Autor Wątek: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń  (Przeczytany 823122 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Truffle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1045
  • Płeć: Kobieta
  • 진기씨,사랑해~
    • dA
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #500 dnia: Luty 18, 2009, 13:08:55 pm »
minimalna to taka za ktora sprzeda, czyli w tym wypadku 100 zl - jesli za tyle zalicytujesz to opcja sie odblokuje i transkcja musi zostac sfinalizowana.
jesli dasz 3 zl to wyskoczy informacja, ze cena minimalna nie zostala osiagnieta i sprzedawca nie jest zobligowany do sprzedazy.
Haikus are stupid
I cannot write them at all
Deal with it, retard.

Offline Wataha

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2099
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #501 dnia: Luty 18, 2009, 13:11:40 pm »
Czy to jest królik miniaturowy czy hodowlany?
Powiedzcie mi, że on ma jakiś "dach" i że nie leci na niego śnieg ani deszcz.

http://www.pupile.com/pup/pup_image.asp?imgID=373592

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #502 dnia: Luty 18, 2009, 14:28:27 pm »
biedactwo wygląda na domowego malcca :( ..  no ale gdzie widnieje ta cena minimalna?bo jej nigdzie niema.. ;/
SylwiaG

Offline Wataha

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2099
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #503 dnia: Luty 18, 2009, 14:38:54 pm »
sylwiaG, nie rozumiem tej kobiety, która nie chce ci oddać samego tylko królisia. Przecież akcesoria może sprzedać osobno. Poza tym ta klatka jest mała i na pewno kosztowała mniej niż 100 zł. Jest też trochę zniszczona z tego co widzę.

Offline Truffle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1045
  • Płeć: Kobieta
  • 진기씨,사랑해~
    • dA
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #504 dnia: Luty 18, 2009, 14:44:44 pm »
Cytat: "sylwiaG"
no ale gdzie widnieje ta cena minimalna?bo jej nigdzie niema..


nigdzie, cena minimalna jest znana tylko sprzedajacemu i jesli ma ochote to moze ja podac.
Haikus are stupid
I cannot write them at all
Deal with it, retard.

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #505 dnia: Luty 18, 2009, 20:38:05 pm »
http://www.allegro.pl/item560305481_sliczny_kroliczek_bez_ceny_minimalnej.html

Aukcja bez ceny minimalnej.

Właśnie z tą ceną minimalną to jest tak jak dziewczyny napisały. Okropne jest tylko to, że tym ludziom w ogóle nie zależy na dobru zwierzęcia tylko na "odzyskaniu" kasy za klatkę itd. Niedługo każą sobie zwracać pieniądze za żywienie i leczenie przez ten czas w którym królik u nich był :zdenerwowany
Dla mnie to absurd... Zwierzaki powinny być adoptowane, a aukcje powinny mieć charakter informacyjny. A klateczki i inne akcesoria ewentualnie dla chętnych za dopłatą...

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #506 dnia: Luty 18, 2009, 23:02:07 pm »
wlasnie to jest zenujące..juz  chyba 3 razy chciałam wziąć do siebie takiego boroka .. ale bez klatki więc .. nikt nie chce dać .. zalezy im tylko na kasie .. i strasznie mnie to smuci  :bejzbol
SylwiaG

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #507 dnia: Luty 19, 2009, 00:01:50 am »
Miałam już dzisiaj nie zaglądać na Allegro.
Ale zajrzałam...
http://www.allegro.pl/item560923147_sliczny_kroliczek_z_klatka_i_akcesoriami.html
Opis aukcji mnie zmroził. Do tego stopnia, że pozwolę sobie zacytować:
"Zachęcam do zakupu gdyż króliczek jest młodziutki, oswojony, uwielbia dzieci i inne zwierzątka (mamy małego psa). Uwielbia jeśc warzywa, słodycze i nie potrzebuje zbyt wiele czasu i uwagi;)Jest śliczny w kolorze czarnym z białymi łatkami. Chłopiec;) Sprzedaję go z zestawem akcesoriów: - super jakości duża klatka wykonana z drutu ocynkowanego bezpiecznego dla zwierzątek ze specjalnym uchwytem na sianko oraz z granatową kuwetą z bardzo dobrego materiału - klatka została zakupiona razem z króliczkiem więc jest praktycznie nowa - dwie metalowe miseczki z uchwytami do zaczepienia na klatce rozmiarem idealne dla tego zwierzaka - poidełko do umocowania na klatce - GRATIS dostaniecie Państwo proszek w zastrzyku gdyby króliczek miał problemy trawienne (dostałam go od lekarza na wszelki wypadek) oraz pokarm Za wszytskie akcesoria i zwierzatko zapłaciłam łącznie ponad 250 złotych. Cena na aukcji jest tak niska gdyż zależy mi żeby mój pluszak trafił w dobre ręce. Istnieje możliwośc odbioru osobistego na terenie Lublina, Puław lub w okolicach. W innym przypadku wysylam zwierzaka bardzo bezpieczną paczuszką i w ciagu 24 godzin jest u Państwa- koszt przesyłki 25 złotych."

Linka

  • Gość
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #508 dnia: Luty 19, 2009, 09:56:50 am »
http://www.pupile.com/pup/pup_image.asp?imgID=373592
Mi to wygląda na zwyklego hodowlańca (średniego). Po to są te deski żeby dach się trzymał (klapa).

Nuna

  • Gość
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #509 dnia: Luty 19, 2009, 10:00:52 am »
To miniaturka, dwuletnia, Szatan sie nazywa. Zdjecie robione na dworze. Wlasciwa klatka jest w mieszkaniu.

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #510 dnia: Luty 19, 2009, 13:41:23 pm »
Dostałam odpowiedzi od osób wystawiających króliczka karmionego słodyczami.

Pierwsza:
"Witam, ale kto mowi o karminieu slodyczami?? i jezeli tak Pani go szkoda bo tak mu zle to niech go pani kupi i juz i sie niem zajmie a nie wypisuje jakies glupoty. Nie zycze sobie tego bo zajmuje sie nim codzinnie ma zawsze czysto."

Druga dosłana po godzinie:
"A ja nie rozumie po co Pani pisze jesli nie jest Pani nawet zainteresowana kupnem?
Sama go kupilam przez allegro i dostalam paczka bardzo bezpieczna i jakos nic mu sie nie stalo wiec skoro jest mozliwosc takiej wysylki to nie rozumie o co Pani chodzi?
i krolik jest calkiowicie ZDROWY!!! a zastrzyk na problemy trawienne daje gratis tak samo jak ja dostalam.na wiosne kroliki maja czesto problemy ale jak widac Pani poswieca zywym istotom duzo czasu ale nie na pojscie z nimi do weterynarza!inni widocznie maja tez inne zajecia i nie moga poswiecac zwierzetom duzo uwagi.
bardzo prosze nie zasmiecac mi wiecej poczty."

Czy ktoś z Was wie o jakim zastrzyku jest mowa? Bo mnie to zaciekawiło. Czy ktoś by mógł napisać z pytaniem o jaki lek im chodzi? Mogłam ich zapytać od razu, ale nie pomyślałam. A teraz to i tak mi pewnie nie odpiszą...

rozi33

  • Gość
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #511 dnia: Luty 19, 2009, 15:14:45 pm »
Pilne

http://www.allegro.pl/item552306571_krolik_baran_miniatura_samica.html

potrzebny dom tymczasowy i transport z Grodziska Maz.

[/b]

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #512 dnia: Luty 19, 2009, 17:07:14 pm »
Cześć Rozi,

A co potem z króliczką? Masz zamiar ją zgłosić do adopcji, czy jak? Masz kogoś chętnego? Gdzie ma być ten DT?
Pozdrawiam :bukiet

PS
Odpowiedzi sprzedawcy na maile Tochy powalające... Zastrzyk na problemy trawienne mnie zabił  :oh:  :oh:
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

rozi33

  • Gość
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #513 dnia: Luty 19, 2009, 17:18:47 pm »
Rozmawiałam ze sprzedającą.
Mamy kilka dni na znalezienie domu (choćby tymczasowego) i zorganizowanie transportu.
Króliś jest do adpocji.
Oferte kupna tego uchacza składał człowiek, który dosyć często pojawia się na króliczych aukcjach jako kupujący. Dlatego licytowałam do skutku

Offline nika73

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 1211
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #514 dnia: Luty 19, 2009, 17:35:56 pm »
:przytul   :bukiet    :*
Życie jest piękne... pomimo wszystko

Offline Kasiula86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 803
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA
    • adopcje.kroliki.net
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #515 dnia: Luty 19, 2009, 18:03:13 pm »
Napisałam do tego gościa http://www.allegro.pl/item560305481_sliczny_kroliczek_bez_ceny_minimalnej.html już wczoraj jak Tocha pokazała ogłoszenie na tym wątku.
W skrócie, zaproponowałam mu, że zajmę się adopcją tego króliczka. Ale teraz cena niepotrzebnie została podbita, jakby to było 2, 3 zł to może zdecydowałby się go oddać, a tak to już wątpię. No ale już trudno, miejmy nadzieję, że ta sprawa będzie miała tak czy siak pozytywne zakończenie. W każdym bądź razie czekam w dalszym ciągu na odpowiedź tego kolesia.

Offline agatha

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 219
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #516 dnia: Luty 19, 2009, 22:05:23 pm »
Sluchajcie, moze zamkniemy ten temat dla nie-zarejestrowanych?
Zawsze to mniejsza szansa, ze ktos z tych allegrowiczow przeczyta nasze rozmowy.

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #517 dnia: Luty 19, 2009, 22:12:56 pm »
Jestem ZA.
Bo ja lubię cytować ich odpowiedzi.

nuka

  • Gość
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #518 dnia: Luty 19, 2009, 23:42:09 pm »
cena została podbita przez osobę współpracującą z SPK. Pierwsza oferta kupna tego króliczka - przemo - ma hodowlę i skupuje króliki po niskiej cenie z przeznaczeniem do rozrodu.

Offline Kasiula86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 803
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA
    • adopcje.kroliki.net
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #519 dnia: Luty 20, 2009, 09:06:04 am »
Wiem wiem wszystko Nuka