Autor Wątek: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń  (Przeczytany 884669 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gwiazdand

  • Gość
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1160 dnia: Czerwiec 22, 2009, 22:52:40 pm »
Dziewczyny nie wiem czy to nie dlatego ze napisalam do tej wlascicielki tego kroliczka.


Oto e-mail wysłany przez Ciebie do Użytkownika pakoslaw1
Data wysłania e-maila: nie 21 cze 2009 01:36:24 CEST.
Strona z przedmiotem: Króliczek Miniaturka Królik malutki slodki WARTO

--------------------------------------------------------------------------------
Treść wiadomości:
Sliczny króliczek sama mam 4 chcialam tylko napisac do Pani aby uprzedzic ze osoba ktora licytuje kroliczka kupiła juz bardzo wiele szczurkow i swinek morskich. Ostrzagam przed takimi osobami gdyz najprawdopodobniej kroliczek pojdzie na pokarm dla weza.


Co prawda nie odpisala ale byc moze wszystko z krolem jest ok.?

tygrysiczka

  • Gość
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1161 dnia: Czerwiec 23, 2009, 08:51:57 am »
gwiazdand dla Ciebie :bukiet  :bukiet  :bukiet  :bukiet  :bukiet  :bukiet  :bukiet  :DD

nuka

  • Gość
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1162 dnia: Czerwiec 23, 2009, 10:29:14 am »
Też pisałam do sprzedawcy. Wtedy była jedna oferta kupna - to od Eweliny, która rzeczywiście wcześniej kupował prosiaczki i szczurki.
gwiazdand, trzeba było prześledzić dokładnie jej aukcje to byś wiedziała, że ta osoba oprocz zwierzaków kupiła poradniki jak je rozmnażać i hodować.

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1163 dnia: Czerwiec 23, 2009, 10:37:10 am »
Cytat: "tygrysiczka"
ale chodzi mi o tego krolisia http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=661195231


oni sprzedaja glownie golebie. Nawet jest wystawiona aukcja z golebami w kroliczej klatce...

kurde, w glowie mi sie nie miesci, zeby byly trzymane w takich ciasnych klatkach!

tygrysiczka

  • Gość
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1164 dnia: Czerwiec 23, 2009, 11:53:34 am »
Kitty27  gołębie są w klatkach jak są zawożone na giełdę  albo by im zdjecia zrobić  z tego co wiem bo mam paru znajomych co prowadza hodowle gołębi . długi czas trzymania gołebia
w klatce takiej prowadzi do śmierci bo gołąb wariuje  i wyrywa sobie pióra

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1165 dnia: Czerwiec 23, 2009, 12:03:39 pm »
no wlasnie, jestem bardzo ciekawa, czy golebie sa trzymane w takiej klatce czy tylko sa tam tak chwilowo...
nigdy nie dowiemy sie jak naprawde jest  :/

tygrysiczka

  • Gość
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1166 dnia: Czerwiec 23, 2009, 12:13:27 pm »
Kitty27 to fakt nie dowiemy sie ale jeśli jest byłym hodowcą to powinien  wiedzieć tak to idzie mu po kosztach jeśli mu umrze gołąb więc miejmy tylko nadzieje bo szkoda gołębi

Elzbietonka

  • Gość
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1167 dnia: Czerwiec 23, 2009, 18:24:19 pm »
No mi nikt chyba nie odpowie  :co_jest

tygrysiczka

  • Gość
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1168 dnia: Czerwiec 23, 2009, 19:21:01 pm »
Elzbietonka ja widzę tylko 2 wyjścia jeden ze króliczki będą mieć kochana rodzinkę a 2 ze nie trafia jako karma dla węża  chodź fakt jest faktem jest to walka z wiatrakami ale cześć króliczków będzie szczęśliwa

[ Dodano: Sro Cze 24, 2009 10:04 am ]
http://www.allegro.pl/item668462939_krolik_miniaturka_szuka_domu.html króliczek z Wrocławia

[ Dodano: Sro Cze 24, 2009 10:31 am ]
http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1961447_kroliczek_miniaturka.html Warszawa

gwiazdand

  • Gość
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1169 dnia: Czerwiec 24, 2009, 20:35:30 pm »
WITAM!
Wycofałam oferte dzięki Pani ostrzeżeniu ze strachu o przyszłość króliczka. Króliczek jest tak słodki i kochany , że nie oddałabym go jakiemuś posiadaczowi węża czy też hodowcy. Pupilek zostaje u mnie narazie i zobaczymy czy go oddam (pomyślę o adopcji) czy zostanie juz do końca ze mną . Dziękuję za ostrzeżenie.
pozdrawiam


Dnia 22-06-2009 o godz. 22:58 gwiazdand@neostrada.pl napisał(a):
Wiadomość od: KOMPRESORY_2009 (3) , wysłana z komputera o numerze IP: 83.20.11.151



Dzieki Bogu z króliczkiem wszystko ok :D  :jupi  :jupi

Offline roxi7659

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2412
  • Płeć: Kobieta
  • króliki :)
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1170 dnia: Czerwiec 24, 2009, 20:36:21 pm »
gwiazdand to świetnie ;)

Tolinka

  • Gość
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1171 dnia: Czerwiec 24, 2009, 20:37:32 pm »
No to super ze z uszolkiem wszystko wporzadku.

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1172 dnia: Czerwiec 24, 2009, 21:09:24 pm »
SUPER :bukiet  :heart  :bukiet



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1173 dnia: Czerwiec 25, 2009, 00:21:23 am »
mały offtop, ale się wk......urzyłam :bejzbol

dziewuszka trzyma dwa króliki w 60tce( klatka o wymiarach odpowiednich dla jednego szczurka) i uważa, że to całkiem spoko :oh:

i to jest laska na szczurzym forum! lituje się nad losem szczurków, królików pech, że szczurami nie są :nie_wiem

jeżeli ktoś jest na gronie, to podaję linka (ciekawe, czy mnie tam zbanują :> )

http://grono.net/szczury-3-3/topic/1688133/sl/klatki-do-sprzedania/3/0/0/0/#bottom
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

mEFFI100

  • Gość
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1174 dnia: Czerwiec 25, 2009, 08:47:14 am »
Miejmy nadzieję, że to prawda  :jupi  A tak na marginesie powiem Wam, że gdańskie króliki Karel i Ciapek są strasznie fajne :D Oba bardzo milusie, nie gryzą, pozwalają się wziąć na ręce (ale tylko na trochę bo ciekawość je podrywa z miejsca). Oba zwiedziły domostwo nie bojąc się ani kotów, ani psa. Zawitały do Schwarzenegera i wąchały go sobie przez klatkę, z czego Schwarz nie był zadowolony ale one sobie z jego fukania i tupania nic nie robiły. Wesoło obobkowały całe mieszkanie i pobiegły pod drzwiczki Melasiastej. Ta to już w ogóle nie jest miła i dostała szału, a one też to olały. Bardzo komunikatywne i zżyte z sobą, Ciapek jest bardziej odważny więc myka do przodu, ale Karel trzyma się tuż za nim, tak żeby nic go nie ominęło. Ze względu na swoją łapkę jest też trochę wolniejszy i bardziej "przyziemny". Ciapek np. wskoczył na klatkę i obejrzał sobie towarzysza Schwarza również od góry :) Wrzucam trochę zdjęć, osoba która je zaadoptuje będzie miała naprawdę cudnych małych przyjaciół :)
[/URL]
[/img]
[/URL]
[/img]
[/URL]
[/img]
[/URL]
[/img]
[/URL]
[/img]

Nuna

  • Gość
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1175 dnia: Czerwiec 25, 2009, 09:03:20 am »
Fajnie to wyglada jak towarzystwo tak gania  :lol jeden uszas, a za nim podaza drugi- cien.

tygrysiczka

  • Gość
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1176 dnia: Czerwiec 25, 2009, 09:19:47 am »
gwiazdand  ciężarówka kwiatów dla Ciebie to chyba było by za mało tak sie ucieszyłam jak przeczytałam ze króliczkowi nic nie jest i jeszcze ponownie połączyłaś króliczka z właścicielem =) . a Karel i Ciapek  słodko razem wyglądają widać bardzo się zżyły ze sobą
Nuna  trochę inny ten cień :D bo jeden to baranek a ten drugi to chyba miniaturka ??

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1177 dnia: Czerwiec 25, 2009, 09:25:07 am »
mEFFI100 jak odbierałaś te uszole to rozmawiałaś z ta babą? cały czas zbieram się, żeby powiedzieć jej kilka "miłych" słów - może to nic nie da ale nie mogę zniesć myśli, że ona czuje się bezkarna. Nie wiem też czy ona myślała ze Ty to ja czy powiedzialas jej, że ja je wykupiłam a Ty je odbierasz? szkoda mi tego jeszcze jednego baranka który musiał zostac w tym syfie no i psiaka którego widziałam ze ktoś kupił. Bedna suczka którą ta Pani posiada pewnie nie długo tez sie pozegna ze swoimi pseudo-opiekunami - bo w końcu nie może miec młodych więc po co komu taki pies? :/ o tych skórach co sprzedaje już nie wspomnę - a na naszej-klasie ma piękne zdjęcia z dwójką dzieci :/ co za paranoja - jak te dzieci mają mieć jakikolwiek szacunek do zwierząt skoro ich matka nie ma go wcale.

Koszmar :/ cały czas dręczy mnie ta sprawa i jak się nie wyżyję na tej babie to chyba oszaleję :]

Super są te zające - i kurcze nie wiem czy dobrze zrobimy jak oddamy je do adopcji osobno...

Aneczka

  • Gość
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1178 dnia: Czerwiec 25, 2009, 10:36:02 am »
Dziewczyny, a z tą nóżką, to nic nie da sie zrobic, jakos nastawić czy coś?? Bo to takie smutne, jak sie patrzy na takiego króliczka z wykrzywioną łapeczką, przez ludzkagłupotę. Jak sobie myślę ile on musiał wycierpieć to mi sie chce płakać

tygrysiczka

  • Gość
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1179 dnia: Czerwiec 25, 2009, 14:15:40 pm »
Aneczka  pewnie musieli by mu łamać nóżkę by ją nastawić poprawnie a po co mu ponownie zadawać ból??