątek: "Drapie się na tle psychiczynym" ?  (Przeczytany 4318 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline roxi7659

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2412
  • Płeć: Kobieta
  • króliki :)
"Drapie się na tle psychiczynym" ?
« dnia: Wrzesień 02, 2010, 20:32:56 pm »
Pisałam już w innym wątku o tym że mój tymczasowicz ma łyse placki na skokach i łapkach . Rozmawiałam o tym z właścicielami i oni twierdzą że byli u weterynarza , miał wszystkie badania i wet stwierdził , cytuje : "drapie się na tle psychicznym" . Czy to możliwe?

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: "Drapie się na tle psychiczynym" ?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 02, 2010, 20:49:50 pm »
A pytałaś właścicieli u którego weta byli i czy mozna to potwierdzić dzwoniąc do weta?

Uszaki na skokach najczęściej wycieraja łapki jak wiadomo od podłoża (tzw. zapalenie skóry podeszwy)

Nie mówili może że uszak wygryza sobie fotro akurat na skokach? Może on to robi ze stresu? Ja bym sprawdziła opiekunów i weta u którego rzekomo byli...

Offline roxi7659

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2412
  • Płeć: Kobieta
  • króliki :)
Odp: "Drapie się na tle psychiczynym" ?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 09, 2010, 15:15:43 pm »
Nie pytałam w sumie o to u jakiego weta byli ale dzisiaj zapytam i polecę im króliczych.
Z Ralfim jest coś nie tak. łzawią mu oczka , ma wydzielinę z nosa , nie ma apetytu , nie reaguje gdy podchodzę do klatki. Zadzwoniłam do właścicieli i wymogłam na nich wizytę u weta. Poleciłam oczywiście króliczych wetów ale oni uprali się na jakiegoś swojego. Nie wiem czy jest króliczy , gdy zobaczę ich dzisiaj podam im namiary na króliczych wetów ale jeżeli nadal będą się upierać jakie badania powinni mu zrobić u zwykłego weta?

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: "Drapie się na tle psychiczynym" ?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 09, 2010, 16:29:22 pm »
Roxi to na co czekasz, krolik aptyczny , wydzielina z noska , nie chce  jeśc. .....Na co ty czekasz dziewczyno.Przeciez jak piszesz to twoj tymczasowicz, sama łap króla pod pache i idź do weta. Jeśli cos to oni ci zwróca  pieniadze. Myśle ,że czekaniem  tylko pogarszasz sytuacje . No pomyśl sama  troszke .

Offline aga.s

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: "Drapie się na tle psychiczynym" ?
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 09, 2010, 16:32:09 pm »
roxi, to moze byc pasterelloza nawet

Offline mika2680

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4433
  • Płeć: Kobieta
Odp: "Drapie się na tle psychiczynym" ?
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 09, 2010, 16:45:15 pm »
No i co z królisiem??

Offline roxi7659

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2412
  • Płeć: Kobieta
  • króliki :)
Odp: "Drapie się na tle psychiczynym" ?
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 09, 2010, 20:48:13 pm »
dori poszłabym sama gdyby nie to że właściciele po rozmowie sami przyjechali po królika. Był u weterynarza . Jest już znacznie lepiej :)
Nie znam jeszcze szczegółów bo to moja mama odbierała królika gdy go z powrotem do nas przywieźli ale jak się dowiem dam znać.

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: "Drapie się na tle psychiczynym" ?
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 09, 2010, 21:15:07 pm »
No to ja poprosze zdjęcia tego gościa  i twoich uszu takze.